Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 1d. 16:36

Draugužės Paksienė ir Paulauskienė: sveikiname su gimtadieniu!

Jolanta Paulauskienė
„Scanpix“ nuotr. / Jolanta Paulauskienė

Trečiadienį Užupio respublikoje prasideda renginiai, skirti šios respublikos nepriklausomybės dienai paminėti. 12-ojo Užupio respublikos gimtadienio proga vietos gyventojų pasveikinti nepamiršo geros draugės – Laima Paksienė ir Jolanta Paulauskienė.

Antakalnio atstovė L.Paksienė sako besidžiaugianti, kad Vilniuje yra Užupis, todėl ir sveikina šio miesto mikrorajono gyventojus 12-ojo gimtadienio proga.

„Žinojau, kad Užupio gyventojai kasmet kažką švenčia. Kelintą kartą šįsyk jie švenčia, aš nežinau, bet labai noriu pasveikinti“, – džiaugėsi ponia Laima.

„Scanpix“ nuotr./L.Paksienė džiaugiasi ją mylinčių draugų gimtadienio proga rodomu dėmesiu.
L.Paksienė sveikina Užupio gyventojus.

„Tegyvuoja Užupis! Ten gi tokie haremos žmonės gyvena, meniški, romantiški. Linkiu, kad neišblėstų ta romantika ir toliau. Ten jau meno žmonės gyvena, tad įkvėpimo ir tos mūzos jiems ir linkiu“, – kalbėjo L.Paksienė.

Moteris tikino, kad dar būdama maža visą Užupį skersai išilgai išnarstė. „Tuomet Užupyje gyveno mano giminės, bet kai namai pradėjo griūti, jie išsikraustė. Šiuo metu Užupyje pažįstamų neturiu“, – patikino moteris.

Tarandės gyvenvietei atstovaujanti J.Paulauskienė 15min.lt taip pat sakė žinanti, kad Užupis švenčia gimtadienį, ir geriausių linkėjimų šio mikrorajono gyventojams negailėjo. „Jeigu žmonės buriasi į susibūrimus, tai yra labai smagu. Šiai bendruomenei linkiu smagaus ir gero bendravimo, bendradarbiavimo ir bendruomeniškumo. Smagu, kad jie susirenka ir aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime“, – kalbėjo J.Paulauskienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką