Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglės Jackaitės teismo procesas virsta muilo opera?

Eglė Jackaitė
G. Skaraitienės nuotr. / Eglė Jackaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Atrodo, kad Eglė Jackaitė teismo procese pasirinko taktiką „geriausia gynyba – puolimas” arba „visi kalti, bet ne aš”. Aktorės asmeninio gyvenimo negandomis apkaltinami kiti asmenys ir procesas panašėja į muilo operą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tačiau teisės sąvokos yra aiškios ir konstruktyvios, kaltinimai ar įrodymai objektyvūs ir tik teismas sprendžia, kas yra kaltas dėl inkriminuojamos veikos, o kas ne. Kaltinamosios yra dvi moterys: E.Jackaitė ir įmonės, kurioje ji buvo įdarbinta, vadovė.

Aktorė, būdama jau tris mėnesius nėščia, nežinojo, kad laukiasi?

„Ant dokumentų su skaičiais juodu ant balto yra jos pačios parašas”, – teigia įmonės vadovė E.Kabečiūtė. O kaltinamoji meluoja? Taip pat, švelniai tariant, labai keistai skamba E.Jackaitės pareiškimas dėl nėštumo, apie kurį aktorė sužinojo laukdamasi jau trečią mėnesį! Kažin ar panašią istoriją galėtų sugalvoti net pats talentingiausias muilo operų scenaristas.

Tiesiog seni pažįstami

Įmonės vadovai renkasi darbuotojus vadovaudamiesi įvairiomis aplinkybėmis. Dažnai įdarbinami žmonės, turintys oficialių asmenų ar draugų rekomendacijas, ir tai atitinka mūsų visuomenėje egzistuojančias normas. Įmonės vadovė, kurioje buvo įdarbinta aktorė, jau yra pareiškusi, kad buvusį E.Jackaitės sugyventinį K.Malinauską pažįsta seniai ir jo vaiko motinos įdarbinimas buvo kaip paslauga besilaukiančiajai. O tai yra įmonės vadovės ir E.Jackaitės dalykinis susitarimas.

„Man asmeniškai ar įmonei čia jokios piniginės naudos nebuvo, aišku juk visiems. Taip, aš pripažinau savo kaltę, kad įdarbinimas yra paslauga ir, norėdama lyg pagelbėti nėščiai moteriai, padariau klaidą. Atsakomybę prisiimu, dėl klaidos gailiuosi ir, kai visi liudininkai bus apklausti, teisme kalbėsiu aš. Nemalonu, kad gerbiama Jackaitė dabar bando juodinti ir šmeižti mane bei kitus asmenis. Jos aktoriniais sugebėjimais neabejoju, tačiau čia ne teatras, o realybė. O teisininkai, žurnalistai ir šios bylos eigos interesantai nėra juk kvaili žmonės ir kam gi taip pūsti miglą į akis?” – kalbėjo E.Kabečiūtė.

Nesidrabstys purvais

Dar susijaudinusi pašnekovė pridūrė, kad aktorė greičiausiai griežia dantį ant jos dėl atviro prisipažinimo ir ieško bjaurių būdų, kaip apjuodinti kitus, bijodama savo atsakomybės. Galbūt E.Jackaitės gynybinė linija jau beviltiškai virsta farsu?

„Tiesa yra viena ir visi dabar turime savo gyvenimus ir antrąsias puses, šeimas, kurioms nemalonu girdėti nepagrįstas interpretacijas apie kažkokius nebūtus romanus. Aš esu iš inteligentiškos šeimos, skirtingai nei įdarbintoji, mane ypač žeidžia toks padidintas susidomėjimas ir gerbiamos Jackaitės interpretacijos. Teisingumą Lietuvoje vykdo tik teismai, šiuo atveju Klaipėdos miesto apylinkės teismas, proceso dalyvių pareiškimai žiniasklaidai gali būti traktuojami kaip spaudimas teismui, bandymai paveikti teismo objektyvumą, tačiau dabar jaučiu, kad privalau pasakyti teisybę. Turiu savigarbos, ir niekas čia nesiruošia drabstytis purvais, nes tai – silpnavalių žmonių bruožas”, – susirūpinusi dėsto jaunoji įmonės vadovė E.Kabečiūtė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką