Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 birželio 6d. 14:00

Dž.Butkutė dėl išsekimo Didžiojoje Britanijoje buvo atsidūrusi ligoninėje (atnaujinta 21.00 val.)

Džordana Butkutė
Organizatorių nuotr. / Džordana Butkutė
Atlikėjos Džordanos Butkutės koncertas Mančesteryje neįvyko dėl staigiai pablogėjusios sveikatos. Nors iš pradžių žiniasklaidoje pasklido žinia, kad atlikėją ištiko insultas, sekmadienio vakare jos mylimasis Elegijus Strasevičius tokius gandus paneigė – Džordanai konstatuotas išsekimas.

Sekmadienį naujienų portale alfa.lt pasirodė informacija, kad vietoj koncerto Didžiosios Britanijos mieste Dž.Butkutė buvo skubiai nuvežta į ligoninę ir netgi paskelbta, jog ją galėjo ištikti insultas. Naujienų portalui 15min.lt susisiekus su Dž.Butkutės koncerto Mančesteryje organizatoriais, šie sakė neturintys daugiau informacijos apie atlikėjos sveikatą ir teigė tik buvę informuoti, kad atlikėja susirgo, koncertas neįvyks.

Susisiekti su pačia atlikėja nepavyksta.

Atnaujinta 16.41 val. Nors susisiekti su Dž.Butkute ar jos mylimuoju E.Strasevičiumi sekmadienį nepavyko, 15min.lt kalbėjosi su kitus atlikėjos koncertus organizavusiu Nojumi Mileriu. Garsios grupės „Airija“ lyderis tikino pirmąsyk išgirdęs apie galimą dainininkės ligą iš 15min.lt žurnalistų. Jis nuoširdžiai stebėjosi išgirsta informacija. „Vakar kaip tik jai parašiau žinutę, norėjau pasveikinti po koncerto. Ji man taip ir neatrašė, tad gal kažkas ir nutiko“, – svarstė pašnekovas.

Airijoje gyvenantis N.Mileris panoro padėti 15min.lt sužinoti, ar iš tiesų po penktadienį vykusio  koncerto Džordana pasijuto blogai. Deja, N.Mileriui su tos dienos koncerto organizatoriais susisiekti nepavyko ir iki šiol neaišku, ar kalbos apie insultą turi pagrindą.

Nekalbi buvo ir dainininkės draugė verslininkė Inga Budrienė. Ji atsiprašė ir tikino nieko negalinti komentuoti. Moteris neatskleidė, ar mėgino susisiekti su bičiule ir ar jai pavyko.

Atnaujinta 21 val. Tik sekmadienio vakarą 15min.lt pavyko susisiekti su Dž.Butkutės mylimuoju E.Strasevičiumi. Jis tikino nežinąs, iš kur pasirodė gandai apie insultą, tačiau neneigė, kad atlikėja turi bėdų dėl sveikatos. Anot jo, penktadienį Šiaurės Airijoje vykęs koncertas buvo nuostabus, o Dž.Butkutė susmuko kitą rytą, vykdama į oro uostą.

„Ji pabalo ir neteko sąmonės. Buvo tvanku, karšta, dar nuovargis susikaupė, be to, jos labai įtemptas grafikas“, – rūpestingai kalbėjo vyras. Dž.Butkutei sunegalavus buvo iškviesta greitoji pagalba. Ligoninėje lašelinę prijungę britų medikai konstatavo išsekimą ir nenorėjo dainininkės išleisti mažiausiai keletą dienų. Pasak E.Strasevičiaus, pora nutarė Didžiojoje Britanijoje nepasilikti ir gavę vaistų kaipmat parskrido į Lietuvą. „Grįžome šeštadienio vakarą. Pasikvietėme gydytoją. Šiaip sako, kad nieko rimta – pervargimas. Dar kokias 3–4 dienas ryte ir vakare ateis seselė pastatyti lašelinės“, – sakė vyras. Pokalbio metu jis teigė išėjęs pirkti vaistų, tačiau Džordana esą jautėsi gana gerai ir miegojo.

E.Strasevičius tikino, kad mylimoji persitempė dėl savo atsidavimo gerbėjams ir muzikai. „Džordana ne pirmą dieną scenoje. Viena vertus, ji pripratusi, kita vertus, negali pažiūrėti į dainavimą kaip į darbą. Ji kiekviename koncerte atiduoda visą save“, – šiltai atsiliepė atlikėjos išrinktasis.

Jis teigė, jog kiekvienas buvęs Dž.Butkutės koncerte sutiktų, kad ji dainuoja ne miniai, o tarsi kiekvienam atskirai. „Jei tik galėtų, Džordana dainuotų kiekvienam asmeniškai, su kiekvienu sveikintųsi. Tai atima daug jėgų, tai didelis stresas, nes stiprūs jausmai išsunkia“, – teigė E.Strasevičius. Pasak jo, Dž.Butkutė artimiausiu metu „į sceną nešoks“ ir pailsės. Dabar dainininkė yra namuose Kaune.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką