Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 28d. 22:53

Dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona gimusiai dukrai davė negirdėtą vardą

Robertas Kalinkinas su žmona Agne ir sūnumi
Renginio organizatorių nuotr. / Robertas Kalinkinas su žmona Agne ir sūnumi

Rugsėjo 19-ąją gimusiai dukrai dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne sugalvojo unikalų, negirdėtą vardą. Jie dukrą pavadino Mara.

Kokį vardą suteiks savo dukrai R.Kalinkinas atskleidė ne iš karto. Gimimo dieną dizaineris tik išdavė, kad jis derės prie sūnaus vardo Markas.

Dukrelės vardą Robertas atskleidė penktadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“. Kaip išrinko būtent tokį vardą, dizaineris pasidalijo ir su 15min skaitytojais.

„Labai ilgai nemąstėme. Sutarėme su žmona, kad vardas bus trumpas ir aiškus. Ir susitarėme, kad nespėliojame, o pasakome vienas kitam po vieną labai patinkantį vardą. Būnant svetur, besiilsint, man suskambėjo būtent šis vardas – Mara. Pasakęs Agnytei iš karto gavau pritarimą“, – 15min pasakojo dizaineris.

R.Kalinkinas džiaugiasi, kad vardas labai patiko ir jų pirmagimiui Markui.

O, kaip pats sako, jį rinkdami su žmona nesivaikė jokių madų. Tiesiog norėjo, kad vardas būtų retesnis ir kosmopolitiškas, aiškiai suprantamas visame pasaulyje. Robertas priduria, kad rinkdami vardą į jo reikšmę nekreipė dėmesio.

„Žinau tik, kad egzistuoja žmonių tokiais vardais ir jiems velniškai sekasi gyvenimuose“, – 15min šypteli R.Kalinkinas.

Primename, kad šis vaikelis Kalinkinų šeimoje buvo itin laukiamas. Dar žmonos nėštumo metu Robertas Kalinkinas prisipažino, apie dar vieną narį jiedu svajojo jau seniai.

„Viskas ilgai užtruko, bet pagaliau! Vaikelio laukėme 4-erius metus“, –anksčiau pasakojo Robertas Kalinkinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką