Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donata Gutauskienė-Laisva TV eteryje tapo fakyre: „Vyras sakė, kad tik sprando nenusisukčiau“

Donata Gutauskienė-Laisva
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Donata Gutauskienė-Laisva
Šaltinis: 15min
0
A A

Būrys bebaimių garsenybių trečiadienio popietę susitiko naujos laidos „Aš galiu!“ filmavime, kur tarpusavyje varžėsi atlikdami skirtingas ryžto, drąsos ir net specialaus pasiruošimo reikalavusias užduotis. Ekstremalų iššūkį priėmė Donata Gutauskienė-Laisva ir Jonas Nainys, trumpam tapę tikrais fakyrais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laidos „Aš galiu!“ filmavime trečiadienį savo iš anksto paruoštus pasirodymus demonstravo Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius, Erika Vitulskienė, Laisva, Irena Starošaitė, Jurijus Smoriginas, Donatas Čižauskas ir Liepa Norkevičienė. Visi jie priėmė skirtingus iššūkius, kuriuos išpildė pasirodydami poromis.

Šou taisyklės paprastos: aštuonių įžymybių komanda kaunasi tarpusavyje įgyvendindama kvapą gniaužiančias užduotis. Iššūkiai įvairūs: akrobatiniai triukai, numeriai su ugnimi, sudėtingi šokiai, magijos šou ir dar daugiau.

Už tai žiūrovai ir komisija skiria taškus, jie sumojami ir sezono pabaigoje išrenkamas šou karalius.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Beata Nicholson, Tomas Langvinis, Rūta Ščiogolevaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Beata Nicholson, Tomas Langvinis, Rūta Ščiogolevaitė

Komisijos nariai – griežti ir turintys savo nuomonę: tai kulinarė Beata Nicholson, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, sporto žurnalistas Tomas Langvinis.

Sudėtingą užduotį pirmajam pasirodymui gavo poroje pasirodžiusi Laisva ir Jonas Nainys: jiedu priėmė iššūkį pasirodyti kaip fakyrai.

„Su Jonu bandėme pažaboti ugnį – draugavome su fakyrais. Buvo tikrai baisu. Baisu nusideginti pačiai, baisu apdeginti Joną. Kol nesusidūriau su ugnimi galvojau, kad nebijau, bet tik ją uždega, sukyla adrenalinas. Visgi tam, kad galėtum jaustis drąsiai, reikia būti šios srities profesionalu. Nors ir tie profesionalai sako, kad iki šiol jaučia įtampą“, – Žmonės.lt pasakojo Laisva.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Laisva ir Jonas Nainys
Luko Balandžio / 15min nuotr./Laisva ir Jonas Nainys

Savo pasirodymą kartu su Jonu ji repetavo visą savaitę: „Nežinau, kiek tiksliai valandų praleidome repetuodami, bet tikrai daug. Ir vis tiek scenoje nesijautėme tvirtai. Tekdavo vakarais, iki vėlumos tą ugnį deginti. Bet treneriai galiausiai nebepyko – triukai ėmė pavykti. Žinote, sutikusi dalyvauti šiame šou galvojau, kad nieko čia nebus sudėtingo. Bet iš tiesų norint gerai pasirodyti reikia labai daug stengtis. Visgi Jonas – puikus partneris. Jis labai stengiasi, yra labai motyvuojantis, niekada nevėluoja. Taip ir mane motyvuoja. Pati būčiau tingesnė, bet kai matau, kaip sekasi Jonui, noriu, kad ir man taip sektųsi.“

Pažaboti ugnį – pirmoji šou metu gauta užduotis: ekstremalių išbandymų laukia dar ne vienas. Ko Laisva bijo labiausiai? „Bijau aukščio ir šokių. Kas susiję su choreografija, man labai svetima. Tik atrodo, kad turiu duomenis. Iš tiesų mane Radžis pamokė kelių judesių, kurie kiekvienoje scenoje gelbsti. Iš tiesų gal net ne tiek šokti bijau, kiek atrodyti kvailai“, – juokėsi ji.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Laidos „Aš galiu!“ filmavimo akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Laidos „Aš galiu!“ filmavimo akimirka

Laisva džiaugiasi, kad dalyvaudama laidoje jaučia didelį artimųjų palaikymą. Ypač ją palaiko mylimas vyras: „Vyras sakė, kad tik sprando nenusisukčiau ir stuburo nesusilaužyčiau, o visa kita... Nulūžęs nagas, nudegimas ar mėlynė, kokių jau turiu, nieko baisaus. Bet iš tiesų šou kūrėjai čia labai pasiruošę. Jei imčiau kristi, matyt, penkiese atbėgtų gaudyti. Jie visiems gyvenimo įvykiams yra pasiruošę. Net esame sutarę su kaskadininkais: jei laikau iškeltą ranką, vadinasi, man kažkas negerai, reikia gelbėti.“

Tiesa, kasdien besiruošdama iššūkiams Laisva su vyru įspūdžiais dalintis negali – jis atlieka bausmę pataisos namuose.

Bet žmonos pasirodymus televizijoje visada seka: „Vyras turi televizorių, stebi kiekvieną laidą, kurioje pasirodau. Mes neturime galimybės dažnai pabendrauti, neturime galimybės kasdien pakalbėti apie tai, kas įvyko. Taigi televizijos stebėjimas yra savotiškas būdas bendrauti, jam – matyti, ką aš veikiu. Džiaugiuosi, kad esu žinoma, ir vyras, lyginant su kitais, turi šiokį tokį pliusą. Juk kiti ten negali taip dažnai matyti savo žmonų.“

„Aš galiu!“ – tai garsiausios Izraelio televizijos kompanijos „Armoza“ sukurtas šou formatas „I Can Do That!“, iš viso gyvendintas 20 šalių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką