Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 30d. 17:05

Eglės Jackaitės šeima išgyvena skaudžią netektį: per parą nuo koronaviruso mirė du artimieji

„Vaikystė šešėlyje“ pristatymas: aktorė Eglė Jackaitė
Organizatorių archyvo nuotr. / „Vaikystė šešėlyje“ pristatymas: aktorė Eglė Jackaitė

Aktorės Eglės Jackaitės (46) šeimą palietė skaudi netektis – praeitą ketvirtadienį koronavirusas pasiglemžė dėdės ir tetos gyvybes. 15min moteris atskleidė, kad šiuo metu jaučia liūdesį ir skausmą, nes su jais išgyveno ne vieną puikų prisiminimą.

15min susisiekė su E.Jackaite, kuri neslėpė liūdesio dėl šio sunkaus laikotarpio. Aktorė mano, kad artimieji išėjo per anksti, juk kartu tiek prisiminimų išgyveno.

„Iš tikrųjų, kaip čia gali jaustis. Gyvenimas tęsiasi, nieko nepadarysi. Dievas davė, Dievas pasiėmė. Aišku, yra liūdesys. Kiekvieną būseną išgyvenu visu 100 proc. Skaudu, liūdna. Jie buvo nuostabūs žmonės. Daug prisiminimų. Dar gyvent ir gyvent.

Ir dar tas amžius. Močiutė 96-erių metų sulaukusi išėjo anapilin. Na, buvo šitiek metų. O kas dabar yra 62-eji arba 73-eji metai? Ir per gimtadienį laidosim, kai mano tetai būtų suėję 74-eri metai“ – 15min kalbėjo E.Jackaitė.

Aktorė stebisi, kokį skausmą per šį laiką sukėlė šis virusas ir kokius padarinius jis atneš – anot jos, kiekvieno gyvenimas nebus toks kaip anksčiau.

„Baisu, kad tai mus visus paliečia. Čia globaliai vyksta. Ir kai iš savo šeimos laidoji artimus žmones, tai tikrai supranti, kad baisus tas virusas. Nebesusigrąžinsi žmonių. Kiek jau gyvybių nusinešė... Na, čia man asmeniškai, bet kiek dar? Tėčiui sesuo mirė, mamai brolis, bet juk visi nori gyventi.

Taip, kaip gyvenome anksčiau, to nebebus ir negalime tikėtis, kad viskas bus taip pat. Viskas keičiasi, keičiamės ir mes. Jeigu nesikeisim, tai šie ženklai bus drastiški, su gyvybių praradimais“, – liūdesio neslepia Eglė.

Žinia apie artimųjų netektis aktorė iš pradžių pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia ji gražiais žodžiais apibūdino tetos Danutės ir dėdės Rinaldo atminimą.

„Gyvenimas – visoks. Juoda – balta. Šilta – šalta...

Nestabilus pasaulis. Viskas, kas aplink mus vyksta, juk yra neteisingo gyvenimo pasekmė. Nesusikalbėjimai, pyktis, nuoskaudos, kaltinimai, smerkimas, teisimas, abejingumas.

Ir... Globalinis atšilimas, COVID-19...

Juk ką pasėjom – tą ir pjauname.

Tas pavojingas virusas beveik metai gyvuoja ir palietė daugelį iš mūsų – vienus silpniau, kitus stipriau, kai kuriuos – negrįžtamai...

Praėjusį ketvirtadienį nuo šios klastingos ligos mirė mano teta – tėčio sesuo Danutė ir po keleto valandų, toje pačioje Šiaulių ligoninėje, koronos skyriuje ir mano dėdė – mamos brolis Rinaldas, kurį vakar išlydėjome į paskutinę kelionę.

Dievas davė – Dievas pasiėmė. Išėję Anapilin ilsėkitės ramybėje. Jūs liekate gyvi mūsų širdyse ir atsiminimuose“, – socialiniame tinkle apie pandemiją ir artimuosius rašė E.Jackaitė.

Gyvenimas - visoks. Juoda - balta. Šilta - šalta... Nestabilus pasaulis... Viskas kas aplink mus vyksta juk yra...

Posted by Eglė Jackaitė on 2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis

Savo įrašo pabaigoje Eglė palinkėjo kiekvienam turėti pasitikėjimo, meilės ir nieko nebijoti. Moteris mano, kad šiuo metu kiekviena diena yra kaip dovana.

„Kiekvienas turime savo likimą. Kol esame šioje gyvenimo kelionėje – kaskart turime galimybę būti geresniais ir mylėti visą aplink!

Pasitikėkim, tikėkim, mylėkim ir nieko nebijokim! Juk kvaila bijoti to, kas nuo mūsų nepriklauso. Bijokim, kiek patys galime blogo padaryti sau ar kitam. Kokia laimė, kad dažnai turime pasirinkimą, kokiais būti ir kaip elgtis. Ačiū Dievui!

Didelis džiaugsmas ir dėkingumas užlieja, nes žinau – kiekviena diena yra dovana!“ – socialiniame tinkle rašo aktorė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką