Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 14d. 12:33

Dž.Butkutė Valentino dieną mini 10 metų be alkoholio sukaktį: „Jei nebūtų Elegijaus, gal ir nebūčiau metusi“

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius
Valentino dieną atlikėja Džordana Butkutė švenčia kitaip – lygiai prieš dešimt metų ji išdrįso atsisveikinti su alkoholiu. Kaip pati sako, pasidovanojo sau kitokią gėlytę. Apie tai moteris prakalbo išties jautriame įraše, kuriame padėkojo ir savo vyrui Elegijui Strasevičiui.

Apie praeityje priimtą svarbų sprendimą Džordana Butkutė prakalbo savo socialinio tinklo paskyroje. Rašydama apie Valentino dieną ji prisiminė prieš 10 metų jos gyvenimą pakeitusį įvykį – ji atsisakė alkoholio. Prie šio sprendimo stipriai prisidėjo ir jos vyras Elegijus Strasevičius.

„Šiandien visi kaip išprotėję ieškos gėlių savo širdelėms. O aš sau gėlytę norėčiau pasidovanoti už tai, kad...Dešimt! Girdite? Dešimt! Tiek meilės sau metų sueina šį savaitgalį. Čia ne šiaip sakau apie meilę sau, ne pasimaivyt noriu.

Sprendimas, kurį priėmiau prieš dešimt metų, buvo pats teisingiausias. Kitas panašiai teisingas buvo ištekėti už Elegijaus.

Bet šitie abu dalykai susiję, nes jei nebūtų Elegijaus, gal ir nebūčiau metusi alkoholio. Bet prieš dešimt metų tai padariau. Turėjau padaryti, nes mano žmogus vieną sykį tyliai prisėdo ant lovos krašto ir pasakė „prie visos mano begalinės meilės tau, aš taip ilgiau nebegaliu“.

Ką norisi tokiomis akimirkom daryt? Sakyt, nu ir varyk! Labai čia man... Bet puikiai žinojau, kad jei mano geležinės kantrybės Elegijus išeis, tai ne dėl to, kad norėtų mane paauklėti. O dėl to, kad nu tikrai ragas.

Apsispręsti mesti gerti, tai yra visiškai atsisakyti alkoholio, galėjau tik pati. Už rankos gali laikyti kitas stiprus žmogus, bet nuspręsti reikia pačiam.

Tą žodį „reikia“ pasąmonėj supranti, bet jei norėsi, rasi milijoną priežasčių, kad „dar ne dabar“. Nu ne šiandien, jūs ką, turėkit sąžinės, gi man toks sunkus laikas, man bloga, man liūdna, man į sceną, man nervas, man tas, man anas.

Bet aš jums iš savo jau 10 metų patirties pasakysiu: kiekviena diena, kurią galima laimėti nustojus gerti, yra verta to, kad jūs išdrįstumėt. Nes mums pavaldus yra vienas vienintelis laikas – Dabar!

Vakar nebepakeisim, kas bus rytoj – nežinom. O šiandien galim padėti tašką savo raganėjimuose.

Todėl jeigu jūs matot, kad gyvenimas ritasi velniop, kad jums gert visiškai negalima, bet kaip užsispyręs asiliukas vat ne ir viskas – gėrėt, gersit, ir dar žinote, kur gaut, tai išgirskit mane: visas pasaulis nėra nusiteikęs prieš jus, galima kardinaliai pakeist viską, kas netenkina. Bet nieko nebus, jei nebus ryžto padaryt pirmą žingsnį. Paskui reikės antro, trečio, reikės ir kopėtėlėm palipt iš tos kanalizacijos, ir nagais kabintis į sieną, bet pamatysit – išlipsit iš duobės. Jei labai labai norėsit – išlipsit.

Jeigu mylite save – padarykite tai!

Jeigu dar nemylite – įsimylėkite.

Tiesiog kvaila negyventi savo gyvenimo taip, kad patiktų.

O man šitie 10 metų patinka tūkstantį kartų labiau. Tai su švente! Mylėkite ir būkite mylimi“, – savo patirtimi dalijasi Dž.Butkutė.

Apie kamavusią priklausomybę nuo alkoholio Dž.Butkutė atvirai prieš kelerius metus papasakojo viešėdama 15min studijoje. Sulaukusi klausimo, ar jai kada nors buvo gėda dėl, pavyzdžiui, turėjimo koncertuoti prastomis sąlygomis, Džordana atsakė, kad jei jai ir turėjo būti dėl ko nors gėda, tai nebent dėl to, kad be saiko vartodavo alkoholį.

Ne paslaptis, kad žmogus, padėjęs Džordanai išbristi iš alkoholizmo liūno, buvo jos vyras Elegijus, anksčiau ir pats turėjęs šią priklausomybę. Vis dėlto ji neslėpė, kad vienu momentu ir pačiai jau pasidarė per sunku taip gyventi, nors tą pripažinti sau ir buvo be galo sunku.

Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – Džordana Butkutė
Luko Balandžio / 15min nuotr./15min studijoje – Džordana Butkutė

„Ir aš pati pavargau, bet vis dėlto, kai daug metų vartojai, galvoji, kad be alkoholio nelinksma būtų gyventi, juk atrodo, jog penkiasdešimt išgeri ir kažkaip smagiau, kaip čia dabar be to... Bet ne, po penkiasdešimt būdavo dar, dar ir dar.

Tai pasidarė iš tikrųjų problematiška ir tikrai supratau, kad tai yra liga, bet negalėjau to pripažinti garsiai. Ir pripažinti netgi sau. Juk atrodo, kad kai nenoriu, galiu ir negerti, bet Elegijus pasakė, kad taip nebūna, kad čia yra visų atsikalbinėjimai“, – pasakojo Dž.Butkutė.

Džordanos teigimu, atsisakius alkoholio jos gyvenimas nušvito visai kitomis spalvomis.

„Kai to jau nėra, gyvenimas tikrai yra gėlytės, bet natūralios gėlytės, nes iš tikrųjų viską matai šviežiai. Ir taip gerai, nes šalia toks pats žmogus, kuris dar daugiau, jau 12 metų nebegeria, ir mes tokie, kaip kad Elegijus šiandien sakė – praėjo 10 metų ir aš vis dar jam graži“, – šypsodamasi pasakojo atlikėja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

36:33
02:43
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką