Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 12d. 11:10

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius švenčia vestuvių metines: prisiminkime gražiausią jų dieną

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

Šį trečiadienį Lietuvos scenos karalienė Džordana Butkutė ir jos vyras bei vadybininkas Elegijus Strasevičius švenčia šeštąsias – geležines – vestuvių metines.

„Nors ir ne koks jubiliejus, tačiau diena – labai graži. Vakarop ką nors sugalvosime, nueisime kur pavakarieniauti. Tačiau tik antroje dienos pusėje, nes Džordana gyvena atvirkščiai nei mes – kai mums rytas, ji dar tik eina miegoti...“ – šypsodamasis 15min kalbėjo E.Strasevičius.

Pasak jo, vestuvių metinių pora per daug nesureikšmina, tačiau kasmet stengiasi ypatingą dieną kaip nors gražiai paminėti.

„Ši diena mūsų gyvenime tikrai reikšminga, bet nesistengiame iš to pūsti burbulo, mes paprastai, pasidovanojame vienas kitam ką nors malonaus, linksmai praleidžiame dieną ir tiek“, – sakė pašnekovas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

Apie jam svarbią dieną E.Strasevičius užsiminė ir socialiniame tinkle. Feisbuke pasidalijęs įrašu jis išskyrė dvi jam itin brangias datas.

„Dvi labai reikšmingos datos mano gyvenime. Be abejo, tai tik skaičiai, bet... 2006 06 06, 2012 12 12“, – rašė jis.

Trijų šešetukų simbolika – taip pat ne šiaip sau. 2006 metų birželio 6-ąją jis visiškai atsisakė alkoholio ir bet kokių kitų svaigalų.

„Nuo tos dienos esu absoliučiai blaivas, nieko nevartoju. Man tai lyg antras gimtadienis. O kad taip supuolė tie šešetai, pastebėjau tik po kelerių metų. Žinojau, kad tai birželio 6 diena, tačiau tik vėliau supratau, kad ir metai buvo 2006-ieji, tokia keista šešetukų simbolika“, – 15min kalbėjo E.Strasevičius.

Tuoktuvėms rinkosi simbolinę datą

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius savo vestuvėms pasirinko simbolinę datą – 2012 metų 12 mėnesio 12 dieną.

Amžiną meilę pora vienas kitam prisiekė vienoje romantiškiausių Kauno šventovių ant Nemuno kranto – Vytauto Didžiojo bažnyčioje. Civilinės santuokos ceremonija buvo įregistruota ir Kauno rotušėje.

Iškart po civilinės santuokos ceremonijos jaunavedžiai it karališkoji pora pasirodė Rotušės balkone ir, stebint smalsuolių būriui, pirmą kartą viešai pasibučiavo jau kaip vyras ir žmona, į dangų kylant fejerverkams.

Nuotaka per vestuves vilkėjo baltą, nėriniuotą dizainerės Ramunės Piekautaitės suknelę.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

Kadangi vestuvės vyko dvyliktukais paženklintą dieną, visos šventės metu netrūko šio skaičiaus simbolikos: Rotušėje jaunavedžius pasitiko dvylika juodvarniais apsirengusių berniukų, svitą vežiojo dvylika juodų mersesedų ir pan. Iškilmingą poros vestuvių puotą planavo ir visomis detalėmis pasirūpino Inga Budrienė.

Prisiminti, kaip atrodė įspūdingosios Džordanos Butkutės ir Elegijaus Strasevičiaus vestuvės, galite peržiūrėdami 15min galeriją:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

06:38
01:48
00:49

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką