Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 11d. 12:42

Dž.Butkutė – apie grožį ir sunkumus: „Mylėjau save net tuo metu, kai vartojau alkoholį“

Džordana Butkutė
„Žmonės Foto“ nuotr. / Džordana Butkutė
Viena žinomiausių šalies dainininkių Džordana Butkutė prisipažįsta – save ji visada labai mylėjo. „Kiek atsimenu, visada savimi labai rūpinausi. Žinoma, tam padeda ne tik kremai, bet ir meilė“, – sako ji. Džordana taip pat atskleidė net kelis savo grožio ritualus ir pasidalijo mintimis apie bėgančius metus.

Anot dainininkės, moters grožis ir rūpinimasis savimi jai atrodo itin svarbus. Juk pirmiausiai kiekvienas pastebime išorę.

„Net tuo metu, kai vartojau alkoholį, ir viena prasme savimi visiškai nesirūpinau, visuomet būdavau, kaip populiaru sakyti, susitvarkiusi. Būdavau pasidažiusi, visada pasikvepinusi brangiai kvepalais, suderinusi aprangą iki pat apatinių. Kažkaip taip bandydavau rodyti meilę sau. Dabar jau suderinau meilę ir vidui, ir išorei. Aš sau visada buvau pirmoje vietoje“, – LNK laidoje „#Tobulainetobula“ pasakojo ji.

Paklausta, galbūt šeimoje matė panašų moterų pavyzdį, Džordana sutiko: „Nuo pat vaikystės mačiau, kaip mano mama rūpinasi savimi, tepasi įvairiais kremais, kurių tuo metu beveik nebūdavo. Aš matydavau ir bandydavau ją mėgdžioti. Šitą įprotį ir poreikį įvairiems kremams, kūno priežiūrai tikriausiai perėmiau iki pat šiol.“

LNK stopkadras nuotr./Džordana Butkutė
LNK stopkadras nuotr./Džordana Butkutė

Vis dėlto Džordana įsitikinusi, grožiui ir jo ryškumui reikia ir vidinės meilės, stiprių jausmų, saugumo: „Labai daug duoda tai, su kuo tu esi. Nesvarbu, kiek kremų besitepsi, bet jeigu tavo akys nežiba ir neblizga, tu liūdna, tai nebūsi jokia gražuolė. O jeigu esi mylima ir mylinti, tavo akys spindės, tu pati spinduliuosi visai kitaip.“

Paklausta, ar būtent taip ji pati jaučiasi, dainininkė neabejotinai sutiko.

„Dabar man nėra jau tokio didelio noro dažytis. Anksčiau dažydavausi labai daug, o dabar kažkaip viskas pasikeitė. Pasidažius daugiau, dažnai galima atrodyti vyresnei negu esi. Man Elegijus visada sako nusiprausk, indėniuk. Jam aš gražiausia be jokio makiažo. Ta meilė tikrai daro savo“, – su Indre Stonkuviene kalbėjo dainininkė.

LNK stopkadras nuotr./Džordana Butkutė ir Indrė Stonkuvienė
LNK stopkadras nuotr./Džordana Butkutė ir Indrė Stonkuvienė

Kalbai pasisukus apie bėgančius metus, Džordana prisipažino, kad jų visai nebijo.

„Metai man yra tik tai skaičius. Lietuvoje, deja, visuomenėje yra kiek kitaip. Būtent tai šiek tiek erzina. Pagal metus žmogus yra nurašomas. Sako, kad vyresnė moteris, – tai jau bobutė. O pažiūrėkit užsienyje – tokie žmonės, kurie Lietuvoje laikomi seniai, dar laisvai ženyjasi, keliauja po pasaulį ir gyvena kaip jaunimas, nes širdyje taip jaučiasi“, – sakė dainininkė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką