Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli Italijoje pakrikštijo sūnų: „Romeo labai džiaugėsi senelio dovana“

Mirko Gozzoli, Edita Daniūtė, Evita, Brenda ir Romeo
Asmeninio albumo nuotr. / Mirko Gozzoli, Edita Daniūtė, Evita, Brenda ir Romeo
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasara – geriausias metas rengti šventes. Tam pritartų ir besituokiantieji, ir vaikų krikštynas rengiantieji. Ne išimtis ir Italijoje su šeima gyvenanti šokėja Edita Daniūtė. Liepos 1-ąją ji su mylimuoju Mirko Gozzoli pakrikštijo savo sūnų Romeo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šios datos Edita ir Mirko nesirinko specialiai, tiesiog kaip tik tą dieną bažnyčia, kurią pasirinko, buvo laisva, į šventę galėjo atvykti šeimos artimieji. Nors iš pradžių buvo minčių sūnų krikštyti per jo gimtadienį gegužę, Edita ir Mirko persigalvojo. „Turime laisvesnių dienų, lauke gražu šilta, todėl ir atšventėme dabar“, – 15min sakė ji.

Baltai pasipuošė ne tik Romeo, bet ir Editos bei Mirko dukros – Evita ir Brenda. Šventiškus drabužius Edita įsigijo mažoje vietos parduotuvėje. „Viską pirkau, nes siūti užima labai daug laiko“, – juokėsi šokėja.

Asmeninio albumo nuotr./Brenda, Evita ir Romeo
Asmeninio albumo nuotr./Brenda, Evita ir Romeo
Asmeninio albumo nuotr./Mirko Gozzoli, Edita Daniūtė, Evita, Brenda ir Romeo
Asmeninio albumo nuotr./Mirko Gozzoli, Edita Daniūtė, Evita, Brenda ir Romeo

Šią gražią šeimos šventę suorganizavo Mirko Gozzoli teta, joje dalyvavo 20 žmonių, daugiausia – Mirko giminės.

Krikštynos vyko mažame Castelvecchio kaimelyje ant kalno. „Man labai patiko, kad ten visi gyvena autentišku stiliumi. Auga citrinmedžiai, bažnyčia labai jauki. O atsiveriantys vaizdai – atima žadą“, – 15min pasakojo Edita.

Sūnaus Romeo krikštatėviais tapo šeimos draugė ir Mirko brolis. Romeo buvo pakrikštytas bendrų pamaldų metu.

Asmeninio albumo nuotr./Edita Daniūtė, Mirko Gozzoli su vaikais Romeo, Evita ir Brenda
Asmeninio albumo nuotr./Edita Daniūtė, Mirko Gozzoli su vaikais Romeo, Evita ir Brenda

Į krikštynas iš Lietuvos atvykęs Editos tėtis anūkui įteikė dovaną, kuri labai pradžiugino Romeo.

„Senelis anūkui atvežė nerealią mašiną, su pavaromis, pedalais. Romeo labai džiaugėsi gavęs tokią dovaną“, – sakė Edita. Italijoje per krikštynas yra įprasta dovanoti aukso, todėl ir mažasis Romeo jo gavo.

Kaimelyje, kuriame vyko krikštynos, vieni kitus pažįsta. „Vaikai lakstė visur, žaidė. Praeidami žmonės mūsų klausė, ką švenčiame – vestuves ar krikštynas. Kaimynai mus sveikino, Mirko teta buvo lauke padengusi stalą, visi vaišinosi. Itališkai!“, – šypsojosi Edita. Nors ir įprasta, kad per šventes skamba muzika, šįkart užteko garsiai kalbančių italų.

Asmeninio albumo nuotr./Romeo ir Evita su seneliu
Asmeninio albumo nuotr./Romeo ir Evita su seneliu

Edita prisipažino, kad auginti sūnų yra visai kas kita nei dukras: „Jis daug aktyvesnis, greitesnis, kaprizingesnis. Ir krikštynų metu Romeo rodė charakterį, elgėsi ne itin paklusniai.“

Šokėja pasakojo, kad abi sesės Evita ir Brenda labai myli brolį, jį globoja. Mergaitės visai nekonkuruoja su mažiausiu šeimos nariu. Lietuvės ir italo šeimoje pinasi kelios kalbos – Edita su Romeo ir Evita bendrauja lietuviškai: „Evitai sakau, kad su broliu kalbėtų lietuviškai, bet ji dažniau kalba itališkai. O tarpusavyje, kai visi namuose, kalbame itališkai. Aš dar prastai kalbu, neturiu laiko studijuoti, nes daug darbų. O Evita italų kalbos mokosi mokykloje, kalba be akcento, net niekas negali pasakyti, kad ji ne italė.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką