Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 spalio 9d. 17:27

Draudikai nesiryžta drausti „DiArchy“ dueto

„DiArchy“: Diana ir Arvydas
Dainiaus Labučio/„Scanpix“ nuotr. / „DiArchy“: Diana ir Arvydas
Jau lapkričio pradžioje TV3 programų tinklelį papildys nauja, netikėta, magijos ir burtų kupina laida pavadinimu „DiArchy kodas“. To, ką rodys ir kuo žiūrovus stebins ši laida, dar neišdrįso rodyti nė viena Lietuvos televizija. Niekur nematyti triukai, magijos seansai ir burtai, kuriuos demonstruos garsiausia Lietuvoje ir ne vienoje pasaulio šalyje jau žinoma magų pora – Diana ir Arvydas, privers aiktelėti, o kartais ir akis rankomis prisidengti ne vieną Lietuvos žiūrovą.

Tiesa, kuriant šią laidą drąsos reikia ne tik patiems magijos ekspertams bei TV3 televizijai, kuri žiūrovams pasiūlys iš tiesų unikalų reginį, bet ir draudimo įmonėms, kurių nė viena iki šiol taip ir nesiryžo apdrausti Dianos ir Arvydo nuo galimų nelaimingų atsitikimų atliekant kartais net gyvybei pavojingus triukus. Kad draudimas kuriant šią laidą būtinas, neabejoja niekas, todėl misijos, kuri kaip parodė vėlesni įvykiai, gali būti neįmanoma, ėmėsi naujosios laidos vedėja Brigita Budginaitė.

„Keletą triukų naujai laidai jau nufilmavome. Savo akimis mačiau, kad nepaisant „DiArchy“ dueto profesionalumo, jie iš tiesų pavojingi, pavyzdžiui, vienai iš laidų jau nufilmuotas triukas, kaip per Arvydą pervažiuoja plentvolis. Todėl kartu su laidos kūrybine grupe nusprendėme kreiptis į draudikus, kad galėtume jaustis ramiau. Aš pati perskambinau ne vieną draudikų įmonę. Deja, atsakymai, kuriuos gavau, tikrai nenudžiugino. Nė vienas neskubėjo drausti garsių žmonių“, – apie savo patirtį ieškant draudimo įmonės, kuri galėtų apdrausti „DiArchy“ duetą, pasakoja Brigita. – „Iš vienos įmonės darbuotojos telefonu išgirdau, kad tai iš tiesų neeilinis atvejis, ir jis reikalauja ilgo ir sudėtingo atskiro derinimo raštu. Turėtume pateikti dokumentus, kuriuose būtų aiškiai išdėstyta, kaip, kur ir kokiomis sąlygomis šie triukai atliekami. Visų pirma ši informacija labai konfidenciali ir žinoma tik Dianai su Arvydu, o jie tikrai nenorėtų savo triukų paslapčių atskleisti draudimo įmonei. Antra, laidai filmuojamas ne vienas labai sudėtingas triukas, todėl juos aiškindami raštu sugaištume begales laiko“.

Atlikdami pavojingus triukus dar anksčiau draustis bandė ir patys magai. Pavyzdžiui, į draudimo kompaniją jie kreipėsi prieš Arvydui važiuojant daugiau nei keturis kilometrus užrištomis akimis Vilniaus gatvėmis, kuriose eismas nebuvo sustabdytas. Tada draudikai pasiūlė apdrausti mašiną...

Taigi, nors nauja TV3 laida „DiArchy kodas“ jau netrukus išvys eterį ir vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai, Diana ir Arvydas visus, net ir sudėtingiausius triukus atlieka pasikliaudami tik savo profesionalumu. Laidos kūrėjai tikisi, kad atsiras draudimo įmonė, kuri objektyviai įvertins situaciją ir apdraus garsiausią Lietuvos magų porą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką