TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Edita Daniūtė-Vasiliauskienė: „Vargu ar dalyvausiu „Žvaigždžių duetuose“

Edita Daniūtė-Vasiliauskienė
V. Ovadnevo nuotr. / Edita Daniūtė-Vasiliauskienė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Užteko vos vieno karto „Žvaigždžių duetų“ scenoje, po kurio garsioji šokėja E. Daniūtė-Vasiliauskienė (30), dainavusi su kauniečių grupe „Rebelheart“, suprato, kad atsidūrė ne savo vėžėse. „Nenoriu užsiimti chaltūra, todėl greičiausiai nedalyvausiu dainų projekte“, – žurnalui „Privatu! + TV gidas“ prisipažįsta žavi moteris.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Edita, kaip viešnia jau nusifilmavote LNK projekte „Žvaigždžių duetai“. Kokie įspūdžiai?

Nieko gera. Savo pirmu pasirodymu esu nepatenkinta. Tiesą pasakius nesupratau, ką veikiu tame projekte (šypteli).

Ar neatsitiks taip, kad po pirmojo pasirodymo daugiau Jūsų šiame šou neišvysime?

Net nežinau. Visaip gali būti. Bet kol kas, manau, vargu ar dalyvausiu „Žvaigždžių duetuose“... Supratau, kad norint šiame šou gerai pasirodyti, reikia įdėti ypač daug pastangų. Visi dalyviai projektui skiria beprotiškai daug laiko: repetuoja, stato choreografiją. Be to, reikia lankyti dainavimo pamokas. Būtina mesti kitus darbus ir atsiduoti tik projektui. Neketinu tapti dainininke, todėl, manau, būtų per didelė auka! O bet kaip pasirodyti aš nenoriu. Paskui visi juoksis…

Bet projekte daug avantiūristų, kurie anksčiau nėra dainavę...

Tai visai nesvarbu. Tie žmonės daug repetuoja, ruošiasi, o aš tam negaliu skirti laiko.

Kas Jus paviliojo, kad laidos rengėjams pažadėjote dalyvauti šou?

Mane jau labai seniai kvietė į „Žvaigždžių duetus“. Pirmaisiais metais kategoriškai atsisakiau, vėliau sakiau, kad galbūt dalyvausiu. O dabar nusprendžiau pamėginti nueiti į Rositos Čivilytės vokalo pamoką (Rosita projekto dalyvius moko dainavimo paslapčių – aut. past.). Mane ši pedagogė sužavėjo. Buvo taip įdomu, kad nusprendžiau pamėginti.

Galbūt neigiamas Jūsų emocijas po pirmojo pasirodymo lėmė patirtas jaudulys?

Taip, aš labai jaudinausi. Buvo dėl ko: kūrinio tekstą gavau filmavimo išvakarėse. Tik prieš filmavimą sužinojau tikslias vietas, kur man reikės įstoti dainuoti. Pritrūko laiko normaliai pasiruošti! Prisipažįstu: scenoje padariau kažkokią nesąmonę. Esu savikritiška ir suprantu, kad mano pasirodymas buvo nevykęs. Ką čia kalbėti, jei net nežinau, kaip mikrofoną rankoje laikyti!

Taigi rimtai dvejojate, ar toliau dalyvausite „Žvaigždžių duetuose“?

Tikrai taip. Nespėju fiziškai visko padaryti. Visur bėgu. Juk žinote, kaip kartais gyvenime nutinka: devyni darbai, o dešimtas badas. Paskui taip ir atsitinka, kad žvaigždės eina į „Maximą“ dirbti!
Kam pradėti naują karjerą, ypač kai nesijaučiu šioje srityje stipri?! Suprantu tuos žmones, kurie į tokius projektus eina dėl reklamos arba dėl to, kad labai mėgsta dėmesį. Man jis irgi patinka, bet pajutau, kad toks dėmesys gali pakenkti mano reputacijai.

Kaip Jūsų šeima sureagavo, kai sužinojo, kad ryžotės tokiai avantiūrai?

Neslėpsiu: vyras supyko. Ir taip mažai jam ir dukrytei dėmesio skiriu, o čia dar televizijos projektas atsirado... Kol kas vyrą nuraminau, pasakiau, kad šou pasirodome kaip svečiai ir dėl ateities niekas neaišku. Jis nudžiugo išgirdęs tokius mano pasisakymus. Vyrui atsirado viltis, kad dažniau mane matys.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Edita Daniūtė

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką