Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Edmundas Štengeris-Mundis apie Rūtą Ščiogolevaitę ir Eveliną Sašenko: „Jos abi yra nelengvo charakterio“

Evelina Sašenko ir Edmundas Štengeris – Mundis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Evelina Sašenko ir Edmundas Štengeris-Mundis
Šaltinis: 15min
0
A A

Projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvis verslininkas Edmundas Štengeris-Mundis teigia šiame projekte gavęs pačią geriausią partnerę – Eveliną Sašenko. Jo teigimu, Evelina, kaip ir jo buvusi „Žvaigždžių duetų“ partnerė Rūta Ščiogolevaitė, yra emocionali, nelengvo charakterio ir labai talentinga asmenybė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

E.Štengeris tikina, kad su naująja partnere jam puikiai sekasi tiek bendrauti, tiek ir bendradarbiauti.

„Mes vienas kitą labai gerai suprantame, palaikome, nors būna, kad ne visada sutampa mūsų nuomonės. Būna, kad ir pasiginčijame, bet visada randame kompromisą. Esu visapusiškai patenkintas. Akivaizdu, kad aš gavau geriausią partnerę duetuose“, – apie E.Sašenko atsiliepė Mundis.

Verslininkas teigė, kad jo visi nuolat klausinėja, su kuo – R.Ščiogolevaite ar E.Sašenko jam yra maloniau dirbti ir kuri iš šių partnerių yra geresnė dainininkė.

„Nežinau, aš nebandžiau lygint. Jos abi yra be galo talentingos, abi yra nelengvo charakterio, kaip ir visi talentingi žmonės. Tas „nelengvumas“ man labiausiai ir patinka. Bet tai nėra sunkus charakteris ar žmonės, su kuriais neįmanoma sutarti. Toks žmogus yra emocionalus, kartais neprognozuojamas. Kartais jam viskas būna gerai, o kartais dėl nuovargio jam staiga dingsta nuotaika. Kitiems žmonėms taip nebūna, bet kadangi aš esu lygiai toks pats, tai man yra suprantama ir paprasta su tuo susitaikyti, priimti ir susigyventi“, – patikino jis.

E.Štengeris džiaugiasi į partneres gavęs sceninės patirties nestokojančią dainininkę, iš kurios jis pats tikisi ko nors pasimokyti.

„Ji yra profesionalė. Evelina man labai lengvai parodo kūrinio atlikimo būdą ar nuotaiką – aš tai labai greitai suprantu ir man atrodo, kad visai neblogai padarau. Aš labai tikiuosi, kad per šiuos duetus aš ne tik puikiai praleisiu laiką, bet ir patobulėsiu. Tikiuosi, aš galėsiu iš jos ko nors pasimokyti“, – vylėsi vyras.

Žiniasklaidoje kalbama apie E.Štengerio ir jo žmonos Violetos skyrybų procesą. Mundis teigė, kad šiuo metu jis su žmona dar nėra oficialiai išsiskyręs ir šia tema plačiau kalbėti atsisakė.

Šokių ir muzikiniuose projektuose neretai įsižiebia romantiški jausmai scenos partneriui. Naujausias pavyzdys – „Žvaigždžių duetų“ dalyviai, pora pasiskelbę Justinas Jankevičius ir Liepa Mondeikaitė. Ar besiskiriantis E.Štengeris nebijo, kad žiniasklaida netrukus jį ims „poruoti“ su kuria nors žavia projekto dalyve?

„Aš manau, kad tas „poravimas“ nepriklauso nuo manęs. Tai priklauso nuo žmonių, kurie formuoja vienokį ar kitokį požiūrį. Tai – vienų žmonių darbas, kitų – malonumas. Bijau, kad aš jau nieko nebebijau, dėl to į viską žiūriu ramiai“, – patikino projekto dalyvis.

Paklaustas, ar gerbėjos šiuo metu gali pretenduoti į jo širdį ir ar ji yra laisva, vyras išsisuko.

„Žiūrovės, gerbėjos gali pretenduoti į mano talentą, į mano emocijas muzikoje, dainoje. Manau, tai viskas, ką aš galiu atsakyti“, – diplomatiškai kalbėjo Mundis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką