Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 9d. 09:41

Egidijų Dragūną teisme ginantis advokatas: „Jis meno žmogus, kiti to nesupranta“

Egidijus Dragūnas teisme
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Egidijus Dragūnas teisme

Ankstyvą trečiadienio rytą atlikėjui Egidijui Dragūnui-SEL vėl teko minti teismo slenkstį. Vilniaus apylinkės teisme buvo atversta byla, kurioje jis kaltinamas pareigūno įžeidimu ir pažeminimu.

Ankstų trečiadienio rytą teisme pasirodęs Egidijus Dragūnas slėpėsi nuo fotografų, o po kelias minutes trukusio posėdžio teisme išdūmė, kaip teigė jo advokatas Adomas Liutvinskas, dirbti.

Šiandien byla perkelta, nes neatvyko pareigūnai, tad, kaip pastebėjo advokatas, nagrinėti bylos neįmanoma. Kartu su atlikėju jie pateikė prašymą perkelti posėdį į kitą dieną, teisėjas jų prašymą tenkino.

Vis dėlto advokatui kyla nemažai klausimų. Kaip pats teigė 15min, jam abi bylos atrodo nelogiškos.

„Pareigūnai panaudojo jėgą, tai yra nufilmuota. Ir dar teisme nepasirodė, nors patys teigė, kad Egidijus juos pažemino. Be jų dalyvavimo posėdyje neįmanoma nustatyti visų reikšmingų bylai aplinkybių. Reikia aiškintis su jais, nes yra daug niuansų“, – sakė atlikėjo teisininkas A.Liutvinskas, pabrėžęs, kad posėdžio metu dėl pareigūnų darbo turės nemažai klausimų.

Anot advokato, Egidijus Dragūnas nesutinka su teiginiais, kad jis tą vakarą, kai gavo dvi administracines bylas, priešinosi pareigūnams, juos įžeidinėjo. Tai užfiksuota protokole, tačiau SEL įsitikinęs, kad tai yra netiesa.

Advokatas teismo taip pat paprašė sujungti abi bylas, kad svarstymai įvyktų greičiau ir operatyviau. Dalyvauti posėdžiuose planuoja ir Egidijus Dragūnas, o ir jį ginantis advokatas skandalingajam atlikėjui priekaištų neturi.

„Skandalingas ar ne, jis atsakingai žiūri į šią bylą, – teigė advokatas. – Jis meno žmogus, neeilinė asmenybė ir dalykus mato kitaip, o kiti to nesupranta.“

Jau ne prie vienos bylos kartu su SEL dirbantis advokatas sako, kad vertinti klientų tikrai negali, o į viešumoje pasirodžiusius komentarus, esą su E.Dragūnu tikriausiai labai nelengva, numoja ranka.

„Tauta turi teisę laisvai reikšti savo nuomonę“, – pridūrė advokatas.

15min primena, kad atlikėjas rugsėjo pradžioje vėl pateko į pareigūnų akiratį, kai vairuodamas prabangų automobilį esą spruko nuo policijos policijos.

Pirminiais duomenimis, penktadienio vakarą Vilniuje prie prabangaus „Lamborghini“ vairo išvydę Egidijų Dragūną, policijos pareigūnai norėjo įsitikinti, ar jis turi vairuotojo pažymėjimą, tačiau atlikėjas aiškintis su policija nebuvo nusiteikęs.

Jis nereagavo į akivaizdžius policijos pareigūnų reikalavimus sustoti ir pabėgo iš įvykio vietos. Kartu su jį besivejančia policija nukeliavo iki pat namų.

15min žiniomis, E.Dragūnas įvažiavo į savo namų kiemą, čia įsuko ir pareigūnai. Netrukus prasidėjo konfliktinė situacija.Pranešama, kad atlikėjas iš karto pranešė, kad būtent šiandien yra atgavęs vairuotojo teises, todėl nėra priežasčių jo sustabdyti.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Egidijų Dragūną policijai teko vytis iki namų
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Egidijų Dragūną policijai teko vytis iki namų

15min policijos atstovai patvirtino, kad būtent penktadienį jam įteiktas naujas dokumentas, leidžiantis jam vėl sėstis prie vairo. Vis dėlto įvykio vietoje paprašytas parodyti dokumentus, E.Dragūnas pareigūnus išvadino necenzūriniais žodžiais. Dėl kilusios konfliktinės situacijos į įvykio vietą, E.Dragūno namo kiemą, buvo iškviestas antras ekipažas.

Atlikėjui buvo pateikti du protokolai. Vienas skirtas už pabėgimą ir nepaklusimą sustoti, antras už parodytą nepagarbą. Vis dėlto apie 20 val. situacija išsisprendė.

Savo poziciją atlikėjas išreiškė socialiniuose tinkluose. Instagrame jis paviešino kelias nuotraukas. Vienoje iš jų atlikėjas nufotografavo ką tik atgautą vairuotojo pažymėjimą, kitoje užfiksavo ant rankos esančias mėlynes. Galima numanyti, kad taip atlikėjas parodė, kad įvykio vietoje esą buvo panaudotas smurtas prieš jį. Vis dėlto dar tą patį vakarą E.Dragūnas šį įrašą iš savo paskyros panaikino.

Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę pagal Administracinių nusižengimų kodeksą asmeniui užtraukia baudą nuo aštuonių šimtų penkiasdešimt iki dviejų tūkstančių eurų. Taip pat gali būti skiriamas transporto priemonės konfiskavimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką