Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglės Grėbliauskaitės projekto „Pats“ konkurso finalininkių pažintis su grožio profesijomis

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė su socialinio projekto „PATS“ konkurso finalistėmis Alina Kovalevskaja, Milda Jurevičiūte ir Viktorija Jasiūnaite
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė su socialinio projekto „PATS“ konkurso finalistėmis Alina Kovalevskaja, Milda Jurevičiūte ir Viktorija Jasiūnaite
Šaltinis: 15min
0
A A

Socialinio projekto „PATS“ konkurso „Realizuok savo norą kurti ir puoselėti grožį“, skirto Lietuvos globos namų auklėtiniams, finalistės Alina Kovalevskaja, Milda Jurevičiūtė ir Viktorija Jasiūnaitė, penktadienį pirmą kartą iš arti susipažino su būsimomis grožio profesijomis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pasak projekto „Pats“ iniciatorės, 4 vaikų mamos, verslininkės, tapytojos ir modelio Eglės Grėbliauskaitės-Tursienės, visos trys merginos sužavėjo konkurso komisiją ne tik savo talentu, bet ir užtikrinta motyvacija siekti kosmetiko-vizažisto profesijos, kuriai įgyti vieną stipendiją skyrė britų grožio kompanija „Elemis“ ir „Femina Bona“ mokymų centras.

„Tai puiki galimybė padėti jaunoms merginoms pasirengti savarankiškam gyvenimui už globos  namų ribų, suvokti asmenines svajones ir siekius, susijusius su būsima ir norima profesija. Kas geriau nei pokalbiai su specialistais, edukacija ir praktiniai užsiėmimai gali motyvuoti ir padėti apsispręsti?“ – retoriškai klausė E.Grėbliauskaitė.

Nuo ankstyvo penktadienio ryto finalistės susipažino su mokymų programa, skirta būsimų grožio specialistų paruošimui, klausė paskaitų apie veido odos ir plaukų priežiūrą, atliko praktines užduotis, pačios išbandė įvairias procedūras, stebėjo specialistų darbą. Daugiausiai įspūdžių merginoms paliko pamokos apie vizažą ir profesionaliai joms padarytas makiažas bei šukuosenos.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka

Pasak „Femina Bona“ mokymų centro vadovės Aušros Kirlienės, ją maloniai nustebino merginų žingeidumas. Visos finalistės turėjo daug klausimų mokytojams, domėjosi ne tik makiažo ar šukuosenų atlikimo technika, bet ir šio sezono grožio tendencijomis.

Pagrindinį konkurso prizą – stipendiją kosmetiko-vizažisto specialybei įgyti, laimėjusi Viktorija Jasiūnaitė, pradės mokslus jau nuo pavasario semestro. Po 7 mėnesių studijų, išlaikius kvalifikacijos egzaminus, jai bus išduotas Švietimo ministerijos kvalifikacijos pažymėjimas ir „Inspired by Femina Bona“ studijų baigimo diplomas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka

Konkurso dalyviai – buvę globos namų ir šeimynų auklėtiniai

Liepos mėnesį vykęs konkursas „Realizuok savo norą kurti ir puoselėti grožį“ sulaukė šūsnies laiškų, kuriuose apie savo svajonę kurti grožį buvo kviečiami rašyti 12 klasę baigę moksleiviai bei jau palikę globos namus ar šeimynas jauni žmonės be amžiaus apribojimo. Dalyviai turėjo atlikti dvi menines užduotis ir argumentuoti, kodėl renkasi grožio sritį, išanalizuoti asmenines savybes, reikalingas šiai profesijai, įvardinti būtinus žingsnius profesijai įgyti, pasvarstyti, kaip jaunuolis įsivaizduoja savo profesinį gyvenimą po 5-10 metų.

Šias merginas drąsiai galiu vadinti projekto „PATS“ ambasadorėmis. Jos supranta mokslų svarbą ir žino, kad įgytos žinios bei gebėjimai padės siekti užsibrėžtų tikslų, – džiaugėsi Eglė Grėbliauskaitė.

Visų dalyvių laiškus skaitė, vertino ir 3 finalininkes išrinko kompetentinga komisija, kurią sudarė Vilniaus miesto psichologinės-pedagoginės tarnybos specialistai, socialinių organizacijų atstovai, pedagogai, vaiko teisių apsaugos specialistai, nepriklausoma komisijos ekspertė, mados ir grožio studijos „Wondertime“ įkūrėja Vaida Venckutė, neformalaus ugdymo organizacijų atstovai.

„Projekto „PATS“ tikslas yra įkvėpti drąsos svajoti, dalyvauti ir eiti realiais žingsniais savo siekių link, todėl šias merginas drąsiai galiu vadinti projekto „PATS“ ambasadorėmis – jos, kaip ir absoliuti dauguma pasiryžusių ir išdrįsusių dalyvauti konkurse, žino savo vertę, tiki sėkme ir sugeba aktyviai veikti. Jos supranta mokslų svarbą ir žino, kad įgytos žinios bei gebėjimai padės siekti užsibrėžtų tikslų,“ – džiaugėsi projekto iniciatorė Eglė Grėbliauskaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė

Pasaulinis pripažinimas kompanijai „Elemis“ suteikia galimybę savo sėkme dalintis ir su kitais. Kasmet kompanija skiria ne tik daugiau nei 100 000 svarų labdaros organizacijoms dirbančioms su vaikais, vėžiu sergančiais žmonėmis bei tvarumo projektams, bet ir 20 valandų savo personalo darbo laiko labdaringai veiklai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką