Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egmontas Bžeskas: dėl Oksanos meilės nebekovosiu... (papildyta gegužės 8 d.)

Egmontas Bžeskas
Gedimino Žilinsko nuotr. / Egmontas Bžeskas
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kol prodiuseris Egmontas Bžeskas intensyviai dirbo Azerbaidžane, jo buvusi sužadėtinė Oksana Zlatkovaitė (26) žurnalui „Privatu!“ atvėrė širdį apie įvykusias slaptas piršlybas ir vėliau iširusius santykius. Tai sužinojęs prodiuseris ryžosi prabilti, kaip esą viskas buvo iš tikrųjų. Pokalbis, per kurį Egmontui kaupėsi ašaros akyse, jam buvo itin sunkus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Egmontas Bžeskas.
Gimimo data, vieta: 1974 01 04, Kaunas. 36 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvai – Marija ir Edvaldas Bžeskai.
Šeiminė padėtis: nevedęs; neturi vaikų.
Meilės romanai: draugavo su „69 danguje“ narėmis Karina Krysko (28) ir Nijole Pareigyte (25) bei Oksana Zlatkovaite (26).

Egmontai, kol Tu buvai Azerbaidžane, Tavo buvusi mylimoji atvirai papasakojo apie jūsų santykius ir įvykusias skyrybas. Kaip reagavai į jos išpažintį?

Mane tai šokiravo. Nors, prisimindamas visus įvykius, galiu patvirtinti, kad prieš metus piršausi Oksanai. Buvo labai juokinga situacija. Neiškentęs užmoviau jai žiedelį tiesiog benzino kolonėlėje ir eilinį kartą bandėme susitaikyti. Bet ką padarysi... Gyvenimas eina tolyn, ir jei neišeina būti kartu, tai neišeina... Faina, kad šiuo metu turiu labai daug darbų, kurie skatina mane užsimiršti.

V. Ovadnevo nuotr./Egmontas Bžeskas. Gal tai ji?
V. Ovadnevo nuotr./Egmontas Bžeskas. Gal tai ji?

Kaip suprantu, Tau buvo beprotiškai sunku...

Taip, tikrai! Juk penkerius metus gyvenau su šiuo žmogumi. Patikėk manim, kai tiek metų praleista drauge, nebūna viskas taip paprasta. Tačiau dabar po truputį viskas praeina. Reikėjo daugiau nei poros mėnesių, kad pradėčiau iš naujo kvėpuoti. Sunku apie tai kalbėti (susimąsto ir giliai atsidūsta)...

Kaip toliau vystosi Tavo ir Oksanos santykiai?

Mes abu esame vieniši ir kažko ieškome. O gal jau ir radome (šypteli)?..

Tiesą pasakius, „Privatu!“ šaltiniai tvirtina, kad viskas kiek kitaip. Mūsų žiniomis, Oksana jau surado naują meilę. O Tu?

Kol kas neskubu užmegzti naujų santykių. Gyvenimas teka sava vaga. Turiu daug veiklos, dirbu. Nežinau, kur TA vienintelė yra. Gal čia, Lietuvoje, o gal Azerbaidžane?.. Kol kas negaliu tiesiai šviesiai pasakyti, kad turiu žmogų. Yra simpatijų, tačiau niekas neviešinama.

Pasakyk atvirai, kodėl vis dėlto po penkerių metų Tu ir Oksana nutraukėte santykius?

Smarkiai atšalus jausmams, įvyko mūsų skyrybos. Kodėl taip įvyko, aš ir pats iki galo kol kas nesupratau... Gal juoda katė perbėgo? Gal toks likimas (šypteli)?..

Jei taip myli Oksaną, kodėl dėl jos nekovojai?!

Būtų kvaila kovoti. Jei taip nutiko, tebūnie. Kodėl aš turiu kovoti, jei pradėjome vienas kitu abejoti? Nesuprantu... Aš iš šios situacijos tiesiog pasitraukiau, išgyvenau viską ir dabar stengiuosi žiūrėti į ateitį.

Po atviro Oksanos interviu apie jūsų sužadėtuves ir vėliau įvykusias skyrybas Tu pratrūkai interneto erdvėje. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ iš Tavo išsakytų minčių galima spėti, kad vis dar myli Oksaną ir nori su ja susilaukti vaikų...

Prisipažinsiu, mes tikrai planavome vaikučių atsiradimą. Tačiau dabar, kai viskas taip susiklostė, to nebeįsivaizduoju. Per pastaruosius mėnesius iš naujo permąsčiau mūsų santykius. Jei atvirai, skyrėmės ir taikėmės gal 40 ar 50 kartų. Kai pajusdavau, kad tikrai šį kartą galime rimtai pasukti į skirtingas puses, tuomet ir atsirasdavo minčių apie vaikus. Bet rezultatas yra toks, koks yra.

Tai dingo noras susilaukti atžalų?

Ne, aš labai noriu vaikų ir žmonos. Noriu tikros šeimos! Kas žino, gal pas mane į Azerbaidžaną ji atskris iš Lietuvos ir ten puikiai „užveisime“ šeimą? Mano svajonė paprasta: noriu lakstyti paplūdimiu su mylimąja ir vaikais. Mano žmona turi būti lietuvė. Ji turėtų mane palaikyti, nuoširdžiai suprasti. Tiksliai žinau – šį kartą sužadėtuvių penkerius metus nebelauksiu. Jei pajusiu, kad tas žmogus yra mano, nedelsdamas vesiu. Jaučiu iš vidaus, kad esu visiškai subrendęs šeimai. Galiu ją išlaikyti finansiškai. Viliuosi, jog tai įvyks labai greitai (paslaptingai šypsosi)...

Tai vis dėlto jau turi žmogų, kurį dabar tiesiog tikrini?

Nei patvirtinsiu, nei paneigsiu...

Kas ji? Ar tai ta jauna, simpatiška blondinė, su kuria buvai keliuose renginiuose?

Jai 23–eji. Tarp mūsų yra 13 metų skirtumas. Taip, ji šviesiaplaukė. Tačiau nenoriu apie šį žmogų daug pasakoti, noriu jį apsaugoti.

Kokia Tavo ateities vizija? Juk nebesi jauniklis, pats laikas žengti rimtus žingsnius...

Noriu būti ištikimas vyras. Ir tai tikrai galiu, nes ne sykį toks buvau!.. Sakau atvirai – nebesu mergišius, nebesinori man su merginomis „sportuoti“. Ištikimybė bus vienas iš svarbiausių mano sėkmingos santuokos garantų.
Nėra nieko baisiau, kai santykiuose patiri dvasinę išdavystę, kai iš antrosios pusės jauti šaltį, neapykantą, nepasitikėjimą. Visus šiuos dalykus išgyvenau pats. Ačiū, daugiau nebenoriu, kad tai pasikartotų.

„Sužadėtuvių penkerius metus nebelauksiu. Jei pajusiu, kad tas žmogus yra mano, nedelsdamas vesiu.“

V. Ovadnevo nuotr./Oksana Zlatkovaitė
V. Ovadnevo nuotr./Oksana Zlatkovaitė

Oksana Egmontą paliko dėl sportininko?

Egmontas atsisako atvirai kalbėti apie naujus buvusios mylimosios O. Zlatkovaitės santykius. Tačiau „Privatu!“ gavo pikantiškos informacijos. Šnekama, esą naujas Oksanos draugas yra turtingas, Maskvoje gyvenantis lietuvis. Neva šis asmuo – iš sporto pasaulio.
„Kalbama, kad Egmontas su Oksana išsiskyrė dėl jos užmegztų naujų santykių. Mergina, kurią jis mylėjo beprotiškai ir iki šiol myli, nusisuko nuo jo, – pasakoja porai artimas šaltinis (vardas ir pavardė redakcijai žinomi). – Jau šią vasarą turėjo įvykti vestuvės, tačiau viskas pakrypo netikėta linkme – pora išsiskyrė.“
Šaltinio teigimu, Oksana esą dažnai skraido pas naująjį širdies draugą į Maskvą. Tiesa, kol kas merginos pirštą vis dar puošia Egmonto dovanotas sužadėtuvių žiedas.
„E. Bžeskas jau nuleido rankas ir susitaikė su tuo, kad Oksana nebebus su juo. Egmontui lieka tik pripažinti, kad dauguma jo merginų jaučia silpnybę sportininkams“, – informuoja šaltinis.
Egmontas, paklaustas, ar ir O. Zlatkovaitės naujasis draugas yra iš sporto pasaulio, tik pakraipė pečiais. „Kad ir kas yra Oksanos naujas draugas, man jau tas pats. Linkiu jai gyvenime sėkmės ir tikiu, kad ateityje liksime geriausiais draugais“, – sako E. Bžeskas.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką