Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 23d. 19:20

Donaldai Meiželytei lietuvių humoras – nesubtilus ir piktdžiugiškas

Donalda Meiželytė
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Donalda Meiželytė

Kadaise su tėčiu anekdotus rinkusi Seimo narė Donalda Meiželytė dabar negali net žvilgtelėti į jų pusę. Moteris įsitikinusi, kad lietuvių humoras – gana nesubtilus, šalyje nėra gajos humoristinių monologų tradicijos.

„Geras humoras nebūtinai verčia kvatotis. Kai subtilus humoras kelią šypsnį, džiugesį – tai jau yra šaunu. Britų humoras – įdomus ir skanus, o lietuvių – gana žemo lygio, dauguma anekdotų – apie antrą galą. Mes galime pasijuokti, jei kam nors blogai. Mes esame piktdžiugiški ir nemokame pasijuokti iš savęs. Aišku, viskas su laiku praeis – keičiasi kartos, jauni žmonės laisvėja“, – įsitikinusi D.Meiželytė.

Moteris tikina dažnai mėgstanti juokauti, tačiau niekuomet nepasakojanti anekdotų. Jų Seimo narė teigia nemėgstanti nuo paauglystės, kuomet su savo tėčiu, ilgamečiu laikraščio „Tauragiškių balsas“ redaktoriumi Tadu Meiželiu, anekdotus rinko pačių leidžiamoms knygutėms.

„Išleidome bene 16 anekdotų knygelių, plonyčių, pliaže pasiskaitymui. Tai buvo pirmosios anekdotų knygelės Lietuvoje. Pamenu, mums labai daug anekdotų atsiuntė toks ponas Balandis iš Kauno. Su tėčiu užsirašinėdavome visus „padorius“ anekdotus, todėl jų pro mano akis praėjo begalė“, – prisimena Donalda.

D.Meiželytė tikino, kad linksmiausios situacijos nutinka gyvenime. „Jei gyveni smagiai, nebijai, kad iš tavęs kas nors smagiai pasijuoks, tai tokių juokingų situacijų būna. Aš kartais net užsirašau tokius momentus“, – teigė ji.

Neseniai BTV laidoje „Prajuokink mane“ komisijos nare pabuvojusi moteris teigė, kad įrašo užrašų knygutėje vertų įvykių netrūksta ir Seime.

„Ten nutinka lingvistinių dalykų, nusišnekėjimų, nesąmonių. Dažniausiai tokie pasisakymai sklinda iš Petro Gražulio. Julius Veselka irgi mėgsta smagiai pasakyti, kartais ir Arūnas Valinskas labai šmaikščiai kerta. Kartais ir Čaplikas pasikeikia tribūnoje. Visko pas mus nutinka“, – juokėsi D.Meiželytė.

Kolegų išminties perlus fiksuoja ne tik Donalda, bet ir kitas Seimo narys Erikas Tamašauskas. Jų, D.Meiželytės teigimu, seimūnas nuo kadencijos pradžios prikaupė tikrai nemažai.

Paprašyta įvardyti geriausius Lietuvos humoristus, D.Meiželytė pastebėjo, kad šalyje netrūksta gerą humoro jausmą turinčių aktorių bei laidų vedėjų, tačiau moterų – su žiburiu nerasi. Tarp savo favoritų moteris įvardijo  Dainių Martinaitį, Joną Radzevičių, Vitalijų Cololo, Mindaugą Stasiulį ir Vytautą Šapranauską.

Specialiai 15min.lt skaitytojams – Vitalijaus Cololo ir Donaldos Meiželytės pašmaikštavimai:

VIDEO: Vitalijaus Cololo anekdotas. Per tris dienas numečiau 26 kg

 

VIDEO: Donalda Meiželytė ir Cololo apie kremavimą

 

VIDEO: Vitalijaus Cololo anekdotas. Kažkas su kojom negerai

 

VIDEO: Vitalijaus Cololo anekdotas. Tirpstanti snieguolė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką