Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 7d. 07:56

Dvi dukras auginanti Violeta Tarasovienė: „Džiaugiuosi, kad mūsų ryšys – artimas, esame draugės“

Violeta ir Vilius Tarasovai su dukromis Gabriele, ir Elinga su širdies draugu Pauliumi Girčiu
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Violeta ir Vilius Tarasovai su dukromis Gabriele, ir Elinga su širdies draugu Pauliumi Girčiu

Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių. Tuo neabejoja ir dainininkė Violeta Tarasovienė (43). Kaip ir kasmet, šią dieną ji maloniai leidžia su dukromis – 20-mete Elinga ir 10-mete Gabriele.

„Dukros visuomet mane pasveikina. Nors net jei ir nepasveikintų, tikrai nesupykčiau. Mes su dukromis ir taip artimos, todėl konkrečios dienos metuose per daug nesureikšminu“, – 15min sako V.Tarasovienė.

Gėlės žiedas, eilėraštis, daina ar koks mielas rankdarbis visuomet džiugina, tačiau dainininkė tikina, kad daug brangesnis yra laikas kartu. Todėl pirmąjį gegužės sekmadienį ji stengiasi praleisti su šeima, dažniausiai tądien aplanko netoliese gyvenančią vyro Viliaus Tarasovo mamą, jos sodyboje susirenka visi artimiausi.

Nerijaus Jankausko nuotr./Violeta Tarasovienė su dukra Elinga
Nerijaus Jankausko nuotr./Violeta Tarasovienė su dukra Elinga

„Mums daug svarbiau pasveikinti Viliaus mamą. Ji – vyriausia, visų mūsų mama. Kasmet pas ją nuvažiuojame mes, Viliaus brolis su šeima, pasiorganizuojame kokią vakarienę kartu, tai toks svarbiausias ir turbūt vienintelis ritualas šia proga. Gal metams bėgant ir pati perimsiu tas tradicijas“, – pasakojo V.Tarasovienė.

Nors ji sako apskritai nemėgstanti sureikšminti švenčių, juolab kartą metuose minimos Motinos dienos. Pasak jos, šios dienos prasmė turėtų būti prisiminta kasdien, kaip ir šilti santykiai bei meilė tarp tėvų ir vaikų – tam esą nereikia jokios specialios dienos.

„Mūsų šeimoje svarbios Kūčios, Kalėdos, o visų kitų švenčių nesureikšminame. Galbūt ateityje, kai labai mažai matysiu dukras, gal tada Motinos dienos šventė pasidarys reikšmingesnė, gal tuomet labiau jai ruošiuosi“, – svarstė garsi atlikėja.

Linos Motužytės nuotr./Violeta ir Vilius Tarasovai su dukra
Linos Motužytės nuotr./Violeta ir Vilius Tarasovai su dukra

V.Tarasovienės vyresnioji dukra Elinga jau porą metų gyvena atskirai nuo tėvų, tačiau bent kelis kartus per savaitę atvyksta aplankyti Violetos ir Viliaus, kasdien su jais susiskambina. „Džiaugiuosi, kad mūsų ryšys – artimas, mudvi puikiai sutariame, viena kitą galime vadinti tikrai geromis draugėmis, kalbamės daug, atvirai ir apie viską“, – sakė pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Violeta, Gabrielė ir Vilius Tarasovai
Asmeninio albumo nuotr./Violeta, Gabrielė ir Vilius Tarasovai

Su dukromis V.Tarasovienė mėgsta leisti ir laisvalaikį drauge, viso trys neretai vyksta apsipirkti – šis užsiėmimas teikia džiaugsmo visoms.

„Vyresnėlė, kaip ir aš, mėgsta gaminti, nesibodi prie puodų pastovėti, turime panašių pomėgių. O mažosios charakteris dar tik formuojasi. Kita vertus, stengiuosi jų su savimi nelyginti ir dukras vertinu kaip atskirus individus, savarankiškas asmenybes“, – 15min pasakojo V.Tarasovienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką