Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 09, 15:17

Dribsnę įsigiję Mazalai: „Praktiškai auginame jau keturis vaikus“

Žurnalistas Šarūnas Mazalas ir jo žmona, laidų vedėja, nuomonės formuotoja Laura augina tris vaikus ir pudeliukę Dribsnę. Kaip juokauja abu tėvai, praktiškai augina keturis vaikus.
Laura Mazalienė
Laura Mazalienė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Labai panašu, yra tik vienas esminis skirtumas, kai eini iš namų. Kur dėti? Ai, tiksliai, galima palikti vieną namuose. Tai čia turbūt tas vienas esminis skirtumas, kad iš esmės galima palikti vieną be priežiūros kuriam laiko ir labai nesukt galvos“, – šeštadienio vakarą pasirodysiančioje LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ sako Laura Mazalienė.

Asmeninio archyvo nuotr./Laura Mazalienė
Asmeninio archyvo nuotr./Laura Mazalienė

Dribsnė Lauros ir Šarūno šeimoje atsirado visai neseniai, prieš mėnesį. Tačiau mintys apie šuniuko įsigijimą ir svarstymai prasidėjo prieš gerus metus – gal iki pilnos laimės namuose trūksta šuniuko?

„Visada buvo tas idealus šeimos modelis, turi namą, turi vaikų ir iki to pilno namo trūksta augintinio“, – sako Šarūnas.

Apie gyvūnų skleidžiamas gydomąsias savybes žino beveik kiekvienas namuose auginantis šunį ar katę. Todėl Laura pradžioje norėjo tokio plaukuoto keturkojo, kurį galima būtų glostyti pasisodinus ant kelių. Tuo metu Šarūnas svajojo apie didesnę veislę. Pavyzdžiui, akitą.

„Šį pavasarį aš dirbau vienoje televizijos laidoje ir tiesiog turėjom mes temą apie augintinių įtaką žmogaus savijautai, sveikatai. Ta tema mane kažkaip labai paveikė, aš labai domėjausi šuniukais ir tada jau sakau, viskas mums reikia augintinio namuose“, – teigia Laura Mazalienė.

Dribsnė labai greitai atkeliavo į Mazalų šeimą ir… pradėjo auklėti ne tik visus vaikus, bet ir Laurą bei Šarūną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką