Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Edmundas Seilius: mums labai trūks „Chorų karų“ šeštadienių

„Chorų karų“ finalas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / E.Seilius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praėjusį savaitgalį paaiškėjo spalvingojo TV3 projekto „Chorų karai“ nugalėtojas. 25 000 litų ir pirmosios vietos nugalėtojų džiaugsmo ašaros atiteko šampaninės spalvos vėliavnešiams Kauno chorui ir Raigardui Tautkui. Jie savo piniginį prizą skirs Kauno zoologijos sode netrukus gimsiančiam liūtų šeimos palikuoniui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Antrieji liko marijampoliečiai ir Edmundas Seilius, savo miesto ligoninei padovanosiantys 15 000 litų. Iš viso už projekto finalininkus TV3 žiūrovai paskutinėje „Chorų karų“ laidoje atidavė beveik 100 000 balsų. 54 180 atiteko Kaunui, o 44 615 – Marijampolei. Komisija šventinį vakarą dainininkų pasirodymus vien tik komentavo ir balų neskyrė.

Laikinosios sostinės gyventojai jau iš anksto tikėjo savo miestiečių pergale, todėl ir ruoštis jai pradėjo iš anksto. Su fejerverkais, šampanu, plevėsuojančiomis Kauno vėliavomis ir džiaugsmingais šūksniais vėlų vakarą TV3 „Chorų karų“ nugalėtojus pasitiko gerbėjai.

„Mums euforija. Jau buvome pavargę, bet kai grįžom į Kauną ir pamatėm tiek mūsų laukiančių žmonių, visą nuovargį kaipmat pamiršome. Šie įspūdžiai liks visam gyvenimui. Tai nepamirštama ir neaišku, ar kada pasikartos“, – džiaugsmingai vienas per kitą pasakoja Kauno choro nariai.

Suvalkijos sostinės gerbėjai ne ką mažiau nei jų konkurentai palaikė marijampoliečius ir antroji vieta juos taip pat džiugino.

„Mes nepralaimėjome, mes taip pat laimėjome. Esame mažo miesto atstovai ir laimėti antrą vietą, sulaukti tokio žiūrovų palaikymo – didelis džiaugsmas. Šou buvo nuostabus. Šeštadieniniai choristų pasirodymai tapo tikra priklausomybe ir jiems pasibaigus mums labai trūks tų savaitgalių TV3 studijoje. Visi dalyviai susidraugavo, nesijautė jokių nuoskuodų. Labai malonu, kad visi dėkojo už tokią gerą pramogą, už nuostabų šou“, – pasibaigus projektui visiems dėkojo E.Seilius.

Grandioziniai choristų pasirodymai „Chorų karuose“ baigėsi, tačiau dalyviai nesiruošia taip paprastai išsiskirstyti.

„Tai tiesiog negali baigtis. Mes norime ir toliau dainuoti. Mes norime dar choro repeticijų, norime dar pasirodyti TV žiūrovams“, – pasibaigusio projekto liūdėjo choristai.

„Chorų karų“ finalo kartojimą žiūrėkite penktadienį, balandžio 2 dieną, 10.00 val. per TV3.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką