Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 17d. 17:34

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus – apie Lietuvoje viešėjusios Monako kunigaikštienės Charlene aprangą

Monako kunigaikščio Alberto II ir kunigaikštienės Charlene vizitas Lietuvoje
Žmonės.lt nuotr. / Monako kunigaikščio Alberto II ir kunigaikštienės Charlene vizitas Lietuvoje

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus (44) pastaruoju metu dažnai reiškia aštrią nuomonę apie svarbius Lietuvai įvykius. Šį kartą menininkui pro pirštus nepraslydo Monako didžiojo kunigaikščio Alberto II ir kunigaikštienės Charlene vizitas.

Aleksandro Pogrebnojaus aaržas
Aleksandro Pogrebnojaus šaržas/ Piešė Morta Griškevičiūtė

Žmonės.lt savaitės pradžioje rašė apie Monako didžiojo kunigaikščio Alberto II ir kunigaikštienės Charlene pirmąjį oficialų vizitą Lietuvoje. Pamatęs nuotraukas iš oficialių priėmimų A.Pogrebnojus sukūrė esė apie Monako kunigaikščių pasiruošimą kelionei į Lietuvą. Dizaineriui labiausiai užkliuvo princesės Charlene apranga oficialių priėmimų metu.

Esą seksualumu ir ekstravagancija garsėjanti kunigaikštienė šį kartą buvo apsirengusi pernelyg nykiai ir kukliai. A.Pogrebnojus savo kūrinyje aiškina, kad kunigaikštienė Charlene speacialiai pasirinko rudos bei pilkos spalvos drabužių derinius, kad nesupykdytų savo apdarais vargingai gyvenančių lietuvių.

Garsūs pasaulio dizaineriai, tokie kaip Karlas Lagerfeldas, dažnai giria Monako kunigaikštienę Charlene dėl jos grožio ir skonio pojūčio. Tačiau šį kartą A.Pogrebnojus su K.Lagerfeldo nuomone nesutiko.

Siūlome paskaityti dizainerio A.Pogrebnojaus pamąstymus apie  kunigaikščio Alberto II ir kunigaikštienės Charlene vizitą Lietuvoje (kalba netaisyta).

Nugirstas pokalbis Monako kunigaikščio pilyje prieš vizitą į Lietuvą:

Girgždėdamas savo sename bizono odos krėsle ir tepdamas ant vakarykščio kruasano nemažai, netgi labai, labai daug juodos ikros, Monako kunigaikštis klausia savo žmonos:

– Ar turi kažką šiltai apsirengti? Rytoj važiuojam į Lietuvą. Tik prašau nesipuošk kaip visada labai sexy ar ryškiomis spalvomis. Čia tau ne Eltono Džono sugyventinio gimtadienis. Pas juos ten Balkanuose vakar buvo rinkimai, o po rezultatų skaičiavimo tose demokratijose paprastai būna gedulas ar geriausiu atveju gili depresija...

– Ok, mylimasis (suprunkščia). Kunigaikštienė, bemaitindama perlais rūmų kieme įmitusias zyles (kelios iš jų net buvo atskridusios žiemoti iš Turniškių miško, bet šią paslaptį žinau tik aš ir jūs, mieli skaitytojai). Aš tikrai, – tęsė prinesė, – turiu spintoje labai gražų kostiumčiką, kuriuo buvau užsivilkusi per naujo Prancūzijos prezidento inauguraciją. Tik reikia kliošiukus išsilyginti, nes juos iš pavydo savo kanopomis Vokietijos kanclerė numindžiojo.

Maladec, – pasakė kunigaikštis (kažkokia nesuprantama jam kalba, nes patarėjai jam minėjo, kad šia kalba bus lengviau susisitarti del naujojo Lietuvos premjero indėlių Monako kunigaikštystės bankuose). Mieloji, -  sužibėjo jis, kaip auksinė žuvelė, savo akiniais, – lietuviai juk jau greitai įves progresinius mokesčius ir pas mus suvažiuos gyventi ne tik visos Prancūzijos buržua, bet ir Barštys su savo malūnsparniu kaip aitvaras atskris... Seniai svajojau su juo žemai virš Viduržemio jūros palekioti, un deux trois stikliukus paskaičiuot ir į nudistų pležą iš sidabrinio binoklio padaboti…

Scanpix nuotr./Monako kunigaikatis Albertas II su kunigaikatiene Charlene
„Scanpix“ nuotr./Monako kunigaikštis Albertas II su kunigaikštiene Charlene

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką