Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 14d. 17:40

Eglė Jakštytė: „Man siūlė erotinę fotosesiją – nesutikau, nes gerbiu save“

Eglė Jakštytė
„Zuzi Records“ nuotr. / Eglė Jakštytė

Būsima šokių projekto dalyvė ir dainininkė Eglė Jakštytė teigia nesivaikanti pigaus populiarumo, todėl gavusi pasiulymą apsinuoginti fotosesijoje nesutiko, nes nemano, kad tai yra sėkmingas būdas pelnyti šlovę.

– Egle, kokia tavo nuomonė apie fotosesijas apsinuoginus? Ar tai galėtų būti sėkmingas bandymas pramogų versle išlysti iš šešėlio ir atkreipti į save dėmesį?

– Savaime suprantama, kad apnuogintas kūnas visada sulaukia nemažai dėmesio ir apkalbų. Apnuogintas kūnas – tiesiausias kelias žinomumo link – taip mano daugelis merginų,  norinčių greit išpopuliarėti. Taip pat tai gali būti tiesiog iššūkis sau, drąsos išmėginimas. Neretai nuogos fotosesijos motyvu tampa siekis pristatyti savo veiklos produktą – tai gali būti muzikos albumas, knyga ar net verslas. Aš nesiryžčiau tam, nes nemanau, kad tokiu būdu siekti populiarumo yra gerai.

– Tuomet kokiais būdais reikėtų siekti šlovės ir populiarumo?

– Dabartinė publika atsirenka, kur yra tuščia nuogybė, o kur prie nuogybės yra ir charizma bei talentas. Nuogas kūnas turi „kalbėti“. Apsinuoginimas yra gana slidus -  galima prisilipdyti labai jau „nemalonią“ etiketę, kurią gali tekti nešiotis labai ilgai. Manau, kad tai nėra vienas iš būdų tapti populiaresne ar susilaukti šlovės – vien apsinuoginimo nepakanka. Kaip ir minėjau prie viso to turi prisidėti talentas bei charizma.

Įsiamžinti nuogai dėl mylimo žmogaus – galima

– Ar esi kada nors gavusi pasiūlymą nusifotografuoti apsinuoginusiai?

– Taip, esu sulaukusi pasiūlymo nusifotografuoti erotinėje fotosesijoje, tačiau nedvejodama atsisakiau, nes gerbiu save. Man tikrai nepatiktų, jei visi aptarinėtų kaip atrodau nuoga, ar kokie nenormalūs vyrukai kabintųsi mano nuotrauką prie lovos.

– Galbūt nesutikai dėl to, kad kompeksuoji dėl kai kurių savo kūno trūkūmų?

– Myliu save tokią,  kokia esu. Nesutikau fotografuotis erotinėje fotosesijoje tikrai ne dėl to,  jog  turečiau kažkokių kompleksų.

– O ar tai padarytum už didelę sumą pinigų?

– Kad  pasiūlytų  nemažą  sumą pinigų, reikia būti „mega“ žvaigzde, o jei tokia būsiu – manau dėmesio ir populiarumo užteks ir be tokių fotosesijų.

– Ar nusifotografuotum apsinuoginusi dėl mylimo žmogaus?

– Įsiamžinti nuogai dėl mylimo žmogaus – galima. Bet ir tai turėtų būti ir likti tik tarp dviejų žmonių. Gražu įamžinti jausmą žmogui tokiu būdu, nes viskas, kas daroma su meile – daroma natūraliai, tame nėra vaidybos.

– Sakoma, kad merginos, kurios fotografuojasi nuogos, yra labai gašlios. Tavo nuomone, ar per daug nuogumo – tai jau ne seksualu?

– Nemanau, kad tos merginos, kurios ryžtasi tokiai fotosesijai yra gašlios ar vulgarios. Tik kiekvienas grožį suprantame skirtingai. Man gražu tai, kas skanu, meniška, subtilu ir neperspausta – būtent taip aš suprantu seksualumą. Seksualumas turi turėti kažkokią paslaptį, o per daug nuogumo peržengia ribą tarp seksualumo ir vulgarumo. Šiai dienai – nuogumas nėra joks stebuklas...
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką