Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 1d. 15:27

„Dviračio šou“ turi naują personažą Andrių Tapiną: įvertinkite aktoriaus debiutą

Arnoldas Eisimantas
„Dviračio šou“ nuotr. / Arnoldas Eisimantas

Haroldo Mackevičiaus kuriamoje laidoje „Dviračio šou“ – naujas personažas. Šįkart – tai ne koks politikas ar Seime sėdintis tautos išrinktasis. Šįkart – tai Andrius Tapinas, kurį parodijuoti ėmėsi Ingos Jankauskaitės mylimasis, aktorius Arnoldas Eisimantas.

Ketvirtadienio vakarą LRT eteryje pasirodysiančioje „Dviračio šou“ žiūrovai išvys naują parodiją. Laidos kūrėjas Haroldas Mackevičius jau ilgą laiką dairėsi žmogaus, kuris galėtų įkūnyti Andrių Tapiną. Ir pagaliau rado – teatro ir televizijos aktorių Arnoldą Eisimantą.

Pasak Haroldo, kandidatų šiam personažui daugiau nebuvo – Arnoldas labiausiai panašus ne tik išvaizda, bet ir savo eisena.

„Arnoldą jau labai seniai buvau pastebėjęs, atkreipiau dėmesį, kad jis panašus į Andrių Tapiną. Tik mums teko labai ilgai jo laukti, nors susitarę buvome jau nuo rudens, tačiau jis filmavosi seriale, kur jam reikėjo barzdos. Dabar tą barzdą patrumpinome, bet jis per daug nesipriešino išvaizdos pokyčiams, jam įdomus šis naujas darbas“, – 15min pasakojo Haroldas Mackevičius.

„Dviračio šou“ nuotr./Arnoldas Eisimantas
„Dviračio šou“ nuotr./Arnoldas Eisimantas

H.Mackevičius džiaugiasi – Arnoldas pateisino visus lūkesčius – sako, kaip pirmam kartui, filmavimas puikiai pavyko. O dažnai būna taip, kad personažą aktorius prisijaukina tik suvaidinęs 3-4 kartus.

„Nėra Lietuvoje daug žmonių, kuriems norėtųsi sukurti personažą. Andrius Tapinas yra ryškus, talentingas, aš jį gerbiu kaip žmogų, ir tą personažą sukurti jau kelerius metus norėjau, dar nuo laidos „Pinigų kartos“ laikų. Čia toks draugiškas šaržas – jis ne politikas, bet įtakingas, jo išskirtinis charakteris, kas yra svarbu bet kokiai parodijai. Iš bet kokio pilko žmogaus ir parodija pilka gaunasi. Nors tikėkimės, kad kada nors jis taps politiku – dabar jau turime jam personažą, galėtų dar dažniau „Dviračio šou“ pasirodyti“, – juokėsi humoristas.

15min Arnoldas Eisimantas pasakojo kad gavęs pasiūlymą laidoje tapti Andriumi Tapinu, nustebo. „Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad esu į jį panašus, – juokėsi jis. – Iki šiol nemanau, kad esame panašūs, bet jau ne man spręsti.“

Televizijos ir teatro aktoriui tokia patirtis teko pirmą kartą – jis dar nėra parodijavęs kito žmogaus. „Visa tai priimu kaip iššūkį, tai vis tiek yra profesinis dalykas, juk ne daržą ravėti einu. Kodėl gi ne – išbandyti jėgas smalsu visur, – tikino jis. – Iš tikrųjų pasiruošimui neturėjau daug laiko. Vieną vakarą paanalizavau Andriaus Tapino elgesį, o kitą dieną jau filmavausi. Tiesa sakant, buvo pakankamai sudėtinga, jis neturi pabrėžtinų manierų.“

Kol kas Arnoldas ir visos barzdos nežada skusti – gal Andrius Tapinas užsiaugins?

„Teko šiek tiek paaukoti barzdos, dar ryškiai vizualiai negaliu keistis, nes serialo darbai ne iki galo pabaigti. Išsidėrėjau, kad ne visą skustumėme, o šiek tiek paliktumėme.

Jeigu žiūrovams patiks mano personažas, bandysime su Andriumi tartis, kad jis užsiaugintų. Beje, mačiau nuotrauką, kuri buvo daryta „Misija: Sibiras“ metu, jis buvo užsiauginęs panašaus ilgio kaip mano“, – pasakojo Arnoldas.

Bet negi negaila?.. Jau ir Inga Jankauskaitė juk Haroldą įspėjo, kad barzdą paliktų ramybėje... „Barzda turi savybę ataugti“, – šypsojosi aktorius.

„Dviračio šou“ nuotr./Arnoldas Eisimantas
„Dviračio šou“ nuotr./Arnoldas Eisimantas

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingą Jankauskaitę į filmo premjerą atlydėjo širdies draugas, aktorius Arnoldas Eisimantas

Vos tik Haroldas Mackevičius feisbuke pasidalino laidos anonsu, pasipylė komentarai, giriantys, kad parinktas puikus aktorius. Vieni net siūlė jį aprengti smokingu ir leisti vesti vietoj Andriaus Tapino laidą „Auksinis protas“ – turbūt niekas net nepastebėtų.

Pats Andrius Tapinas į savo parodiją taip pat pažiūrėjo linksmai nusiteikęs.

„Laisvės TV, fiksuokit pažeidimus, įžeidimus, patyčias, visą šitą netikrą juoką, viską fiksuokit, rytoj su Skaisgirio teisininkais pasitarsim, kaip čia išiminėsim viską iš Facebooko. Mediatekoj galės likti, nes vis tiek neužsikrauna niekada ten“, – juokavo jis.

Žiūrėkite „Dviračio šou“ anonsą su Arnoldu Eisimantu:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką