Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 14d. 08:13

Edgarui Bechteriui mama raudonai nudažė plaukus: „Tai aistros spalva“

Edgaras Bechteris
Asmeninio albumo ir Vytauto Budrevičiaus nuotr. / Edgaras Bechteris
Kol buvo susikoncentravęs tik į aktoriaus karjerą, Edgaras Bechteris negalėjo sau leisti kardinaliai keisti plaukų spalvos ar tatuiruotis kūno, nes, kaip pats pripažino, šioje profesijoje dažnai tekdavo būti „baltu lapu“ ir atsiduoti tam, ką diktuoja vaidmuo. Tačiau muzikiniam keliui įsisiūbuojant, jis pagaliau gali laisvai eksperimentuoti su išvaizda. Todėl persidažė plaukus raudonai, tiksliau, perdažė mama, o ateityje žada dar ir papuošti kūną tatuiruotėmis.

Pasiteiravus, kokios priežastys lėmė, kad tapo raudonplaukiu, Edgaras Bechteris 15min paaiškino naująja plauku spalva norintis įprasminti savo grupės „Hypocrite“ pavadinimą.

„Po truputėlį ieškau sceninio įvaizdžio. Kadangi hipokritas yra veidmainis, ekstravagantiškas personažas, raudona jam labai tinka“, – pasakojo Edgaras.

Vytauto Budrevičiaus nuotr./Edgaras Bechteris
Vytauto Budrevičiaus nuotr./Edgaras Bechteris

„Dabar man įdomu eksperimentuoti su savimi“, – pridūrė jis.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kaip E.Bechteris persidažo plaukus. Vyras teigia, kad jų spalvą pradėjo keisti nuo keturiolikos, tačiau, įstojęs į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją mokytis aktorystės meno tapo, kaip pats teigia, konservatyvesnis. Dėl šios priežasties jau dešimt metų jis negalėjo sau leisti pernelyg ryškiai eksperimentuoti savo išvaizda.

Vytauto Budrevičiaus nuotr./Edgaras Bechteris
Vytauto Budrevičiaus nuotr./Edgaras Bechteris

Įdomus faktas, kad aktoriui ir atlikėjui plaukus nudažė mama, kadangi ji – plaukų stilistė. Edgaras džiaugiasi, kad mama yra šios profesijos atstovė, nes, kaip pats pasakoja, dėl to gali žaisti su plaukų spalvomis kiek tik panorėjęs ir tai jam nieko nekainuoja.

Baltus Edgaro plaukus dažyti buvo lengva, nes jie puikiai atskleidžia ryškių spalvų pigmentą. Visgi pašnekovas neslepia iš pradžių galvojęs apie mėlyną arba žalią spalvą, tačiau po valandos svarstymų galiausiai vis dėlto pasirinko raudoną. Beje, natūrali jo plaukų spalva yra juoda.

Vytauto Budrevičiaus nuotr./Edgaras Bechteris
Vytauto Budrevičiaus nuotr./Edgaras Bechteris

„Mama labai domisi plaukų dažymu, tad parekomendavo raudoną, nes ji puikiai pabrėžia mano veido bruožus. Žalios nesirinkome – ji išryškina veido odos nelygumus.

Tikrai iš pradžių negalvojau apie raudoną spalvą, bet po ilgų svarstymų pasirinkau būtent ją“, – teigia aktorius.

Edgaras užsimena, kad raudona simbolizuoja ir gerėjantį jo gyvenimą.

„Dabar iš manęs trykšta aistra, o aistros spalva yra raudona“, – pripažino atlikėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką