Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Dinamikos“ lyderis Gintautas Brokas apie Irmą Jurgelevičiūtę: „Negaliu tuo patikėti“

Koncerte dainininkė šėlo ir dainavo kartu su savo ištikimiausiais gerbėjais.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos pramogų pasaulį sudrebino netikėtas skandalas – šeštadienio vakarą nespėjus pasibaigti TV3 projekto „Šok su manimi“ tiesioginei transliacijai viena projekto dalyvių dainininkė Irma Jurgelevičiūtė policijos pareigūnų buvo išvesdinta iš LTV studijos, kur filmuojamas projektas, užkulisių ir pristatyta į areštinę. Atlikėja įtariama apvogusi kitus projekto dalyvius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

15min.lt kalbinti kai kurie dainininkės šokių projekto kolegos ir bičiuliai teigė esantys priblokšti. Kaune gyvenantis grupės „Dinamika“ lyderis Gintautas Brokas, 1993 m. atvedęs I.Jurgelevičiūtę į popsceną, tikino negalintis patikėti tuo, ką išgirdo apie Irmą.

Irma Jurgelevičiūtė – buvusi Gintauto Broko mokinė

„Ši naujiena mane tiesiog apakino – negaliu patikėti tuo, kas rašoma, ką žmonės kalba. Tai visiškai nesuprantamas dalykas. Mes su Irma daug metų bendravome, važinėjome į koncertus, gastroliavome, šiaip draugavome... Tiesiog galvoje netelpa! – sumišimo neslėpė G.Brokas.

– Kai pirmą kartą su Irma susitikau, jai buvo 17 metų. Iki šios dienos esame pažįstami, dabar šiek tiek mažiau bendraujame, bet vis tiek... Niekada nieko panašaus nėra buvę. Aš nustebęs ir apakęs.

G.Brokas ne sykį pakartojo niekuomet nepastebėjęs, kad I.Jurgelevičiūtė būtų linkusi į vagystes.

„Grupės pinigai būdavo viešbutyje, pas vadybininkę ar mūsų persirengimo kambaryje. Irma turėjo galimybę būti tose vietose viena ir paimti. Mūsų kolektyvas tada buvo nemažas, bet niekas niekuomet nėra pasakęs, kad kas nors dingo ar prapuolė“, – buvusią kolegę gynė G.Brokas. Jis teigė nemanąs, kad I.Jurgelevičiūtė galėtų turėti finansinių problemų. „Irma ant bangos, ją kviečia dainuoti, ji koncertuoja, ne paslaptis, ir už šokius gauna pinigų. Juolab ji turi tą biznelį, parduotuvę, kurią valdo su broliu. Nemanyčiau, kad taip galėjo nutikti dėl finansinių sunkumų“, – svarstė G.Brokas. Grupės pinigai būdavo viešbutyje, pas vadybininkę ar mūsų persirengimo kambaryje. Irma turėjo galimybę būti tose vietose viena ir paimti, bet niekas neprapuolė.

Music.lt dosjė apie grupę „Dinamika“

Pop grupė „Dinamika“ susikūrė 1992 metų gegužės 31 d. Iki tol Kauno mokyklų jaunimo tarpe grupė buvo žinoma „Saulės vaikų“ pavadinimu. Tų pačių metų pabaigoje išleidžiamas debiutinis albumas „Viskas bus gerai“ (MC), kurį įdainavo pirmoji grupės vokalistė Viktorija. Lietuvos TV konkurse „Jaunimo estrada '92“ laimėta 2 vieta.

1993 m. pradžioje „Dinamika“ pradeda intensyvias gastroles po Lietuvą. Tų pačių metų pavasarį grupėje pasikeičia vokalistės. Viktoriją pakeičia nauja dainininkė Irma. 1993 metų rudenį išleidžiamas antrasis albumas „Nakties laiškai“ (MC).

1994 metų gegužės mėn. „Dinamika“ pirmą kartą dalyvauja nacionalinės pramoginės muzikos festivalyje „Pop Art“, o po kelių mėnesių pasirodo trečiasis grupės albumas „Meilės žaidimai“ (MC). Tais pačiais metais Lietuvos TV konkurse „Jaunimo estrada '94“ grupė užima trečiąją vietą. „Pop TV“ rinktame žiūrovų rinktame 1994 m. populiariausių grupių dešimtuke „Dinamika“ - antra.

Ypatingai sėkmingi grupei buvo 1995 metai. Festivalyje „Pop Art“ grupei atitenka Grand Prix, grupės vokalistė Irma išrenkama festivalio Miss, „Dinamikai“ taip pat atitenka žiūrovų simpatijų prizas - kelionė į Vokietiją. (1993 metais festivalyje „Pop Art“ Grand Prix laimėjo ir pirmoji grupės vokalistė Viktorija.) Vėliau grupė dalyvauja Rygoje vykusiame koncerte „Rokas prieš piratus“. Lietuvos TV konkurse „Jaunimo estrada '95“ grupė tampa laureate.„Pop TV“ žiūrovų nuomone, „Dinamika“ - populiariausia 1995 m. grupė. Radijo stoties „M-1“ surengtuose rinkimuose Irma tampa seksualiausia metų mergina. 1995 m. pabaigoje pasirodo jau ketvirtas grupės albumas „Išprotėjęs pasaulis“ (MC), o vėliau ir pirmasis „Dinamikos“ CD tuo pačiu pavadinimu.

1996 m. grupė dalyvauja „Paramos“ labdaringame koncerte ir svečių teisėmis festivalyje „Pop Art“. Metų pabaigoje išleidžiamas penktasis grupės albumas „Saldi nuodėmė“ (CD, MC).

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką