TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Drakono belaukiant“ – Naujųjų sutiktuvės kartu su superherojų ketvertu

Džiugas Siaurusaitis, Jurijus Smoriginas ir Vytautas Šapranauskas
TV3 nuotr. / Džiugas Siaurusaitis, Jurijus Smoriginas ir Vytautas Šapranauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Viskas, kas neišvengiama, turi būti sutikta su šypsena“, – skaičiuoti paskutines 2011-ųjų minutes ir drauge sutikti Naujuosius 2012-uosius TV3 žiūrovus pakvies labiausiai žiūrovų pamėgtas superherojų ketvertas: Vytautas Šapranauskas, Džiugas Siaurusaitis, Jurijus Smoriginas ir Mindaugas Stasiulis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Drakono belaukiant“ 4D – tai keturių patyrusių eterio „drakonų“ – vadovaujamos Naujųjų sutiktuvės kartu su šeimos ir švenčių televizija – TV3. Abejingų patiems linksmiausiems praėjusių metų visų TV3 projektų kadrams tikrai neliks!

Tiksint paskutinėms 2011-ųjų minutėms, superherojų ketvertas susiburs atšaukti kadaise Centrinės Amerikos majų tautos išpranašautą Pasaulio pabaigą 2012-aisiais. Patys linksmiausi TV3 veidai žada išpažinti savo ir viso pasaulio nuodėmes bei padaryti viską, kad išauštų šviesus Naujųjų metų rytas. Dalindamiesi įspūdingiausiais ir kartais net gėdingiausiais atsiminimais apie praėjusius metus superherojai pakvies į smarkų muzikos ir šokių sūkurį!

„Ir dar turėčiau pridurti, kad tai, kas buvo pasmoriginta, nebegali būti atsmoriginta“, – humoristinių naujadarų nevengs Naujųjų sutiktuvių vedliai. „Man atrodo, kad tuo momentu, kai Jurijus studijoje nusimetė savo marškinius, ne vienas pagalvojo, kad pasaulio pabaiga atėjo kiek anksčiau... Tik ar nebus taip, kad kaip indėnai lietaus šokiu prišaukia lietų, nuogalius Smoriginas savo žingsneliais prišaukė majų pranašystės išsipildymą?“ – prisimindami ypatingo paparacų dėmesio sulaukusio iki juosmens išsirengusio baletmeisterio J. Smorigino šokį ant „Šok su manimi“ parketo juokavo superherojų ketvertas.

Patys nuotaikingiausi 2011-ųjų šou pasirodymai, ironiškas politikos ir ekonomikos pasaulio faktų aptarimas – tebus dar tik pirmieji žingsniai įspūdingoje kelionėje į Naujuosius metus! Žiūrovų laukia pačios linksmiausios TV3 projektų – „Chorų karai“, „Šok su manimi“, Moterys meluoja geriau“, „Žvaigždė policininkas“, „Dar pažiūrėsim“ – ir kitų laidų nesurežisuotos ir nesuvaidintos akimirkos, pačios tikriausios populiariausių Lietuvos žvaigždžių emocijos, kuriomis žvaigždės Naujųjų metų išvakarėse sutiko pasidalinti su visais TV3 žiūrovais.

Vyriškas TV3 žvaigždžių desantas žada gero humoro dozę. Ketvertukas, paklaustas, ar pavyks atšaukti kas majų pranašaujama, tikina, kad tokia kompanija – Vytautas, Džiugas, Jurijus ir Mindaugas – susibūrę gali sukelti net ir žemės drebėjimą!

TV3 iš anksto informuoja, kad norint stebėti Naujųjų sutiktuves „Drakono belaukiant“ 4D formatu – ypatingo pasiruošimo – įdiegti specialių kanalų ar įsigyti 4D vaizdą perteikiančių akinių – nereikės.

„Drakono belaukiant“ – linksmiausios 4D Naujųjų sutiktuvės gruodžio 31-ąją 22.55 val. tik per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką