Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 13:04

Eglė Driukaitė: galima užkariauti bet kurį vyrą. Netgi žvaigždę!

Eglė Driukaitė
TV3 nuotr. / Eglė Driukaitė

Seriale „Moterys meluoja geriau“ Eglė vaidina barakudą. Ar šiam vaidmeniui reikėjo kažkaip ypatingai ruoštis? „Teko šiek tiek pasiknaisioti savyje ir pažadinti gobšumo demonus. Kadangi aplink mus nemažai barakudų, reikėjo prisiminti visus man žinomus atvejus ir paanalizuoti tų merginų elgesį“, – sako Eglė.

Vardas, pavardė: Eglė Driukaitė.
Gimimo data, vieta: 1979 09 04, Molėtų rajonas. 30 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvai – Marijana ir Jonas, vyresnysis brolis – Rolandas.
Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Išsilavinimas: baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, įgijo aktorinio meistriškumo bakalauro ir magistro laipsnius bei ryšių su visuomene magistro laipsnį Vilniaus universitete.
Veikla: aktorė.

Kokia Jūs gyvenime?

Visokia. Galiu būti rami, galiu būti spontaniška – staiga į galvą šauna beprotiškos idėjos. Esu tas žmogus, kuris myli gyvenimą.

Pastaruoju metu galima įžvelgti tokią tendenciją: tie aktoriai, kurie mėgsta lankytis vakarėliuose, šypsosi prieš fotoobjektyvus, gauna daugiau vaidmenų. Nesijaučiate nuskriausta?

Nepasakyčiau, kad esu nuskriausta. Visada turiu darbų. Tiesa, ne visuomet jie yra vieši. Aišku, kai dalyvauji aktorių peržiūroje, labai norisi, kad pasirinktų būtent tave. Ypač mane traukia kinas. Jei nepasiseka, visada po to jautiesi nusivylusi. Tačiau tai mūsų profesijos dalis. Tikriausiai kiekvienos profesijos žmogus jį patiria. Nusivylimus keičia pakilimai. Kiekvienam aktoriui ir ašaros nėra svetimos.

TV3 nuotr./Eglė Driukaitė seriale „Moterys meluoja geriau“
TV3 nuotr./Eglė Driukaitė seriale „Moterys meluoja geriau“

Ne paslaptis, kad tarp aktorių egzistuoja konkurencija. Norint gauti geresnį vaidmenį, moteriai svarbu būti gražesnei už kitą?

Grožis – subjektyvus dalykas. Kartais nustembu, kai atrankoje dar be manęs, šviesiaplaukės ir mėlynakės, dalyvauja tamsaus gymio, rudų akių merginos. Tada kyla klausimas, ko nori režisierius?! Be to, kino kamera, grimas daro stebuklus: gyvenime ne itin išvaizdžios merginos ekrane gali tapti įspūdingomis gražuolėmis. Tiesa, negaliu meluoti, grožis – galingas ginklas, kartais būtent dėl jo gaunamas vaidmuo.

Visi aktoriai teigia, kad Lietuvoje iš jų atlyginimo neįmanoma pragyventi. Jei gyvenime taptumėte vienišė, bandėte įsivaizduoti, kaip tektų pragyventi?

Taip, mąsčiau apie tai. Turbūt dėl to ir baigiau antrąsias studijas... Kai būdavo visiškai striuka ir netgi kildavo minčių mesti aktorystę bei užsiimti kitais darbais, staiga sulaukdavau pasiūlymo ir vėl viskas tekėdavo sava vaga. Tokiais atvejais pasitvirtina mano nuomonė, kad einu teisingu keliu.

Jono Staselio nuotr./Eglė Driukaitė  ir Vilius Alesius
Jono Staselio nuotr./Eglė Driukaitė ir Vilius Alesius

Jūs, kaip ryšių su visuomene specialistė, turbūt puikiai žinote, kaip reikėtų išgarsėti per vieną naktį?

Turbūt nesu tokia gera specialistė, jei šito dar nepadariau (juokiasi). Visus žinomus triukus pasiliksiu ateičiai, gal prireiks?..

Prisimenu istoriją, kai praėjusiais metais, Jūs, važiuodama į serialo filmavimą, vos nenulėkėte nuo skardžio. Ar po tokio įvykio dar labiau pradėjote vertinti gyvenimą?

Atsimenu, kai viskas baigėsi laimingai, mes, išlipę iš automobilio, smagiai pasijuokėme. Tačiau tą dieną rankos drebėjo. Ir visą kitą dieną. Man įstrigo viena perskaityta frazė: „Kiekvieną dieną būk pasiruošęs mirti.“ Stengiuosi džiaugtis gyvenimu ne tik po ekstremalių situacijų.

Ką veikiate laisvalaikiu?

Mėgstu skaityti, žiūrėti filmus, keliauti po Lietuvą, todėl dažnai su draugais išsiruošiame į turistinius žygius. Turiu dvi labai artimas drauges. Dar nuo studijų laikų mes kalbame ne tik apie profesinius dalykus, bet ir aptariame moteriškas paslaptis, paraganaujame arba šokame iki paryčių.

„Ar tikiu meile iš pirmo žvilgsnio? Tikiu. Kartais užtenka pažiūrėti žmogui į akis ir pajunti, kad pažįsti jį jau šimtą metų.“

Draugas nepavyduliauja? Išleidžia ramia širdimi?

Gal ir ne visada ramia širdimi, bet išleidžia (juokiasi).

Kur su Viliumi (grupės „Skamp“ narys Vilius Alesius – aut. past.) susipažinote?

Susipažinome Juodkrantėje, kur vyko aktorių, režisierių, prodiuserių workshopas. Ar tikiu meile iš pirmo žvilgsnio? Tikiu. Kartais užtenka pažiūrėti žmogui į akis ir pajunti, kad pažįsti jį jau šimtą metų. Mūsų istorijos gal ir nepavadinčiau meile iš pirmo žvilgsnio, juk kas galėjo patikėti...

...kad žvaigždė įsimylės paprastą mergaitę?

Nebuvau jau tokia visai paprasta (juokiasi)! Buvau baigusi aktorystę. Tuo metu grupė „Skamp“ buvo labai populiari. Kai susipažinau su Viliumi, supratau, koks jis paprastas, žemiškas, jokių žvaigždžių ligos požymių. Kita vertus, moteris gali užkariauti bet kurį vyrą, reikia tik pasikliauti savo širdimi ir moteriška intuicija.

Kartu esate septynerius metus. Viliaus kolega Erica Didžiulis jau turi du vaikus, Viktoras Diawara – vieną, o Jūs dar nesusituokę. Jaučiate spaudimą?

Spaudimą jaučiu jau seniai. Stengiuosi nereaguoti jautriai.

Kodėl? Jausmai per tiek metų lyg ir turėtų būti patikrinti.

Nenorėčiau apie tai kalbėti... Per daug sudėtinga tema. Žinau tokių porų, kurios susituokė ir santuokoje išgyveno trumpiau, nei mes su Viliumi draugaujame. Jie išsiskyrė, o mes vis dar kartu. Vėliau bus, kaip bus. Tai vienas iš svarbiausių gyvenimo sprendimų, todėl jei bus vestuvės, tegul jų netemdo jokios dvejonės. 
 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

02:54
00:57
26:35

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką