Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 8d. 14:03

Egidijus Sipavičius į sceną žengė su aukštakulniais: įsikūnijo į pasaulyje garsią atlikėją

Egidijus Sipavičius – Amy Winehouse
Dovydo Beržinio nuotr. / Egidijus Sipavičius – Amy Winehouse

„Muzikinei kaukei” artėjant prie finalo, dalyviams kyla vis didesni iššūkiai ir kiekvienas balas tampa labai svarbus, todėl pasiruošimo procesas tampa vis labiau įtemptas. Pagal projekto formatą kiekvienas dalyvis bent kartą turi įkūnyti priešingos lyties atstovą ir šį kartą tokia užduotis burtų keliu atiteko scenos grandui Egidijui Sipavičiui. Jis, paspaudęs projekto mygtuką, išvydo legendinės atlikėjos Amy Winehouse nuotrauką.

„Teks įkūnyti puikią dainininkę, džiazuojančią dainininkę, tai ne mano sritis visiškai, savotiška dainavimo maniera, labai savotiškas balsas, tai, sakykim, lengviau tą kniaukiantį, girgždantį balsą atkartoti, bet pačią manierą, pačias ritmines improvizacijas, laisvą ritmo traktavimą sunku pasigauti”, – sako Egidijus Sipavičius.

Tris dešimtmečius scenoje esantis atlikėjas šeštadienio vakarą per BTV pasirodysiančioje laidoje moterimi scenoje taps pirmą kartą. Egidijus neslepia jaudulio, nes nei su aukštakulniais, nei su suknele, nei makiažu niekada nežengė į sceną. Atlikėjas ilgai svarstė, kaip nenugriūti scenoje su pirmą kartą avimais bateliais.

„Koks manęs laukia perukas! O ir kojų depiliacija bus reikalinga, pasimatavus pėdkelnes, pasimatė daug dalykų ir teko imtis priemonių…” – atvirauja Egidijus Sipavičius.

Dovydo Beržinio nuotr./Egidijus Sipavičius – Amy Winehouse
Dovydo Beržinio nuotr./Egidijus Sipavičius – Amy Winehouse

Įveikęs jaudulį scenos legenda, su grimo specialistų ir stilistų komanda visiškai pakeitęs savo įvaizdį, žengė į sceną. Po pasirodymo komisija išsidavė, kad išvydo tai, ko nesitikėjo.

„Aš išsižiojus žiūrėjau, negalėjau atsižiūrėti! Nu panašumas yra... Kas galėjo pagalvoti, Sipavičius – Amy Winehouse, na kaip? Apie kojas išvis, negaliu, kodėl jo ir kojos tokios gražios? Nu nesąmonė, kodėl ne mano? Kodėl Sipavičiui paskirtos tokios gražios kojos gyvenime? – klausė komisijos narė Livija Gradauskienė.

Laidos vedėjas Simonas Storpirštis pastebėjo, kad Egidijus dėl pasirodymo atliko kojų depiliaciją, todėl prašė atsižvelgti ir pridėti kelis balus.

„Egidijui sakėsi puikiai, jis dainavo daug tvarkingiau, negu Amy Winehouse. Ir judesiukai Egidijaus, kaip puikaus muzikanto, buvo daug ritmiškesni“, – gyrė Inga Valinskienė.

Po tokio pasirodymo Egidijus greitai išsispyrė iš aukštakulnių ir lengviau atsikvėpė, sunkiausia užduotis projekte buvo įveikta.

Dar vienas ryškus šeštadienio pasirodymas – Tomos Vaškevičiūtės. Ji taps „Blondie“ grupės vokaliste. „Vokalistė šią dainą parašė savo vaikinui, kuris po skyrybų ją persekiojo ir jai teko net persikraustyti į kitą miestą. Tai pateisina tą keistą manierą, ji truputį gąsdina su savo veidu šioje dainoje“, – pasakoja Toma.

Dovydo Beržinio nuotr./Toma Vaškevičiūtė – „Blondie“
Dovydo Beržinio nuotr./Toma Vaškevičiūtė – „Blondie“

Pasirodyme tikrai netrūko laisvės dvasios ir pati Toma atsiskleidė visiškai kitame amplua – drąsūs judesiai, išraiškingos akys.

„Tau labai tinka šis stilius, energija, užtaisas, bomba“, – Tomos pasirodymą gyrė Leonas Somovas.

„Man buvo įdomu žiūrėti, smagu, Toma, kurk grupę“, – pasiūlymą pateikė Inga Valinskienė.

„Mes Lietuvoje turim neuždarytą atominę elektrinę, ji stovi prieš mus! Tu mane užbūrei!” – komplimentų Tomai negailėjo Vytenis Pauliukaitis.

Aktorė kiekvienoje laidoje atskleidžia vis kitas savo puses, todėl komisijai darosi vis sunkiau dalinti įvertinimus. Po dviejų savaičių paaiškės, kurie keturi projekto dalyviai surinko daugiausiai balų ir pateks į finalą, o finale nugalėtoją išrinks laidos žiūrovai.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:01
00:53
00:54

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką