Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 sausio 3d. 17:13

Donatas Montvydas „Lietuvos balsas. Vaikai“ aklojoje perklausoje: „Šitas pasirodymas rinks milijonus peržiūrų“

Donatas Montvydas
LNK nuotr. / Donatas Montvydas
Šį sekmadienį LNK eteryje startuoja unikalus projektas „Lietuvos balsas. Vaikai“, žadantis sudrebinti muzikos pasaulį. 7–14 metų dalyviai pirmajame aklųjų perklausų etape savo balsais bandys atsukti trijų scenos profesionalų kėdes: Donato Montvydo, Monikos Marijos ir Manto Jankavičiaus. Premjerinė laida žada ypatingą emocijų pliūpsnį – kokius balsus slepia vaikai, patikėti negalės nei mokytojai, nei arenoje susirinkusi publika.

Vos viena sekundė – tiek prireikė mokytojams, kad savo kėdes atsuktų uždainavus jauniausiai projekto dalyvei. O žiūrovai mokytojus atsisukti ragino net neprasidėjus pasirodymui, pamatę, kaip atrodo į sceną įžengusi mergaitė.

„Ji atrodo kaip mini Beyonce. Visiška diva. Kad tu esi žvaigždė, parodė visa publika. Tu valdei visą sceną. Aš noriu tave nusinešti į finalą, atiduoti visas savo jėgas. Padarysiu viską, ko manęs paprašysi, nes aš matau tavo didžiulį potencialą“, – pasirinkti jos komandą dalyvę įtikinėjo Monika Marija.

Susižavėjimo jauniausia projekto dalyve neslėpė ir Donatas Montvydas, kuris jos pasirodymui pranašavo didžiausią žmonių susidomėjimą ir palaikymą internete.

„Aš garantuoju, kad po pirmos savaitės šitas pasirodymas turės pirmą milijoną peržiūrų. Tu pavergei mano širdį, aš tave įsimylėjau ir didžiuojuosi, kaip už savo. Tu esi fantastiška, tu esi tikra žvaigždė“, – susižavėjęs kalbėjo Donatas Montvydas.

Mokytojai žavėjosi ne tik mergaitės balsu, bet ir įvaizdžiu scenoje, gebėjimu šokti dainuojant ir profesionaliai valdyti publiką.

„Tau nieko nebereikia daryti. Tu atsistoji ir visa publika paimta. Nereikia nei šokti, nei sakykit kažko. Tu spindi kaip gražiausia princesė. Kad ir ką tu pasirinktum, sprendimas pasirinkti mane, kaip princą, yra pats geriausias“, – dalyvę įtikinti bandė Mantas Jankavičius.

Mokytojai užtikrinti – šiai dalyvei didžioji scena garantuota. O patys mokytojai ją mato ir superfinale, kuris įvyks vasario 24 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Jau atrodo, kad nesvarbu, kaip pasibaigs šitas projektas, bet ji yra princesė ir žvaigždė. Aš jau laukiu, kol žmonės ją pamatys, neabejoju, kad jos pasirodymo video atsiras topuose. Ji yra gražiausias šito projekto atspindys ar net viršelis“, – laidoje apie dalyvę kalbės Donatas Montvydas.

Širdis pavergęs jauniausios projekto dalyvės pasirodymas ir kiti galingi mažųjų dalyvių balsai – šį sekmadienį premjeroje „Lietuvos balsas. Vaikai“ per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką