Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 23d. 08:10

Egidijus Dragūnas-Selas: „Į gimtadienį svečius kviečiau iš anksto, kad spėtų nupirkti gerų dovanų“

Koncerto akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas-Selas

Šį antradienį, balandžio 23-ąją, Egidijus Dragūnas-Selas švenčia savo 37-ąjį gimtadienį. Atlikėjas sako, į šventinį vakarėlį pakvietęs 150 artimiausių bičiulių ir kolegų.

„Praėjusį gimtadienį atšvenčiau kukliau, tai ir metai buvo prastesni. Šiais metais nusprendžiau nekartoti klaidos. Kviečiau draugus iš anksto, kad suspėtų nupirkti dovanų ir nežiūrėtų išpūstomis akimis, kad nespėjo (juokiasi). Visiems pasakiau, kad atsineštų gerų dovanų, kad mane pradžiugintų. Kai manęs klausia, ką padovanoti, aš sakau: neškite kuo daugiau, jeigu galima“, – nuotaikingai kalbėjo Egidijus.

Man tiesiog norisi džiaugtis gyvenimu.

Atlikėjas prisipažino, kad laukė šio gimtadienio ir metų neskaičiuoja. Anot jo, kiekvienam yra savo laikas gimti, augti, pasenti. „Man tiesiog norisi džiaugtis gyvenimu“, – atviravo E.Dragūnas. Vyras prisiminė savo įspūdingiausią gimtadienį – 35-tąjį, kai laimę nešė šukės, mat gimtadieninėje puotoje dužo indų už 12 tūkst. litų.

Vaido Grudžio nuotr/Koncerto akimirka
Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas

„Tiksliai nepamenu, bet gal prieš kokius penkerius metus Eleonora (Eleonora Sebrova – Selo gyvenimo draugė) padovanojo piniginę, į kurią įdėjo tūkstantį litų, tūkstantį dolerių, tūkstantį eurų, tūkstantį  frankų, tūkstantį rublių, tūkstantį baltarusiškų rublių, tūkstantį latų... ir pasakė: „Būk vyras“. Kai dovanoji piniginę, reikia į ją įdėti ir pinigų, o Eleonora įdėjo tikrai įspūdingą sumą“, – tvirtino atlikėjas.

O koks gimtadienis be palinkėjimų? Egidijus Dragūnas ta pačia, šiam pokalbiui pasirinkta, linksma gaidele sau palinkėjo vartoti mažiau svaigiųjų gėrimų.

„Gal visiškai nepavyks atsisakyti, bet reikėtų vartoti saikingiau. Taip pat palinkėčiau sau pradėti sportuoti. Nežinau, kokia sporto šaka turėčiau užsiimti: galėtų  būti kikboksas, krepšinis, bėgimas, tenisas, plaukimas... Ir, aišku, linkiu sau daugiau laiko skirti šeimai“, – sakė Selas, kurio treniruotas kūnas išduoda, kad sportas atlikėjui – ne svetimas užsiėmimas, kaip ir ironiškai linksmas bendravimas.

VIDEO: Sel & Electronic I - Lyja
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką