Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 28d. 13:10

Dizaineris Giedrius Paulauskas ruošia staigmeną šiuolaikiniam „miesto kariui“

Giedrius Paulauskas
Aistės Krasuckaitės nuotr. / Giedrius Paulauskas

Naujienų savo kūrybos gerbėjams vyrams dar šiemet pateiksiantis dizaineris Giedrius Paulauskas savo sumanymą kol kas laiko paslaptyje, tačiau žada, kad viskas paaiškės dar iki Kalėdų. Didžioji dizainerio kūrybos dalis susijusi su militarizmu, tad ir naujausias jo sumanymas yra iš šios srities.

„Savo kūrybos gerbėjams, taip pat visiems tiems, kuriems artimas tikras vyriškas pasaulis su griežtais principais ir savomis tradicijos, šiandien siunčiu antrąją užuominą apie tai, kas bus pristatyta dar iki didžiųjų žiemos švenčių. Galbūt mano siunčiamos žinutės atrodo kiek per painios, netgi mistiškos. Tačiau, jeigu gerai įsižiūrėsite, suprasite, kad tai, ką matėte pirmajame ir dabar matote antrajame vaizdo siužete, yra tam tikrų veiksmų seka. Pasakoti apie tai, ką pristatysiu, pradedu nuo detalių dėl to, kad jos man yra labai svarbios, joms skiriu labai daug dėmesio. Kurdamas ir jau įgyvendindamas sukurtus dalykus atsižvelgiu į visas smulkmenas – iš jų susideda kokybiška visuma“, – sako dizaineris Giedrius Paulauskas.

Antrajame vaizdo siužete – džinsuose naudojami kniedžių vinukai, tiksliau – ištisas jų laukas, didžiulis pulkas.

„Man šis vaizdas primena pilną žmonių miestą. Iš pirmo žvilgsnio tie žmonės gali pasirodyti labai vienodi, susilieję į vieną, niekuo neišsiskiriančią miesto masę, savotiškai užsimaskavę ir prisitaikę, nes vilki miesto taisyklėms paklūstantį, jam pritaikytą kamufliažą. Tai tikri miesto kariai, ryte išeinantys į „kovą“ – į savo darbus ar tvarkyti reikalų, ir vakare iš tos kovos grįžtantys. Tad pasakysiu taip: mano naujienos skirtos visiems šiuolaikiniams miesto „kariams“, – sako Giedrius Paulauskas.

Dar iki Kalėdų dizaineris žada pristatyti tai, kas išsikristalizavo ir buvo gryninama, tikrinama bei tobulinama, daugiau kaip dvejus metus. Tai bus naujo ciklo, atskleidžiančio, kaip G. Paulauskas supranta madą, jos filosofiją, kokį mato šiuolaikinį vyrą ir kas yra tikrieji vyriškumo atributai, pradžia.

VIDEO: GP 2

Laukite tęsinio!

Daugiau informacijos apie dizainerį Giedrių Paulauską ir jo kūrybą – facebook.com/giedriuspaulauskasfashion

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką