Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donatą Gutauskienę-Laisvą sujaudino pirmą kartą uždainavusio dueto pasirodymas

Donata Gutauskienė-Laisva, Ieva Juozapaitytė ir  Neringa Nekrašiūtė, Tadas Rimgaila
Luko Kodžio nuotr. / Donata Gutauskienė-Laisva, Ieva Juozapaitytė ir Neringa Nekrašiūtė, Tadas Rimgaila
Šaltinis: 15min
0
A A

„Muzikiniame iššūkyje“ uždainavo dainininkė Ieva Juozapaitytė ir aktorė Neringa Nekrašiūtė. „Labai seniai žaviuosi Ieva. Manau tai vienas tų retų reiškinių, kai vienoje vietoje ir išorinis, ir vidinis grožis, tas jos kuklumas neregėtas ir dar talentas“, – gražių žodžių Ievai negailės Neringa Nekrašiūtė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Dievas davė viską Neringai – ir grožį, ir balsą, ir figūrą… Ji nuostabi ir fantastiška moteris“, – komplimentus Neringai žarstys I. Juozapaitytė. Merginos atliko kūrinį „Meilė nemirs, jei tiki“. Jų pasirodymo vieta – grimo kambarys.

„Dainą gavome rimtą, liūdną. Bijau, kad komisija pradės mane špilkuoti, kad aš čia per daug dramatizuoju“, – prieš pasirodymą susijaudinimo neslėps Neringa Nekrašiūtė. „Artistui iš tikrųjų grimo kambarys – kaip antri namai. Mes turime ir šlepetes, ir chalatus, dantų šepetėlius. Ten kaupiesi, kartojiesi tekstą, – tęs garsi aktorė – Mano noras būtų atskleisti gyvenimą, kurio žiūrovai nemato, kas vyksta su artistu jo grimo kambaryje.“

Luko Kodžio nuotr./Ieva Juozapaitytė ir  Neringa Nekrašiūtė
Luko Kodžio nuotr./Ieva Juozapaitytė ir Neringa Nekrašiūtė

„Daina tikrai labai rimta, reikalaujanti daug pastangų ir vokalinių sugebėjimų. Viskas atrodo gana rimta ir skausminga. Manau, kad čia nepavyks mums kažkaip pajuokauti su Neringa“, – pasirodymo subtilybes atskleis Ieva Juozapaitytė. „Grimo kambaryje turi palikti visą savo gyvenimą, išeiti į sceną ir atsiduoti žmonėms, kaip visiškai kitas žmogus. Nesvarbu, kaip mums pasiseks. Svarbiausia, kad turėsime tokią nuostabią galimybę padainuoti kartu ir dar tokią gražią dainą.“

Po pasirodymo „Muzikinio iššūkio“ vedėja neslėps susižavėjimo ir simpatijų duetui. „Nežinau kaip jums pasirodė, bet man šis pasirodymas tikrai yra vertas finalo“, – tvirtins Donata Gutauskienė-Laisva. „Iš tikrųjų, tai sudėtingiausias šio vakaro pasirodymas, tiek muzikiniu, tiek interpretacijos atžvilgiu, nes išlaikyti sinchroną ne taip paprasta. Daina irgi ne iš paprastųjų. Yra ką padainuoti. Labai sveikinu“, – sakys komisijos narė Kristina Zmailaitė.

„Muzikiniame iššūkyje“ pasirodys šios poros: I. Juozapaitytė ir N. Nekrašiūtė, Deividas Norvilas-Deivis ir Monika Šedžiuvienė, Jokūbas Bareikis ir Audrius Janonis, Vilija Matačiūnaitė ir Linas Lapėnas, Tadas Juodsnukis ir Rūta Žibaitytė, Baiba Skurstene-Serdiukė ir Eimutis Kvoščiauskas, Giedrius Leškevičius ir Simona Nainė. „Muzikinis iššūkis“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

Luko Kodžio nuotr./Ieva Juozapaitytė ir  Neringa Nekrašiūtė
Luko Kodžio nuotr./Ieva Juozapaitytė ir Neringa Nekrašiūtė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką