Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Edita Daniūtė-Vasiliauskienė: „Kasryt pabundu su mintimi, kad reikia sulieknėti“ (papildyta spalio 16 d.)

Edita Daniūtė-Vasiliauskienė
Žurnalo "Privatu" viršelis / Edita Daniūtė-Vasiliauskienė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Griežta, bet teisinga. Tiek sau, tiek kitiems. Tokia yra profesionali šokėja, žmona ir trejų metukų mergaitės Evitos mama E. Daniūtė-Vasiliauskienė. Pokalbis apie grožį, karjerą šokių aikštelėje ir meilę neprailgo. Anaiptol – žavioji Edita turi ką papasakoti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Edita Daniūtė-Vasiliauskienė.
Gimimo data, vieta: 1979 07 11, Vilnius. 31 m.
Šeima, kurioje gimė: mama Gražina – vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, tėtis Stasys – zootechnikas, habilituotas mokslų daktaras, sesuo Erika (45) – gydytoja.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi; vyras – Mindaugas (32), dukra – Evita (3).
Veikla: profesionali šokėja; Europos ir pasaulio sportinių šokių čempionė, daugkartinė Lietuvos čempionė.

B.Barausko nuotr./Edita Daniūtė-Vasiliauskienė
B.Barausko nuotr./Edita Daniūtė-Vasiliauskienė

Edita, pašnekėkime apie Jūsų išvaizdą. Atrodote puikiai: esate liekna, atletiška... Kokia Jūsų grožio paslaptis?

Ačiū už komplimentus. Dabar mėgaujuosi aktyviu gyvenimu. Visur lakstau, sprendžiu problemas, šoku, dalyvauju šou... Prisipažinsiu: anksčiau labiau save prižiūrėdavau, atidžiau rinkdavausi maistą. Nuo paauglystės sau atrodau vis per stora. Ne išimtis ir dabar. Norisi kokius 2–3 kilogramus numesti.
Man patinka tokių figūrų moterys kaip Victoria Beckham. Ji lieknutė, smulkutė... Tokios geriau atrodo ir šokių aikštelėje. Tačiau aš per daug nesijaudinu dėl savo figūros. Pastebėjau, kad bėgant metams pamažu save priimu tokią, kokia esu.

Dabar nesate patenkinta savo svoriu?

Kiekvieną rytą atsikėlusi pagalvoju: „Noriu numesti tris kilogramus.“ Ar nebijau, kad taip gyvendama galiu susirgti? Ne, man dar toli iki anoreksijos. Kaip pasakytų Jurijus Smoriginas: „Daniūtei dar reikia daug lašiakų numesti.“ (Juokiasi.) Niekada gyvenime man nebuvo iškilęs pavojus susirgti dėl per mažo svorio. Matyt, užteko smegenų.
Dabar žiniasklaida per daug jaunimui kala į galvą lieknėjimo kultą... Norima įteigti, kad geriau būti lieknam nei storam. Tai nesąmonė! Baisu! Įvairių kūno formų žmonės turi jaustis gražūs.

Ar vyras Mindaugas vis dar pasako Jums komplimentų? Ar ištaria žodį „myliu“?

Jei atvirai, mano vyrui nepatinka, kai sulieknėju. Aš jam būnu gražesnė, kai sveriu šiek tiek daugiau. Bet šiuo klausimu turiu griežtą nuomonę. Puikiai žinau, kad esu pramogų ir sporto pasaulio dalis, o čia privalu atrodyti gerai ir neapsileisti. Išklausau vyro priekaištus, patarimus, bet darau savaip (šypteli).

Gal Jūs esate ir šeimos galva?

Ne, nes vyras privalo viskam vadovauti. Manau, kuo ilgiau laikysimės tokios tradicijos, tuo daugiau bus laimingų šeimų. Mindaugui aš dažniausiai nusileidžiu, bet dėl savo išvaizdos visuomet sprendžiu pati. Kai nebešoksiu, aš atsipalaiduosiu ir nesuksiu galvos dėl kelių papildomų kilogramų.

Jei jau prabilome apie karjeros pabaigą, gal pagalvojate, kad tada bus tinkamas laikas susilaukti dar vieno vaikelio?

Ne, su vyru esame labai patenkinti dabartine situacija. Manau, daugiau nebesusilauksime vaikų. Kol kas tokių norų nėra nei artimuose, nei tolimuose planuose.

Su Mindaugu susituokėte prieš trejus metus. Žinote tą posakį, kiek laiko trunka meilė?

Nespėjo mūsų meilė baigtis. Kai du žmonės yra labai užsiėmę, tuomet ir jausmai vienas kitam ilgiau rusena.

Milijonas darbų – sėkmingų ir ilgalaikių santykių pagrindas?

Visur reikia surasti aukso viduriuką. Jei abu tik dirba ir net neturi laiko pagalvoti apie šeimą – blogai. Jei vienas iš partnerių tik laukia antrosios pusės, tada irgi negerai, nes atsiranda perdėtas ilgesys, pavydo jausmas.
 Nors visko būna, bet mes su Mindaugu kol kas sėkmingai kartu gyvename ir džiaugiamės vienas kitu. Be abejo, būtų gerai, jei daugiau laiko praleistume drauge, tačiau abu suprantame, kad dabar reikia stengtis dėl karjeros.

Kaip manote, kodėl atsiranda piktavalių, skleidžiančių kalbas apie Jūsų ir mylimojo skyrybas?

Gerai, kad žmonės šneka. Jei jie nieko nekalbėtų, tuomet suabejotumei, ar tikrai esi gyvas (juokiasi). Manęs nė trupučio neskaudina kitų mėginimai mus išskirti. Kol tokie teiginiai nepagrįsti, tol jie mūsų nenervina. Mes į tai nereaguojame.

„Esu mazochistė. Komentarus internete skaitau vien tam, kad linksmai pasijuokčiau. Smagių dalykų internautai prirašo!“

Turbūt ir komentarų internete apie save neskaitote...

Esu mazochistė. Komentarus internete skaitau vien tam, kad linksmai pasijuokčiau. Smagių dalykų internautai prirašo (juokiasi)!

Lietuvos pramogų ir sporto pasaulyje esate netipiška moteris, tiesa?

Bėgant laikui žmonės keičiasi. Kai nustoji stengtis kiekvienam įtikti, tampi daug stipresniu žmogumi. O kai galvoji, kad visiems patinki, ir apie save perskaitai neigiamų atsiliepimų, tada imi kraustytis iš proto. Atrodo, jog atėjo pasaulio pabaiga.

B.Barausko nuotr./Edita Daniūtė-Vasiliauskienė su vyru Mindaugu Vasiliausku
B.Barausko nuotr./Edita Daniūtė-Vasiliauskienė su vyru Mindaugu Vasiliausku

Pramogų pasaulyje daugumai priimtinas laisvas požiūris į gyvenimą ir asmeninius santykius. Ar panašiai yra ir Jūsų šeimoje?

Girdėjau, kad pagal statistiką tik 1 proc. žmonių ištikimi sutuoktiniui. Ir nesvarbu, ar jie dirba šou pasaulyje, ar ne. Tiesiog garsūs žmonės labiau pastebimi. Susidaro įspūdis, kad tik pramogų pasaulio atstovai propaguoja laisvą gyvenimo būdą. Tai nebūtinai yra tiesa.

Esate jauna, populiari ir seksuali moteris. Kaip reaguotumėte, jei sulauktumėte kvietimo apsinuoginti erotinėje fotosesijoje?

Prieš porą metų ryžausi tokiai avantiūrai. Tuo metu man viskas labai patiko, buvau patenkinta rezultatu. Senatvėje tomis nuotraukomis galėsiu grožėtis. Tačiau daugiau to pakartoti nenorėčiau. Ir manęs nesugundytų net apvali pinigų sumelė. Galvoju, kad tokiais dalykais reikia užsiimti iki 30 metų. Taigi – man jau per vėlu (šypteli)...
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką