Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 27d. 11:33

Eglės Jackaitės buvęs mylimasis Karolis Malinauskas laišku kreipėsi į žiniasklaidą

Eglė Jackaitė ir Karolis Malinauskas (2008 m.)
Žmonės.lt nuotr. / Eglė Jackaitė ir Karolis Malinauskas (2008 m.)

Skandalingose istorijose pastaruoju metu dažnai minimas Karolis Malinauskas pirmadienio rytą išplatino elektroninį laišką žiniasklaidai. Vyras rašo nebeturintis kitos išeities, kaip kreiptis į atitinkamas instancijas dėl baudžiamųjų bylų iškėlimo tiems, kurie inicijuoja ir eskaluoja šmeižikišką kampaniją.

Primename, kad K.Malinausko pavardė buvo linksniuojama ir garsiojoje aktorės Eglės Jackaitės byloje. Klaipėdos apylinkės teismas pernai gruodį nuteisė E.Jackaitę, kaltintą fiktyviai pasididinus motinystės pašalpas. E.Jackaitė ir K.Malinauskas prieš keletą metų palaikė artimus santykius ir 2009-aisiais susilaukė sūnaus.

Jūsų dėmesiui – Karolio Malinausko kreipimasis (laiško turinys neredaguotas):

Jau daugiau kaip pusmetį tam tikri „suinteresuoti“ asmenys ir žiniasklaidos priemonės skleidžia apie mane melagingą ir šmeižikišką informaciją. Iki šiol aš tylėjau ir nesileidau į dialogą, nes tikėjausi, kad vieną dieną tai baigsis. Tačiau šita „juodinimo“ kampanija tęsiasi ir įgauna vis didesnį pagreitį, o naujai pateikiamos istorijos yra vis „pikantiškesnės“ ir nepadoresnės, o tai jau žeidžia ir skaudina mano šeimą, artimuosius ir tikrai nedaro teigiamos įtakos mano sūnaus ateičiai. Viena yra formuoti žmogaus neigiamą įvaizdį suinteresuotų asmenų iniciatyva muilo operos pobūdžio laidelėse ir bulvariniuose leidiniuose, tačiau visai kas kita yra kaltinti žmogų padarius nusikalstamą veiką, neturint jokių konkrečių faktų ir įrodymų, o vien remiantis žmonių, kurie man linki blogo, išgalvotomis istorijomis ir pasakojimais.

Noriu priminti, kad gyvename teisinėje valstybėje, kurioje įstatymų yra ginamas kiekvienas privatus asmuo ir už šmeižto ir netiesos skleidimą baudžiamajame kodekse yra numatytos bausmės. Tad, kadangi visa tai kas vyksta jau peržengė visas padorumo ir galimos tolerancijos ribas, man daugiau nieko nebelieka, kaip remiantis konkrečiais faktais ir informacija, kreiptis į atitinkamas instancijas dėl baudžiamųjų bylų iškėlimo tiems, kurie inicijuoja ir eskaluoja šią šmeižikišką kampaniją.

Taip pat, tik kaip faktą, tikrai neapeliuodamas į žmonių, kuriems reitingai yra aukščiau tiesos ar teisybės sakymo, sąžinę, norėčiau priminti, kad visos šios dirbtinai sukurtos dramos smaigalyje yra mano vaikas, kuriam ne visada bus treji metai. Tad, aš negaliu atmesti galimybės, kad dėl to, kas dabar vyksta, jau po kelerių metų kentės jisai, o Jūs tuo metu jau būsite susiradę naujų „personažų“, kurie kels Jūsų reitingus. Todėl dar kartą noriu pabrėžti, kad ir toliau nežadu veltis į man bandomą primesti beprasmišką ir tuščią diskusiją.

Pagarbiai,
Karolis Malinauskas

Temos: 1 Eglė Jackaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką