Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egidijus Knispelis: „Kartais eteryje norisi nusikeikti ar užsirūkyti“

Egidijus Knispelis
Viganto Ovadnevo nuotr. / Egidijus Knispelis
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Į televizijos eterį po trumpos pertraukos vėl grįžęs žurnalistas E. Knispelis (45) neslepia, kad puikiai jaučiasi vesdamas laidą „24 valandos“. Tačiau po darbų televizijos studijoje vyras skuba ne ramiai ilsėtis lovoje ar atsisėsti ant sofutės priešais televizorių, o rašyti knygų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laidą „24 valandos“ vedate jau ne pirmą mėnesį. Gal galite pasakyti, dėl kokių bėdų žmonės dažniausiai kreipiasi į šį projektą?

Kreipiasi dėl visko: negrąžintos skolos, nepasidalyto turto, įvairių konfliktų... Žmonės net prašo pasidomėti, ar antroji pusė ištikima.

Kaip atsirenkate, kokiems žmonėms pagelbėsite? Gal yra istorijų, kurios, Jūsų manymu, netinkamos rodyti per televizorių?

Parengtų tokių istorijų nėra, bet tokių prašymų parengti pasitaiko.

Esate tik laidos „24 valandos“ vedėjas ar ir jos redaktorius bei scenarijaus autorius?

Esu laidos vedėjas, su kuriuo skaitomasi. Niekas man nenurodinėja, ką turiu pasakyti, ir niekas man nerašo tekstų. Galiu rengti istorijas, rašyti scenarijus, tik nedaug laiko tam lieka.

Dažnai istorijas pristatote labai jausmingas. Ar dėl laidos žanro eteryje rodote savo emocijas, ar Jums viskas gaunasi natūraliai?

Viskas vyksta natūraliai, „be konservantų“. Labai jausmingas? Keista. Atvirkščiai – esu raginamas neslėpti savo jausmų, reakcijos. Kartais net norisi labai ugningai reaguoti, net nusikeikti ar užsirūkyti.

Jūsų žmona Palmira Galkontaitė irgi išklauso žmonių bėdas kitoje televizijoje. Ar namuose jūs šnekate apie darbo rūpesčius? O gal darbo reikalus stengiatės atskirti nuo asmeninių?

Jau seniai tai atskyrėme. Namuose apie darbą stengiamės nekalbėti. Apskritai mes mažai bendraujame. Palmira sakė, kad su manimi nekalbės, kol neperskaitysiu jos knygos „Atleisk. Pasmerkta populiarumui“. Ji yra apie jos ir buvusią mūsų abiejų laidą.

Kiek laiko skiriate net dviem knygom rašyti – žurnalistiniam straipsnių rinkiniui „Įvykiai, sukrėtę Lietuvą“ ir leidiniui apie meilę kinui?

Neturiu jokio grafiko. Kiną myliu kaip vedęs meilužis – kai pavyksta pabėgti nuo kitų užsiėmimų. Laiko trūksta viskam. Su leidykla sutarėme, kad pirmiausia turiu atiduoti žurnalistinių tyrimų rinkinį.

Minėjote, kad Jūsų vaizdo įrašų kolekcija įspūdinga – turite daugiau nei 7 000 filmų ir koncertų. Ar kada nors juokavote, jog, esant reikalui, galėtumėte atidaryti nuomos punktą?

Galėčiau. Tačiau to vis mažiau kam reikia didėjant galimybėms filmus atsisiųsti internetu. Kad nepaklystumei, tame okeane būtinas kompasas. Rašydamas apie kiną, apie vieną tokį galvoju. Ta knyga bus apie komedijas, kurios kenkia sveikatai ir kurios skatina susirgti priklausomybės ligomis.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką