Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 28d. 09:00

E.Bžeskas atvirai apie skyrybas: „Negalėjau patikėti, kad taip pasielgtų žmona“

Prodiuserio, menininko Egmonto Bžesko gyvenime permainų šiandien netrūksta: beveik po 5-erius metus trukusio skyrybų teismų maratono jis oficialiai nutraukė santuoką su žmona Reda, iš saulėtosios Tenerifės sugrįžo gyventi į Lietuvą, o jo širdyje liepsnoja šilti jausmai mylimajai Aurikai. „Dabar savo gyvenime turiu moterį iš didžiosios raidės ir dėl to esu labai laimingas“, – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ sako prodiuseris.

Po beveik 5-erius metus trukusių skyrybų su žmona Egmontas pripažįsta, kad pagaliau santuoka yra nutraukta, o bendro gyvenimo jiedu nebekuria jau seniai.

„Bandoma įpainioti, kad aš išėjau, buvau neištikimas, bet taip nėra ir pasaka baigėsi dėl kitų priežasčių. Išlindo dalykai, kurie mane labai nuvylė, ir aš negalėjau patikėti, kad taip gali pasielgti žmona, mama – ji turėtų būti artimiausias draugas iki gyvenimo galo.

Ylos išlindo ir aš nusprendžiau, jog negalėsiu to atleisti. Manau, fizinę neištikimybę galima atleisti, tačiau išdavystę – labai sunku. Iš jos pusės jų buvo labai daug, todėl priėmėme sprendimą nebebūti kartu“, – atvirai pasakoja E.Bžeskas.

Anot Egmonto, dar buvo bandymų išsaugoti santykius, tačiau galiausiai pora nusprendė skirtis, ir viena pagrindinių priežasčių, kodėl jie pasuko skirtingais keliais – vaikai.

„Daug kas gyvena kartu dėl savo atžalų, tačiau mes būtent dėl jų išsiskyrėme. Jeigu vaikai būtų matę mūsų nesutarimus, konfliktus ir nelaimingus tėvus, jiems būtų daug didesnis stresas nei dabar. Dukros jau yra pripratusios prie tokio šeimos modelio, jos labai myli Auriką, o ji irgi myli vaikus“, – neslepia prodiuseris.

Šiandien Egmontas džiaugiasi naujais santykiais su mylimąja Aurika, kurią vadina moterimi iš didžiosios raidės. Visgi menininkas dėl santykių įtvirtinimo ateityje dar nėra apsisprendęs.

„Vaikų neturėsime ir šis klausimas baigtas. O santuoka... Mes dar nesame sugalvoję, kaip viskas turėtų būti, mums gera ir taip gyventi. Iš vienos pusės, aš net bijau, jog santuoka išskiria žmones, kadangi pats tai patyriau. Ne štampas ir ne žiedas ant rankos yra laimingo gyvenimo kartu įrodymas. Mes pakankamai daug su Aurika atlaikėme ir tikiu, kad tai darysime toliau“, – tvirtina E.Bžeskas.

Egmontas pasakoja, kad Aurika buvo žmogus iš bendro draugų rato, o vėliau, pamažu pradėję vis daugiau bendrauti, jie vienas kitame atrado panašumų.

„Man labai patinka linksmi žmonės, neturintys problemų. Ji yra moteriška, su ja galima smagiai praleisti laiką, pasikalbėti įvairiomis temomis. Tai turbūt pirma mano moteris, kuri šiek tiek už mane vyresnė – anksčiau būdavo kitaip. Dabar turiu tikrą draugą“, – pripažįsta prodiuseris.

Egmontas ne vienerius metus buvo žinomas kaip aktyvus pramogų pasaulio dalyvis, kuris mėgo vakarėlius ir naktinį gyvenimą, tačiau šiandien jis tokias pramogas yra atidėjęs į šalį ir visą savo dėmesį skiria darbams bei šeimai.

„Visą laiką buvau nuomonės, kad vyras turi laiku išsibėgioti. Manau, aš taip ir padariau – išsibėgiojau ir tada ėjau kurti šeimos. Nežinau, kaip būtų buvę, jei šeima būtų atsiradusi tada, kai buvo koncertai, naktinis gyvenimas, – svarsto E.Bžeskas. – Man buvo gerai, bet dabar, pabandęs vėl taip gyventi, nebejaučiu malonumo. Ne dėl to, kad praradau savo linksmumą, bet man tiesiog nebeįdomu.“

Nors Egmontas neslepia savo gyvenime turėjęs nemažai pagundų ir galėjęs lengvai nuklysti netinkamu keliu, jis tikina visada jautęs ribas ir žinodavęs, kada turi atsitraukti.

„Aš pamatydavau, kad yra per daug nueita ir galiu nebeatsigauti. Neturėjau tokių nuopuolių, jog atsidurčiau dugne, – sako E.Bžeskas. – Mes visą laiką pasisakydavome prieš narkotikus, o alkoholis – taip, būdavo vartojamas, tačiau su juo susitvarkydavau.“

Anot Egmonto, meilė yra varomoji jėga ir dabar jis jaučiasi gerai. Vis dėlto prodiuseris neslepia, kad yra buvę momentų, kai jautėsi nelaimingas ir buvo sunku.

„Aš esu dėkingas kažkam, kas, atrodo, rašo už mane scenarijų. Nežinau, ar bus laiminga pabaiga, – teigia E.Bžeskas. – Negaliu girtis, kad mano gyvenime viskas buvo rožėmis klota. Buvo nuopuolių, bet kai juos išgyveni, supranti, jog jie buvo tam, kad kai ką išmoktum.“

Visą pokalbį su E.Bžesku žiūrėkite įraše:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką