Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 13:56

Džordana Butkutė sukūrė trumpą, bet įsimintiną vaidmenį filme „Vyras už pinigus“

Džordanos Butkutės vaidmuo filme „Vyras už pinigus“
Stopkadro nuotr. / Džordanos Butkutės vaidmuo filme „Vyras už pinigus“
Jau visai netrukus, gruodžio 31 d., Lietuvos kino teatrus pasieks naujausias Justino Krisiūno režisuotas filmas „Vyras už pinigus“. Tai – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.

Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė, Justinas Jankevičius, Akvilė Vitkūnaitė, Julius Zalakevičius, Aldona Vilutytė.

Nedidelį, bet įsimintiną vaidmenį šiame filme suvaidino ir Lietuvoje gerai žinoma atlikėja Džordana Butkutė, kuriai tenka duoti parodymus tyrėjams, jog naudojasi vyro-prostituto paslaugomis. Bet ar taip iš tikrųjų buvo?

Ištrauka su Džordana Butkute:

VIDEO: Ištrauka VYRAS UŽ PINIGUS. Džordana Butkutė

„Nors scenoje esu ilgai, bet kine man teko pirmą kartą nusifilmuoti pilno metro filme, o dar su Justinu Jankevičiumi tikrai neliūdna. Buvo nepakartojama patirtis, nors vaidmuo ir mažiukas“, – teigė atlikėja.

Gerų emocijų kupina komedija „Vyras už pinigus“ kinuose nuo gruodžio 31 d.

Filmo „Vyras už pinigus“ anonsas:

VIDEO: VYRAS UŽ PINIGUS (2021) oficialus anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką