Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Džiugo Siaurusaičio pasiaukojimas dėl vaidmens sužavėjo Gruzijos žurnalistus

Inga Norkutė ir Džiugas Siaurusaitis seriale „Moterys meluoja geriau“
TV3 nuotr. / Inga Norkutė ir Džiugas Siaurusaitis seriale „Moterys meluoja geriau“
Šaltinis: 15min
0
A A

Populiariausio serialo Lietuvoje „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje neseniai įvyko žadą atimantis „susidorojimas“ su aktoriumi Džiugu Siaurusaičiu. Jis gavo savo kailiu patirti, ką reiškia saldus moteriškas kerštas: visų akivaizdoje buvo apipiltas medumi ir apibarstytas plunksnomis!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

TV3 seriale Dž. Siaurusaitis vaidina automechanikos ir flirto specialistą Kostiką. Kaip batsiuvys be batų, taip Kostikas be ratų suvedimo: nors tu ką, traukia į kairę! O ten, žiūrėk, problemos su moterimis. Gal kuri kita ir atleistų meilužiui inercinius nuklydimus į šoną, bet tik ne Meda (aktorė Inga Norkutė).

Moteris nusprendė jam surengti tokį „meilės nuotykį“, kokio šis kol gyvas nepamirš. Atėjo Meda į Kostiko darbo vietą – purviniems šokiams puikiai tinkantį autoserviso garažą, pakoketavo, pakaitino aistras, o tada prirakino vyrą prie stulpo, apipylė medumi ir dar plunksnomis apibėrė!

Košės prisivirė Kostikas, o laižyti teko Džiugui.

„Kai medus per kaktą ėmė varvėti, iš karto prisiminiau seną TV3 projektą „Gintarinė ledi“, ten

TV3 nuotr./Džiugas Siaurusaitis seriale Moterys meluoja geriau
TV3 nuotr./Džiugas Siaurusaitis seriale „Moterys meluoja geriau“

merginos kaudavosi meduje. Finalinis ketvertas paskutinį vakarą įtempė mane su visais drabužiais į medaus baseiną. Aš tą nenusakomą jausmą nešiojau giliai pasąmonėje, dabar atsigamino“, – juokėsi Dž. Siaurusaitis.

Filmuojant saldaus keršto aktą, juokėsi ir visi kiti, likę už kadro.

„Aprengėja, grimuotoja, režisierius, prodiuseriai šalia buvo, garso neišleido, bet mačiau – net susilenkę raitėsi iš juoko. O tu juoktis negali... Laimei, iš anksto žinojau, jog dublis bus tik vienas. Prieš tai viską surepetavome be produktų, o tuomet jau Inga ėmė realizuoti savo slaptas fantazijas: pilti man ant galvos medų, barstyti plunksnas... Joms lendant į akis, jaučiausi kaip tas Fedia per Šuriko nuotykius: „A možet nenado?“ – linksmai pasakojo Džiugas.

„Sceną tiesiogiai stebėjo ne tik serialo kūrėjų komanda, bet ir kolegos iš Gruzijos televizijos. Jiems tai paliko stiprų įspūdį, − sakė serialo prodiuseris Rimvydas Martinaitis. – Gruzinai vis kartojo: „Na, ir šaunuoliai jūsų aktoriai. Pas mus jau būtų reikalavę tokiai scenai dublerių. O čia – patys!“

Po filmavimo prodiuseris gavo pasirūpinti Dž. Siaurusaičio transportavimu į vonią.

„Būtų labai pravertęs toks burbulas, kokiuose Holivudo filmuose slepiasi neturintys imuniteto. Beliktų nuridenti tą burbulą su manimi iki ežero, ten įmesti ir išmaudyti. O čia sėdi į mašiną – jau rankenėlė ištepta. Buvau bjauriai lipnus. Turėjau labai saugotis, kad kur nors neįminčiau“, – kalbėjo Džiugas.

Šmaikščiausias ir žiūrimiausias lietuviškas serialas „Moterys meluoja geriau” – pirmadieniais– ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką