Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 12:24

Džordana Butkutė karantiną išgyvena itin sunkiai: „Neįsivaizduojate, kaip mano širdis verkia“

15min studijoje – Džordana Butkutė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Džordana Butkutė

Paskelbtas karantinas skaudžiai smogė pramogų pasaulio žmonėms, praradusiems vienintelį savo pajamų šaltinį, tačiau iš Džordanos Butkutės jis atėmė kur kas daugiau. Pandemija atėmė iš jos brangiausią jausmą – matyti gerbėjų šypsenas, jausti jų energiją ir scenoje dovanoti visą save, tad atviro pokalbio metu atlikėja atskleidžia, kaip šiuo metu gyvena ir kas jai padeda ištverti šį sunkų metą.

Kaip rašoma pranešime spaudai, šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis apie moteris“ žiūrovų lauks itin atviras ir jautrus interviu su atlikėja Džordana Butkute-Strasevičiene, iš kurios karantinas atėmė vieną didžiausių gyvenimo meilių – sceną. Žiūrovai ne tik sužinos, kaip atlikėja išgyvena šį sunkų laikotarpį, bet ir išvys unikalius kadrus iš naujausio Džordanos albumo „Labirintai“ pristatomojo filmo.

TV3 nuotr./Džordana Butkutė
TV3 nuotr./Džordana Butkutė

Be muzikos nėra gyvenimo

„Jūs neįsivaizduojate, kaip mano širdis verkia“, – susijaudinusi atvirauja Džordana, kuriai muzika išties reiškia visą gyvenimą. Laidoje –nesuvaidintas ašaros ir iki skausmo atvira išpažintis apie jaučiamą sielvartą dėl prarastų scenų.

„Kai ateina sielvartas, susigūžiu į kamuoliuką ir raudu kaip labai nuskriaustas vaikas. Jis kyla dėl to, kad nematau žmonių... Scena yra mano gyvenimas, ten aš gyvenu“, – su ašaromis akyse pasakoja atlikėja, kuri scenoje užmiršdavo visus rūpesčius ir skausmą.

Nieko keisto, juk muzika ją lydi nuo pat vaikystės, kurios ji, prasitaria Džordana, neturėjo.

Organizatorių nuotr./Džordana Butkutė
Organizatorių nuotr./Džordana Butkutė

Vyras – užuovėja ir paspirtis

Kaip bebūtų sunku, Džordanai nuleisti rankų neleidžia jos vyras Elegijus – net ir sunkiausiu metu gebantis rasti sprendimą ir išeitį iš kebliausių situacijų. Moteris savo sutuoktiniui negaili gražiausių žodžių, juk jis yra jos užuovėja ir paspirtis.

Visai neseniai būtent jis organizavo naujausio Džordanos albumo „Labirintas“ filmą – koncertą, kurį prieš karantiną nufilmavo mistinėje, apleistoje vietoje.

Receptas nuo liūdesio

Ne kiekvienas žino, kad Džordana yra puiki mezgėja, puikiai gamina įmantriausius patiekalus, tačiau visa tai, žinoma, neatsveria jos gabumų scenoje.

„Aš net nenoriu galvoti apie jokias kitas profesijas, planą B. Galvokite visi kas ką norite – aš nieko negalvoju, tikrai profesijos nekeisiu“, – tvirtos pozicijos laikosi atlikėja, šiuo metu savo kasdienybę praskaidrinanti įvairiausiomis smulkmenomis ir atsiduodanti kitiems savo pomėgiams.

Laidos žiūrovai galės sužinoti, ko imasi Džordana, kad lengviau ištvertų šį jai tikrai sunkų metą. Galbūt kelis receptus pasiskolins ir patys. Džordana – nakties žmogus, tad būtent šiuo paros metu ji atsiduoda kitiems pomėgiams, kurie padeda jai užsimiršti ir... kvatoti iš širdies, stengiantis neprižadinti mylimo vyro, pakeitusio visą jos gyvenimą.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką