Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dukrą Eladą į mokyklą išleidęs Kristupas Krivickas: „Aš irgi eisiu į pirmą klasę“

Kristupas ir Jurgita Krivickai su dukromis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Kristupas ir Jurgita Krivickai su dukromis
Šaltinis: 15min
0
A A

Kristupas ir Jurgita Krivickai šiandien švenčia: dukrą Atėnę (9) jiedu palydėjo į trečią, o Eladą (6) – į pirmą klasę. Visa Krivickų šeima ryte dalyvavo Vilniaus „Žemynos“ progimnazijos Rugsėjo 1-osios šventėje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Eladai ir Atėnei išėjus į mokyklą namuose lieka tik mažiausioji Jurgitos ir Kristupo Krivickų dukra Fausta (3). Bet ir ji jau žino, kas gi ta Rugsėjo 1-oji: vyresnės seserys mažylei rodo pavyzdį. 

„Aš irgi eisiu į pirmą klasę! Taip jau yra – kai vaikai eina į mokyklą, tai ir tėvai eina. Taigi šįmet einu ir į pirmą, ir į trečią klasę“, – bendraudamas su Žmonės.lt juokėsi K.Krivickas. 

Tėvas džiaugiasi, kad Elada su Atėne drauge bus ne tik namuose, bet ir mokykloje: „Elados ir Atėnės klasės bus tame pačiame koridoriuje. Taigi Atėnė jai bus kaip apsauga! Elada nebijo eiti į mokyklą. Vaikai turi suprasti, kad bijoti reikia to, kas gali pakenkti, o tuo, kas gali padėti ,reikia džiaugtis. Elada džiaugiasi, kad galės mokytis, bendrauti. Žiūrėdama į Atėnę ji mato, kad mokykla – smagi patirtis, geras dalykas. Taigi į tai žiūri kaip į žaidimą.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kristupas Krivickas su dukromis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kristupas Krivickas su dukromis

K.Krivickas pasakojo, kad paruošti Eladą mokyklai truko išties ilgai. „Mokyklai Elada ruošėsi visus septynerius metus, bet paskutinius pusę metų – ypatingai aktyviai. rūpinomės medicininėmis pažymomis, privalomosiomis odontologų išvadomis, kitais popierėliais... Vėliau keliskart pasikvietėme privačią mokytoją, kad Elada jaustųsi drąsiau, kad pamatytų, kaip atrodo pamoka, pramoktų šiek tiek skaityti. Apie mokyklą – kaip ten bus smagu – su dukra jau ilgai kalbėjomės“, – pasakojo jis. 

Ir nors kiti tėvai stengiasi vaikams parinkti kuo ypatingesnes, patogesnes mokyklas, Krivickai į viską pažiūrėjo paprastai: „Šiais laikais viskas vyksta griežtai. Mes esame paprasti žmonės, taigi, kaip ir visi kiti mirtingieji, valstybinę mokyklą „gavome“ pagal gyvenamąją vietą. Jokių blatų, protekcijų ar kitų reikalų... Tai – sąrašėlyje pagal gyvenamą vietą mums paskirta mokykla. Mes jiems „laba diena“, o jie mums – „sveiki atvykę“. Taip pat buvo ir su mokytoja – viskas suskirstyta, paskirta... Ir gerai, šaunu! Patys nieko nesirinkome – einame į, mano galva, labai gerą mokyklą, ir tuo džiaugiamės.“

Po Rugsėjo 1-osios šventės mokykloje Krivickai nusprendė vaikus palepinti – smagiai atšvęsti ir iškilmingai pažymėti mokslo metų pradžią šeimos rate. „Viskas turi būti paprasta: po to, kai oficialioji dalis pasibaigia, vaikams reikia pramogos. Kartu nuspręsime, ką veikti – ar eiti į kiną, ar į jų norimą restoraną, ar ką kitą nuveikti. Jiems reikia gauti tam tikrą apdovanojimą už pradžią. Gal dar močiutės pasveikins, palinkės sėkmės. Atšvęsime įprastai – taip, kaip visos Lietuvos šeimos, į mokyklą išleidžiančios pirmokus“, – sakė K.Krivickas. 

Šią Rugsėjo 1-ąją mokslo metai prasidėjo ne vieno žinomo žmogaus atžalai, tarp jų ir Elenos Puidokaitės-Atlantos dukrai Saulei.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką