Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Edita Krakauskaitė ir Raimonda Masiulytė. Kuo jas pakerėjo Antanas Nedzinskas? (papildyta gegužės 1 d.)

Edita Krakauskaitė ir Raimonda Masiulytė
V.Ovadnevo ir G. Skaraitienės nuotr. / Edita Krakauskaitė ir Raimonda Masiulytė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Lietuvoje netyla skandalas dėl Seimo nario Antano Nedzinsko (28) galimų meilės romanų. Apgautos merginos politiką vadina bailiu, melagiu ir negaili jam kitų bjaurių epitetų. Maža to, jos atskleidžia ir pikantiškų šios istorijos detalių. O Antano mama Stasė mūru stoja už sūnų ir teigia, kad visos kalbos yra išgalvotos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Aš su juo nemiegojau!!!

Vardas, pavardė: Edita Krakauskaitė.
Gimimo data, vieta: 1981 04 16, Kaunas. 29 m.
Šeima: mama Violeta jau ne vienerius metus gyvena Anglijoje; Edita yra vienturtė.
Šeiminė padėtis: netekėjusi; neturi vaikų.
Pasiekimai: buvusi realybės šou „Dangus“ dalyvė; BTV vedė interaktyvią laidą „Bamba“; yra Darbo partijos narė.

Edita, tiek tada, kai A. Nedzinskas Tave viliojo, tiek pastaruoju metu, kai jis kibino Raimondą Masiulytę, žurnalistai iš Seimo nario lūpų girdėjo, kad jis čia niekuo dėtas. Kalbama, esą Tu ir Raimonda sugalvojote pasireklamuoti. Kaip tai vertini?

Scanpix nuotr./Antanas Nedzinskas
Scanpix nuotr./Antanas Nedzinskas

Nežinau, kaip Antanui sekasi su Raimonda, nieko negaliu komentuoti. Jei kalbame apie mano atvejį, dar kartą galiu patvirtinti, kad mes tikrai bendravome, palaikėme ryšį. Jis buvo pas mane svečiuose, o aš – pas jį. Tarp mūsų buvo gražūs, žmogiški santykiai, bet, atkreipsiu dėmesį, – platoniški (juokiasi).

Tačiau tiek Tavo, tiek Raimondos atveju Antanas teigė, kad jūs tiesiog piarinatės. Ar neskaudu tai girdėti?

Nesuprantu, kodėl jis taip kalba... Manau, Antanas mane buvo įsižiūrėjęs. Po koncertų jis atvažiuodavo pas mane su šampanu. Tad kam meluoti? Gal todėl, kad tapo politiku ir tai Seimo nariui nedera? O gal Antanas turi kokią sužadėtinę? Kas jį žino...

Tarp Tavęs ir Raimondos yra daug bendra: abi esate dainininkės, abi dalyvavote tame pačiame realybės šou, abi buvote kibinamos Antano. Jį traukia meniškos sielos moterys?

Jis irgi yra meniškas, su įdomia pasaulėžiūra. Nieko daug bloga apie jį negaliu sakyti. Antanas įdomus, protingas. Turbūt jį traukia asmenybės (šypteli).

Pabandyk pažvelgti į Raimondą vyro akimis. Ar Tau ši mergina atrodo patraukli?

Čia jau kiekvieno skonio reikalas. Krūtinė, ypač tokia didelė, visuomet patinka vyrams. O Raimondos veidelis visai nieko.

„Tik prieš žurnalistus Antanas vaidina gerutį, o iš tiesų jis yra pašėlęs flirto meistras.“

Kalbant apie Raimondos ir Antano santykius, kurio iš jų versija Tau atrodo įtikinamesnė – Antano, kuris viską neigia, ar R. Masiulytės?

Sunku kažką teigti. Nemanau, kad jie miegojo. Gal tai buvo flirtas, bet ne daugiau. Kita vertus, negali žinoti... Tik prieš žurnalistus Antanas vaidina gerutį, o iš tiesų jis yra pašėlęs flirto meistras (juokiasi).

Ar pažįsti Raimondą?

Asmeniškai neteko bendrauti. Kokia ji man atrodo? Tai mergina su charakteriu. Manau, ji turi kategorišką, griežtą nuomonę. Ji galėtų kibti į plaukus, jei kažkas nepatiktų. Tačiau aš su Raimonda dėl Antano tikrai nesipešiu (juokiasi).


Antanas norėjo mane išsivežti iš Lietuvos

Vardas, pavardė: Raimonda Masiulytė.
Gimimo data, vieta: 1986 09 11, Žemaitija. 23 m.
Šeima: buvęs vyras pakistanietis Sherazas Langirialas.
Šeiminė padėtis: šiuo metu Raimonda skiriasi su vyru; neturi vaikų.
Pasiekimai: realybės šou „Dangus 2“ dalyvė, du kartus išbandė jėgas nacionaliniame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Raimonda, kaip manai, kodėl Antanas taip kategoriškai neigia Jūsų santykius?

Tą patį jis kalbėjo po skandalo su Edita, taip pat yra ir dabar. Tas žmogus yra prisidirbęs. Kiek žinau, dabar jam ir Seime blogai... Antanas yra bailys. Man šis žmogus nei labai rūpėjo, nei aš ką nors su juo planavau. Tiesiog jis lindo prie manęs, sakė jaučiąs man meilę, o dabar viską neigia. Tad kaip jis gali iš manęs tikėtis pagarbos? Jis net paprastu draugu negali būti! Dabar ignoruoju Antaną.

Ar Antanas vis dar bando su Tavimi susisiekti?

Dabar jau ne, nes aiškiai jam pasakiau, kad jis nebedomina manęs. Tačiau prieš tai Antanas man nuolat skambindavo, sakydavo, kad žurnalistai viską išsigalvojo. Visa tai iš jo pusės atrodo taip gėdinga... Antano poelgiai yra labai nevyriški. Atsirado mat svajonių jaunikis! Atseit visos prie jo limpa, o jis toks vargšiukas. Aš žinau savo vertę ir neleisiu, kad kažkas su manimi elgtųsi taip, kaip dabar bando Antanas. Tokie vyrai – žemas lygis...

Keli žmonės teigė, kad A. Nedzinskas tik dedasi geras, tačiau iš tiesų jis mėgsta priekabiauti, ypač kai išgeria. Kaip manai, tai tiesa?

Taip! Jis toks yra. Buvo etapas, kai jis mane persekiojo. Turėjau dėl to labai daug problemų. Tačiau vėliau mes kažkaip susibendravome... Buvo juokinga, kai Antanas melavo, jog jis neva nepažįsta Editos. Vėliau išsiaiškinau, kad tai visiškas melas. Tiesą pasakius, man gėda prisiminti, jog su juo apskritai bendravau. Esu verta geresnio!

Su pačia Edita esate kalbėjusios apie Antaną?

Netiesiogiai, tiksliau – per bendrus pažįstamus. Apskritai, Edita labai faina. Viskas su ja gerai. Tiesiog tuo metu, kai paaiškėjo, jog Antanas bendrauja su Edita, jis mane mergino. Tąsyk paklausiau Antano: „Jei miegi su kitomis, kodėl lendi prie manęs?“ Jis pradėjo aiškinti, kad Edita piarinasi ir kad jis su ja po realybės šou „Dangus“ nebendrauja. Tačiau žinau, jog tai melas. Dabar puikiai suprantu, kaip Edita jautėsi, kai Antanas neigė jų santykius, nes lygiai taip pat dabar jis elgiasi su manimi.

Manai, kad tai analogiški metodai?

Žinoma. Jei jis galvoja, kad yra labai fainas, tegul... Manau, jis greitai liks prie suskilusios geldos. Juk nebus amžinai Seimo narys – aplinkiniai nėra tokie kvaili... Tik nesuprantu, kaip Antanui ne gėda save žeminti kitų akivaizdoje? Jis jaučiasi protingesnis už kitus – tai tikrai žinau. Antanas nesijaučia visavertis, turi kompleksų.

„Negalima taip elgtis. Tiesiog negražu! Gyvenimas jam viską atlygins. Nelinkiu Antanui bloga... Jis yra bailys: elgiasi kaip zuikis, kuris bėga į krūmus. Tegul toliau ieško kvailelių.“

Tikrai galvoji, kad jo laukia liūdna ateitis, t. y. tik „Volga“ ir plokštelių kolekcija?

Aš žinau, kad taip ir bus. Lazda turi du galus. Niekada negalima elgtis taip, kaip jis pasielgė su manimi ir Edita. Tiesiog negražu! Gyvenimas jam viską atlygins. Nelinkiu Antanui nieko bloga... Jis yra bailys: elgiasi kaip zuikis, kuris bėga į krūmus. Tegul toliau ieško kvailelių. Aš esu protinga mergina ir manęs tai nepaveiks.

Padėkime taškus ant „i“. Atsakyk į klausimą, kuris daugeliui neduoda ramybės – ar daug tarp jūsų buvo artumo akimirkų?

(Susimąsto.) Šito nenorėčiau atskleisti, nes mano asmeninis gyvenimas dabar klostosi labai gerai. Tai nesusiję nei su mano buvusiu vyru, su kuriuo likome geriausiais draugais, nei su Antanu. Dėl to naujo žmogaus, su kuriuo mezgasi draugystė, nenorėčiau atsakyti į šį klausimą. Galiu tik pasakyti, kad, draugaujant man ir Antanui, viskas priklausė nuo manęs. Pasakysiu atvirai – jis sugalvojo, kad po kadencijos Seime išsiveš mane iš Lietuvos, jog galėtume gyventi niekieno netrukdomi. Ir tik mano reikalas buvo apsispręsti, tačiau aš nesakiau nei „taip“, nei „ne“. Tiesiog pagalvojau, kad tai įdomi idėja. Visada žinojau, jog jaučia man simpatiją. Mėgstu drąsius, energingus, nuoširdžius žmones. Tačiau vien dėl to, kad dirbi Seime, dar nereiškia,  jog esi už kitus protingesnis!

Jei dabar sutiktumei Antaną, perbėgtumei į kitą gatvės pusę?

Tikrai ne. Tiesiog nusijuokčiau savyje, ir tiek. Manau, Antanui yra ypač gėda, aišku, jei jis nors truputį turi sąžinės. Spėju, jog nelabai kas liko. Antanas tik apsimeta labai geru, emocionaliu, nuoširdžiai bendraujančiu su senukais. Iš tiesų jam viskas nusišvilpti...

Juliaus Kalinsko nuotr./Stasė Nedzinskienė
Juliaus Kalinsko nuotr./Stasė Nedzinskienė


Stasė Nedzinskienė (60): sūnaus meilės istorijas vadina išsigalvojimais

Ponia Stase, pakalbėkime apie Jūsų sūnų A. Nedzinską, kurio įvaizdis šiuo metu nekoks. Kaip vertinate jo skandalingas istorijas su merginomis?

Čia yra išpūstas reikalas. Tos merginos, kurios jį puola, nori per šį skandalą išgarsėti. Manau, jos tik reklamuojasi.

Kalbant apie merginas, koks Antanas buvo paauglystėje, jaunystėje?

Merginų atžvilgiu jis visuomet buvo kuklus. Dabar kartais sūnaus juokais paklausiu apie vestuves, bet Antanas sako, kad šios kadencijos metu tikrai nežada tuoktis (juokiasi). Esu užtikrinta, jog tos merginos tik reklamuojasi. Aš tikiu savo sūnumi.
Be to, dėl per geros širdies Antanas kartais pakliūva į spąstus. Dažnai žmonės prašo jo pagalbos, tad Antanas visą laiką stengiasi jiems padėti. Matyt, atsiranda tokių, kurie naudojasi jo gerumu. Esu tuo įsitikinusi.

Gal Jums, kaip mamai, atrodo, kad jis nuostabus vaikas?

Ne, ne, ne! Atvirai pasakius, aš nelabai domiuosi žiniasklaidoje skelbiama informacija apie sūnų, nes turiu savo nuomonę.

Prieš susisiekdamas su Jumis, bendravau su Edita ir Raimonda – merginomis, kurios papasakojo apie savo santykius su Antanu. Jos teigė, kad Jūsų sūnus jas kibino, meilinosi ir kitaip siekė jų palankumo...

Per realybės šou „Dangus“ Antanas su Edita rado bendrų sąsajų. Ši mergina dažnai būdavo jo pritariamasis vokalas. O apie Raimondą iš viso mažai girdėjau. Žinau, jog po pasirodymo „Eurovizijos“ atrankoje ji apšaukė Mantą Petruškevičių dėl blogos aprangos. Manau, kad panašiai yra ir su Antanu. Jei Raimonda drįso prieš visą Lietuvą apšaukti stilistą, ką jai reiškia ir kitus apdergti? Manau, ši mergina yra skandalistė.

Ar Antanas Jums dėl to guodėsi? O gal įspėjo, kad bręsta skandalas?

Mes visą laiką pasikalbame, sūnus man viską pasako. Dėl to taip drąsiai teigiu savo nuomonę.

Ar jis jaučiasi prislėgtas dėl taip susiklosčiusių įvykių?

Antaną labiau slegia tai, kad aš jaudinuosi. Tačiau jis stengiasi mane nuraminti, prašo nesinervinti. Galiu pasakyti, kai kiti Seimo nariai baigs kadenciją, niekas neprisimins net jų pavardės. O Antaną tiesiog persekioja skandalai – dėl to esu nusivylusi. Gal viskas dėl to, kad jis žinomas? Kai sūnus išėjo į Seimą, taip viskas ir prasidėjo...

Nesakote sūnui, kad jis be reikalo pasirinko politiko kelią?

Nesakau, nes matau, kad jis daug ir sąžiningai dirba. Su juo buvau įvairiose šventėse ir mačiau, kad žmonės jį labai myli ir teigiamai priima.

„Tos merginos, kurios jį puola, nori per šį skandalą išgarsėti. Per savo gerą širdį Antanas kartais pakliūva į spąstus“.

Gal vis dėlto liautųsi visos kalbos ir skandalai dėl merginų, jei Antanas pagaliau sukurtų šeimą?

(Juokiasi.) Nežinia, kokiais keliais Dievas suveda žmones. Niekada nesikišu į savo vaikų gyvenimą, nenurodinėju jiems – kaip bus, taip bus. Gyvenime nė vienam vaikui nedariau spaudimo dėl asmeninių dalykų – tai būtų nesąžininga iš mano pusės.

O kaip į Antano skandalus reaguoja jo tėtis, Jūsų vyras?

Jis pritaria mano nuomonei. Mes abu sūnų palaikome ir visuomet palaikysime.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką