Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 7d. 10:47

Dominykas Klajumas palieka „Humoro klubą“: atskleidė, ar ieškos kito nario

Dominykas Klajumas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Dominykas Klajumas
Antradienį paaiškėjo, kad nuo sausio 1 dienos Dominykas Klajumas palieka „Humoro klubą“ ir pradeda savo solinę karjerą. Kaip teigia „Humoro klubo“ nariai, kol kas į savo komandą naujo žmogaus priimti nežada: „Nelabai sąžininga būtų bandyti kažkuo pakeisti Dominyką.“

Apie Dominyko Klajumo išėjimą iš „Humoro klubo“ beveik tuo pat metu buvo paskelbta Pauliaus Ambrazevičiaus bei oficialiame „Humoro klubo“ feisbuke.

„Šiandien sueina lygiai dešimt metų, kai Dominykas Klajumas sudalyvavo savo pirmame gyvenime „Humoro klubo“ atviro mikrofono vakare. Šiandien yra ir ta diena, kai paskelbiame, kad nuo sausio 1 dienos Dominykas palieka „Humoro klubą“ ir išeina į solinę karjerą.

Kas dabar bus su „Humoro klubu“? Liekame trise ir po Naujų metų pratęsime turą „Su visais padažais“, tik jau be česnakinio... Ar imsime ką nors naujo į „Humoro klubą“? Kol kas – tikrai ne. Lietuvoje jau susiformavo keletas komedijos grupių ir iš mūsų pusės būtų nesąžininga jas draskyti. Nelabai sąžininga būtų ir bandyti kažkuo pakeisti Dominyką, nes Dominykas nepakeičiamas, jis palieka tokio dydžio batus (ir perkeltine, ir tiesiogine prasme, nešioja gal 46 ar 47), kurių užpildyti nelabai kam pavyks.

Liko dar keli „Humoro klubo“ pasirodymai šiemet – trys Vilniuje, po vieną Kaune, Palangoje ir Druskininkuose, kur pasirodysime visi keturi, tai kviečiame į juos ir su trenksmu atšvęskime Dominyko karjerą su mumis.

Apie savo pasirodymų planus, datas ir vietas Dominykas vėliau papasakos pats.

„Humoro klubui“ tai didžiulis praradimas, bet Lietuvos „stand-up“ komedijos scenai ir komedijos žiūrovams – didžiulė sėkmė, nes komedijos bus daugiau.

O čia – mano mėgstamiausia nuotrauka iš tų dešimties metų drauge, Dominykas pasakoja kažką 2017 metų „Granatų“ užkulisiuose ir verčia mus iš koto (ar kotų?).

O galvojote, kad Širinskienė su LVŽS yra metų skyrybos“, – rašė P.Ambrazevičius.

Po kelių akimirkų šį faktą patvirtino ir pats D.Klajumas:

„Gal matėt pas Paulių Ambrazevičių arba ant „Humoro klubo“ sienos, tai naujienos tikros – aš po gruodžio mėnesio išeinu iš „Humoro klubo“.

Buvo visko per tuos metus, mane girtą kėlė į mašiną pasirodyt, aš esu girtų kėlęs į mašiną pasirodyt, žodžiu, per tuos metus buvo visko. Svarbiausia tai, kad, varinėdamas su „Humoro klubo“ bernais, tapau tokiu komiku, kokiu dabar esu (iš bičo, kurį matot fotkėj – joje mano antras pasirodymas ever) ir už tai esu labai dėkingas.

Galiu pasakyt, kad po 10 metų „Humoro klube“ atėjo simbolinis laikas varyt solo. Dešimt kartų valio ir labai greitu metu bus paskelbtos naujienos apie mano pasirodymus ir naują turą.

Stay tuned“, – rašė jis savo asmeninėse feisbuko paskyroje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

12:01
00:22
00:28

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką