Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 14d. 14:07

Draugą amerikietį slepianti N.Šiaudikytė: „Mus išrinktų gražiausia pora Lietuvoje“

Neringa Šiaudikytė
Asmeninio albumo nuotr. / Neringa Šiaudikytė
Praėjusią savaitę po trejų metų pertraukos naują dainą „Echo” bei muzikinį klipą išleidusi atlikėja Neringa Šiaudikytė Lietuvoje – reta viešnia. Į gimtinę moteris sugrįžta tik koncertuoti, savo namais pastaruosius dvejus metus vadina JAV. Sėkmingais santykiais už Atlanto su garsiu vyru, kurį slepia po devyniais užraktais, galinti pasidžiaugti Neringa atvira: prieš dvejus metus savoje šalyje nebesijautė reikalinga.

Laidoje „Bus visko“, kuri pasirodys antradienį 20 val. per LNK, garsi moteris prisipažino, kad nutrūkus sužadėtuvėms su šokėju Tomu Uroška, Neringa vis dažniau ėmė lankytis Los Andžele. Lietuvoje koncertų ėmė mažėti, atėjo diena, kai Neringa suprato, kad Lietuvoje jos niekas nebelaiko. Moteris darbo vizą gavo prieš pat prasidedant karantinui. Susikrovė lagaminą per dvi valandas ir nieko nelaukdama artimiausiu reisu išvyko gyventi į JAV, rašoma pranešime spaudai.

„Į JAV atvykau gyventi pačiu blogiausiu metu”, – juokėsi Neringa ir laidoje „Bus visko“ pasidalino, kaip savo akimis stebėjo „Black Lives Matter“ judėjimą, bijojo išeiti iš namų, suprato, kodėl negalima kalbėti politinėmis temomis ir kaip pakeitė gyvenimą karantinas.

Tiesa, į JAV vykdama Neringa jau turėjo sėkmingai užsimezgusius santykius ir prisipažįsta, kad, jei ne mylimasis, vienatvės jausmo greičiausiai būtų neiškentusi ir grįžus gyventi atgal į Lietuvą.

„Jeigu aš ten būčiau viena, turbūt būčiau savo rankomis perplaukus Atlantą ir per kopas grįžus namo”, – pasakojo Neringa. Moteris prisipažino, kad sunkiausias iššūkis buvo susiburti naują ratą draugų ir neslėps, kad tai darė įvairiausiais būdais.

Savo asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais sauganti moteris, laidoje „Bus visko“ atskleidė, kodėl gerbėjams nerodo antrosios pusės. Neringa paneigė gandus, neva vyras vedęs ar gerokai vyresnis ir drąsiai ištars: „Neabejoju, kad būtume išrinkti pačia gražiausia pora Lietuvoje”.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė

Naujo kūrinio „Echo” atlikėja neslėps, kad vyras jai padeda finansiškai ir prisipažins, kad tame nemato nieko blogo: „Jei vyras gali lepinti savo moterį, nematau čia nieko blogo. Aš nenoriu būti lygi su vyru, man labiau patinka jaustis mažesne ir užleidžiu vyrui poziciją vadovauti”, – laidoje „Bus visko“ neslėpė Neringa.

Moteris atviravo, kad sėkmingas vyras šalia ją įkvepia ir paskatina siekti savo tikslų. Praėję metai buvo sunkūs, tačiau labai sėkmingi Neringai. Ji ne tik pradėjo naują verslą – savo spintos išpardavimų paskyroje @ns.wardrobe.sale, Lietuvai pristatė išskirtinį bei prabangų prekės ženklą „Darcse“ bet ir tapo licencijuota nekilojamojo turto brokere JAV.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką