Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 12d. 16:37

Eglė Jackaitė – apie grožio paslaptis: „Kai gyvenimas užgrūdina, išmoksti matyti tik gerus dalykus“

Eglė Jackaitė
Don’s Jazz photography / Eglė Jackaitė

Aktorė Eglė Jackaitė (44) komplimentų vis dažniau sulaukia ne tik iš vyrų, bet ir moterų, kurios nesivaržydamos klausia, kaip jai iki šiol pavyko išlaikyti jaunatvišką išvaizdą ir nepriekaištingą figūrą. Žinoma moteris pamini, kad labiausiai yra dėkinga savo protėviams už gerus genus, tačiau neslepia, jog norint gerai atrodyti, pastangų vis tik reikia įdėti ir atskleidžia keletą svarbiausių savo grožio paslapčių, kurias jau nuo kitų metų galėtų pritaikyti kiekviena moteris.

1. Vidinė sielos ramybė, harmonija. Eglė sako, kad viena svarbiausių jos geros savijautos ir, žinoma, išvaizdos, nes viskas susiję, priežastis – vidinė sielos ramybė ir harmonija.

„Gyvenime visko būna, bet, kai turi patirties, atsiranda ir išmintis, kuri padeda suvaldyti neigiamas emocijas. Kai gyvenimo duoti išbandymai užgrūdina, išmoksti paprasčiau žvelgti į visus negatyvius įvykius, jų nesureikšmini ir stengiesi matyti tik gerus dalykus, ir juos akcentuoji“.

2. Meilė, dėkingumas, malda. „Esminis mano gyvenimo pamatas yra meilė. Meilė Dievui, žmonėms, gyvenimui ir sau. Taip pat labai svarbus tikėjimas, malda ir padėka. Esu dėkinga už kiekvieną sutiktą žmogų, už patirtis, už tai, kas esu ir už tai, ką turiu“, – šypsodamasi sako aktorė.

3. Maistas ir gėrimai. „Mes esame tai, ką mes valgome. Todėl aš atidžiai renkuosi maistą. Jau septyneri metai nevalgau mėsos, nevartoju alkoholio, o per dieną išgeriu ne mažiau kaip du litrus vandens, juo ne tik troškulį malšinu, bet ir odą drėkinu, nes oda drėkinama ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus“, – primena E.Jackaitė.

4. Miegas. „Pastebėjau, kad jei nepakankamai valandų naktį skiriu miegui, tai ne tik prabundu nepailsėjusi, bet tai atsiliepia ir mano vidinei savijautai, bei išvaizdai. Žinau, koks miegas svarbus, todėl, jei būnu pavargusi ir tik turiu galimybę, nusnūstu ir dienos metu. Tiesa, visai neseniai įsigijau šilkinį pagalvės užvalkalą, tad mano miegas tapo dar saldesnis“, – džiaugiasi aktorė.

5. Sportas. „Jei norime gerai jaustis ir gerai atrodyti, aktyvi fizinė veikla – privaloma. Man patinka pasivaikščiojimai prie jūros, miške. Vasaros metu važinėju dviračiais, kaituoju, plaukioju. Žiemą bent porą kartų per savaitę žaidžiu tenisą ir nueinu į sporto klubą“.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jackaitė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jackaitė

6. Masažas. „Vienas didžiausių malonumų man yra kokybiškas masažas. Esu išbandžiusi daugybę masažų rūšių ne tik veidui, bet ir kūnui. Masažu pasilepinu ne tik Lietuvoje, bet ir keliaudama. Ypač man patinka japoniškas kobido masažas veidui, taip pat atpalaiduojantis viso kūno masažas“.

7. Grožio procedūros. „Įsiminiau, kažkada girdėtus žodžius, jog kiekviena moteris, kuri trokšta būti graži – gali būti graži, ir tai yra jos pačios rankose. Žinoma, mano amžiuje labai svarbi kokybiška kosmetika ir grožio priemonės. Visai neseniai išbandžiau ir labai pamėgau lietuvių farmacininkių Inetos Putnienės ir Birutės Kaušilaitės sukurtą veido kaukių liniją „Lecler“. Šių kaukių yra keletas rūšių ir aš jas naudoju pagal savo veido odos būklę ir poreikį,“ – savo grožio paslaptimis pranešime spaudai dalijasi aktorė.

8. Mėgstama veikla. „Mano darbas – tai mano saviraiška, hobis ir pats didžiausias afrodiziakas, kuris suteikia man ypatingų emocijų. Juk po spektaklių visada sulaukiu aplodismentų, gėlių ir daug pačių gražiausių žodžių. Mano veikla man suteikia nepaprastai daug džiaugsmo!“

Mato Baranausko nuotr./Eglė Jackaitė
Mato Baranausko nuotr./Eglė Jackaitė

9. Būti reikalinga, dalintis. „Taip gera jaustis reikalinga ir su kitais dalintis savo žiniomis ir patirtimi. Juk dalindamiesi mes ne tik duodame, bet ir gauname. Ir taip jau gyvenime yra, kuo daugiau atiduodi, tuo daugiau sugrįžta. Ir nepamirškime, kad mes visi vienas kitam esame ir mokiniai ir mokytojai“.

10. Aistra. „Akių spindesys ir aistra yra būtent tai, dėl ko verta gyventi“, – šypsosi Eglė ir pajuokauja, kad ko gero žemė nustotų suktis, jei jos akys nežibėtų, nes be aistros gyvenimas būtų tuščias ir bespalvis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką