Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Džordana Butkutė kreipėsi į savo gerbėjus: „Nemoku užsidėti „koncertinės“ kaukės ir vaidinti, kad viskas visada yra gerai“

Džordana Butkutė
Asmeninio albumo nuotr. / Džordana Butkutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Atlikėja Džordana Butkutė nuolat bendrauja su savo gerbėjais socialiniame tinkle, jame dalinasi naujausiomis savo dainomis ar praneša apie svarbius gyvenimo įvykius. Šį kartą dainininkė savo gerbėjams ir muzikos mylėtojams parašė viešą laišką.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Noriu būti savimi. Kartais linksma, kartais užsisvajojusi , o kartais pikta ir nusiminusi. Tokia esu. Negaliu būti visada tokia pati, na, kaip ir pats gyvenimas – jis tai vienoks, tai kitoks. Kartais paglosto, o kartais ir visai atvirkščiai... Mano muzika, mano dainos – jos irgi tokios. Jos apie mane. Apie mano gyvenimą. Ko gero ir apie jus. Visi mes tokie skirtingi, bet tuo pačiu ir tokie panašūs.

Koncertuose tai šėlstame, siautėjame kartu, tai susimąstome ir gal kiek liūdime, tiesa? Kiekviena daina – tai atskira istorija. Daina – gyvenimas. Vieną tos istorijos dalį žinau aš, o kitą jos dalį žinote jūs. Žinote savaip, bet...

Visada labai jaudinuosi prieš pasirodymus, nesvarbu, ar tai didelė scena, ar maža, man ši vieta kažkuria tai prasme yra šventa. Ir susitikimai su jumis – tai ne kasdienė rutina. Niekada neateinu pas Jus atidirbti koncerto. Visada žengiu į sceną gyventi! Žinau, jūs tai matote, jaučiate.

Nemoku meluoti, nemoku apsimetinėti kaip ir gyvenime, todėl jis ko gero ir nėra labai man paprastas. Nemoku užsidėti „koncertinės“ kaukės ir vaidinti, kad viskas ir visada yra gerai. Nemoku įjungti šypsenos ir būti visada ir su visais maloni. Esu kokia esu, bet visada stengiuosi būti sąžininga pati su savimi. Su jumis taip pat.

Ko gero dėl to kažkas mane myli ir vertina, o kažkas absoliučiai negali nei matyti, nei girdėti. Kažkam mano dainos patinka, kažkam nelabai, bet ko gero tai būtų nenormalu, jeigu tai, ką darau, patiktų visiems. Keistas dalykas:  visi mano tos dienos pergyvenimai ir nuotaikos, jeigu jos blogos, labai greitai išgaruoja vos atsidūrus ant scenos. Pamirštu viską ir pradedu gyventi savo dainomis. Tai keistas jausmas. Dingsta viskas. Tik aš ir jūs. Dainos. O visa kita kaip ir neegzistuoja.

Labai dažnai jums pasakau, kad myliu jus, kad saugotumėte save, nes esate labai didelė mano gyvenimo dalis. Šituose žodžiuose niekada nebūna nei krislelio melo. Jūs tikrai esate labai didžiulė mano gyvenimo dalis. Pasiilgau jūsų. Labai laukiu rudens, susitikimų su jumis ir labai tiems susitikimams ruošiuosi.

„Nesudeginta ant laužo“. Ar tikrai keistas koncertinio turo pavadinimas? Jūs, tie kurie su manimi, žinote, kad mano gyvenime buvo visko. Buvo labai gražių, šviesių dienų, bet buvo ir žiauriai juodų laikų. Laikų, kurių net nesinorėtų prisiminti, bet ... jie irgi mano. Kiekviena akimirka, kokia ji bebuvo: ar graži, ar baisi – ji mano! Sudėtingi keliai ir dar painesni klystkeliai. Pakilimų euforija. Nuopuolių košmarai. Ir ačiū Dievui. Dėka to esu tokia, kokia esu dabar. Mačiusi ir šilto, ir šalto. Išmokusi vertinti tai, ką duoda gyvenimas. Išmokusi mylėti. Išmokusi atleisti. Išmokusi išlikti savimi.

Taip, šis koncerto pavadinimas yra neatsitiktinis. Manau, kad jis geriausiai atspindi tai, kuom noriu su jumis pasidalinti. Dainuosiu daug dainų iš paskutiniojo albumo „Kryžkelės“. Nusprendžiau duoti naują gyvenimą kelioms dainoms, kurias dainavau dar su „Impulsu“ ir būtinai dainuosiu tai, be ko neapseina ko gero nei vienas mano koncertas – tai dainos, kurioms skambant (būsiu truputėlį nekukli ) užaugo jau ne viena karta, tik šį kartą jos turės kitas spalvas, jos skambės kiek kitaip.

Ne, nebėgu nuo savęs, nuo savęs kokia buvau. Ko gero grįžtu į save, tik į save tokią, kokia esu dabar. Myliu jus“, – savo socialinio tinklo paskyroje rašė atlikėja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką