Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 10 20, 18:03

Dieną, kada viskas ir prasidėjo, susižadėjo „Lietuvos balse“ išgarsėjusi Dagna: skirtumai traukia

„Lietuvos balse“ išgarsėjusi dainininkė Dagna Kondratavičiūtė gimtadienio metu sulaukė įspūdingos dovanos – mylimojo Eirimo Tamošiūno klausimo „ar tekėsi už manęs?“. Daugiau nei trejus metus draugaujanti pora 15min leido pažvelgti į savo draugystės pradžią (beje, susipažino jie taip pat per Dagnos gimtadienį!), skirtingus būdo bruožus, kuriais vienas kitą papildo, bei planuojamas iškelti vestuves.
Dagna Kondratavičiūtė ir Eirimas Tamošiūnas
Dagna Kondratavičiūtė ir Eirimas Tamošiūnas / Asmeninio albumo nuotr.

Gimtadienį kiekvienas žmogus sutinka skirtingomis nuotaikomis. Vieniems tai – žavi šventė, o kitiems – paprasčiausiai praeinanti diena.

Atlikėja Dagna Kondratavičiūtė ją pamini simboliškai. Būtent gimtadienio metu, prieš trejus metus, moteris pirmąsyk išvydo tada dar būsimą sužadėtinį Eirimą.

„Koncertavau renginyje, o po to švenčiau vienoje populiarioje Vilniaus vietoje. Lyg ir nieko ypatinga, tiesiog vakaro metu dvi skirtingos kompanijos susijungė į vieną. Taip mes ir susipažinome“, – pažintį su širdies draugu prisiminė Dagna, ir nusijuokė, kad tai buvo meilė ne iš pirmo, o iš antro žvilgsnio.

Asmeninio albumo nuotr./Dagna Kondratavičiūtė ir Eirimas Tamošiūnas
Asmeninio albumo nuotr./Dagna Kondratavičiūtė ir Eirimas Tamošiūnas

Juk iš pradžių jokių minčių apie meilę ji ir neturėjo. O po vakaro, kurio metu susipažino bendroje draugų kompanijoje, su Eirimu ėmė bendrauti praėjus net keliems mėnesiams.

„Tada tarp mūsų prasidėjo dažnesnis bendravimas, bet ir tas dažnesnis buvo tiesiog draugiškas. Iš pradžių vienas kitą pažinome paprastai ir tik po to viskas peraugo į rimtesnius santykius“, – pasakojo D.Kondratavičiūtė.

Užsimezgus šiltesniems jausmams, pora susidūrė su pirmaisiais iššūkiais, bet ir juos sėkmingai įveikė. Pagelbėjo nuoširdūs pokalbiai, bandymai vienas kitą suprasti.

„Tai padeda sustiprinti santykius. Manau, esminis dalykas yra mūsų abiejų suvokimas, kad esame „mes“, o ne „aš“ ir „aš“, – svarbia mintimi apie santykius pasidalijo atlikėja.

D.Kondratavičiūtė neslepia, kad jie su Eirimu – labai skirtingi. Dagna save laiko emocinga, o būsimą vyrą – racionaliu.

„Jis labiau „tiksliukas“, aš – meniška. Taip mes papildome vienas kitą. O panašūs esame tuo, kad abu užsispyrę, atkakliai siekiame savo tikslų. Jei darome – darome iki norimo rezultato, tikslo pasiekimo“, – neslepia Dagna.

Vienu iš tokių tikslų tapo ir bendras poros pomėgis – sportas. Atlikėja anksčiau tam nerasdavo laiko, tačiau Eirimo sena aistra viską pakeitė: „Pradėjus draugauti tai tapo bendru mūsų užsiėmimu“.

Daugiau Dagnos Kondratavičiūtės gyvenimo akimirkų – galerijoje:

Susižadėjo simbolinę dieną

Galiausiai šilti jausmai, gyvenimas kartu privedė prie bene gražiausio santykių klausimo: „Ar tekėsi už manęs?“. Šį klausimą Dagna išgirdo simboliškai per savo gimtadienį, kurio metu prieš kelerius metus ir susipažino su Eirimu. Šmaikštaudama apie praeitį net nenutuokė, kad tuoj sulauks dar didesnės dovanos.

„Viskas įvyko Druskininkuose. Mieste, su kuriuo siejame mūsų draugystės pradžią. Dažnai aplankome šį miestą, tad kai sužinojau, jog gimtadienio proga vyksime ten, visiškai nenustebau.

Gimtadienį minėjome labai gražioje ir, aišku, mums simboliškoje vietoje – šalia ežero. Ji pasirinkta taip pat neatsitiktinai: dažnai prisimindavom, kad pirmą kartą ten kartu leidome laiką, lepinomės šiluma, sėdėdami ant pavasarinės žolės. Tai yra taip paprasta, bet labai širdžiai miela ir artima“, – lemtingos dienos akimirkomis pasidalijo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Dagnos Kondratavičiūtės ir Eirimo Tamošiūno sužadėtuvių akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Dagnos Kondratavičiūtės ir Eirimo Tamošiūno sužadėtuvių akimirka

Visgi svarbaus mylimojo žingsnio Dagna nenumatė. Planus jis kruopščiai slėpė iki paskutinės minutės.

„Sunku įvardyti, kas tuo metu dėjosi širdyje: netikėtumas, sumaištis, džiaugsmas, laimė ir dar milijonas neįvardijamų emocijų. Bet Eirimas tikrai nustebino ir neišsidavė iki pat paskutinės akimirkos“, – su šypsena dieną prisiminė moteris.

Asmeninio albumo nuotr./Dagna Kondratavičiūtė ir Eirimas Tamošiūnas
Asmeninio albumo nuotr./Dagna Kondratavičiūtė ir Eirimas Tamošiūnas

Apie vestuvių planus pora dar nesuka galvos, tačiau nežada ilgai laukti. Jie šventę norėtų iškelti ne tik sau, bet ir artimiesiems. Kaip sako Dagna – svarbiausia gera nuotaika, puikios emocijos ir jaukumas.

„Esame tikri, kad vestuvės bus Lietuvoje, nes čia mūsų šeimos, giminės, draugai, bičiuliai. O apie tradicijas, kurių norėtume savo šventėje, dar kol kas negalvojome“, – kalbėjo moteris, pridurdama, kad su sužadėtiniu galvoja apie bažnytinę santuoką.

O ar Dagna su Eirimu pasiruošę vedybiniam gyvenimui? Vienareikšmiškai atsako – taip.

„Abu žinome, ko norime, vienas kitą palaikome, bendrą mūsų gyvenimą jau esame pradėję. Tikime, kad vestuvės – tai momentas, kuris įprasmina mūsų bendrystę“, – mano D.Kondratavičiūtė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką