TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglija Vaitkevičė: „Dažnai vaidinu silpną, nes tokioms moterims gyventi lengviau“

Eglija Vaitkevičė-Fergie
Photos.com / Eglija Vaitkevičė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos burleskos šokių pradininkė Eglija Vaitkevičė-Fergie (42) prisipažįsta, kad yra stipri moteris, galinti įkalti vinį ar sumontuoti lentyną, tačiau neslepia, jog pabūti silpna dailiosios lyties atstove kartais apsimoka.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Aš moku dirbti vyriškus darbus, bet, jeigu pajaučiu, kad manyje pradeda dominuoti vyriškoji pusė, ieškau meistrų. Susigriebiu tada, kai matau, kad imu per dažnai atlikti vyriškas pareigas“, – juokiasi LNK laidos „Mano vyras gali“ filmavime dalyvavusi Eglija, kuri svajoja ir apie rinkimus į Seimą.

Moka net vyriškus darbus

Paklausta, ar ji ir gyvenimo draugas verslininkas Laimas Fergizas dalijasi darbus į vyriškus ir moteriškus, moteris paaiškina, kad pora gyvena atskirai – Eglija Kaune, o Laimas – Vilniuje. „Jeigu aš būnu Vilniuje, jis labiau aplink mane šokinėja, aš išvis nieko nedarau. Pasakiau, kad pas jį tikrai nedirbsiu. Tegu džiaugiasi, kad apskritai pas jį atvykstu“, – juokiasi Eglija, tačiau patikina, kad Laimas moka visus moteriškus darbus – išsiskalbti drabužius, pasigaminti valgyti, susitvarkyti namus ar įsisiūti sagą.

Photos.com/ LNK laida „Mano vyras gali“
Eglija Vaitkevičė-Fergie ir Laimas Fergizas

Burleskos šokio mūsų šalyje pradininkė taip pat atviravo, kad Laimas labai mėgsta natūralų maistą, nenori daržovių skusti ar ilgai gaminti, todėl, pavyzdžiui, bulves nuplauna ir verda su lupenomis. „O aš tada pykstu, kad man tenka jas lupti karštas, mėtant iš vienos rankos į kitą“, – juokėsi Eglija ir neslėpė, kad Laimas už tai sulaukia nemažai jos priekaištų.

Nors ir yra scenos moteris, pašnekovė prisipažįsta, kad nesibaimina moteriškų darbų, kurių, kaip daugelis įsivaizduoja, žvaigždės neturėtų atlikti.

„Jeigu būčiau Holivudo žvaigždė, turėčiau didžiulius namus su baseinu ir daug tarnų, mielai jiems ir atiduočiau visus darbus, bet neturiu užnugario, kuris mane finansiškai paremtų, kad galėčiau gyventi šeimoje, man nieko netrūktų ir galėčiau samdyti po keletą pagalbininkų“, – nusivylimo neslėpė E.Vaitkevičė-Fergie.

Vis dažniau vaidina silpną

Save stipria moterimi vadinanti pašnekovė prisiminė, kaip prieš daugelį metų  su dukra važiavo į Palangą. Tuomet moteris jau apie 8 mėnesius laukėsi antrojo vaiko, tačiau kai nuleido automobilio padangą, Eglija net nesusimąstė prašyti aplinkinių vyrų pagalbos ir padangą pasikeitė pati.

„Tačiau dabar taip nepasielgčiau. Dabar pasinaudočiau savo moteriška gudrybe, parodyčiau, kad esu silpna, – neslėpė moteris. – Dabar stengiuosi, kad vyras daugiau galvotų, sakau, kad nežinau, nemoku, nesuprantu, elgiuosi kaip visiška blondinė. Ir tada tampa žymiai lengviau gyventi.“

Eglijos teigimu, ji nėra mačiusi nė vienos silpnos moters, kuri būtų vieniša. Jos įsitikinimu, visos moterys, kurios yra silpnos, bevalės, turi vyrus, kurie jomis rūpinasi, globoja, todėl moterys turi mokytis būti silpnesnėmis.

„Mano vyras gali“ – penktadienį, 19.19 val. per LNK. Dėmesio! Kokie išbandymai teks laidos dalyviams, galite nulemti ir jūs. Siūlykite užduotis šio straipsnio komentaruose arba siųsdami laišką el. pašto adresu uzduotis@15min.lt

Laidų „Mano vyras gali“ archyvą rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką