Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 16, 09:17

E.Eidėjus – apie savo ir N.Bunkės meilę: „Darysiu viską, kad išliktume kartu“

„Aš esu šeimos žmogus ir darysiu viską, kad mes išliktumėme kartu, tai tikrai negalvoju, kas būtų, jeigu būtų“, – teigia dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis, verslininkas Edgaras Eidėjus.
Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės
Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Laidoje „Nuo... Iki...“ paklaustas, ar nesibaimina, kaip sakoma, likti prie suskilusios geldos, jei Natalija netikėtai įsimylėtų kitą vyrą, Edgaras pusiau rimtai, pusiau juokais atsakė, kad tokiu atveju jau yra sugalvojęs, ką veiktų.

„Eisiu griovių kasti... Iš tiesų, juokauju. Apie tai negalvojau, jeigu kas nutiks, rankas ir kojas turiu, dirbti galiu bet ką...“, – pasakoja E.Eidėjus.

Pažintis su Natalija Bunke policininku dirbusio Edgaro Eidėjaus gyvenimą kardinaliai pakeitė prieš maždaug ketverius metus. Tuomet su viena garsiausių, ir populiariausių Lietuvos pop atlikėjų Edgaras pirmą kartą viešai pasirodė muzikiniuose apdovanojimuose. Iki to moteris ne vieną mėnesį naują draugą slėpė, o pasklidus gandams, kad jos širdis užimta, žiniasklaidai nesutiko atskleisti net jo vardo, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

„Gyvenimas pasikeitė kone 180 laipsnių, ir būti kitaip – negalėjo, nes ji buvo ekranų žvaigždė, o aš – eilinis pareigūnas...“, – šiandien sako Edgaras, pasitikdamas jųdviejų su Natalija namuose.

Jau keleri metai jis nebedirba pareigūnu. Pradėjęs nuo pagalbos organizuojant koncertus Natalijai ir lydint ją pasirodymų metu po visą Lietuvą, šiandien Edgaras stačia galva pasinėręs į žmona tapusios Natalijos elektroninės ir fizinės parduotuvės vadovavimo darbus. Nieko stebėtino, kad sutikusi jį įmonės ofise, dainininkė meiliai vadina tiesiog direktoriumi ir nė kiek neperdėdama pasakoja, kad ant jo laikosi ne tik visa buhalterija, bet ir griežta tvarka įmonėje.

„Mes esame puiki komanda, Natalija puikiai atlieka savo darbą, o aš atlieku visą darbą, kuris yra nematomas. Suprantu, kad socialinėje erdvėje mano indėlis nurašomas, bet visi aplinkui, mūsų poros draugai puikiai viską mato ir žino kiek dirbu... ir man to užtenka...“, – pasakoja E.Eidėjus.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką