Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egmontas Bžeskas. Nauja meilė pakylėjo iki dangaus: „Pagaliau aš laimingas!“ (papildyta kovo 19 d.)

Egmontas Bžeskas ir Reda Reda Gikytė-Kandelienė
Asm. ir V. Ovadnevo nuotr. / Egmontas Bžeskas ir Reda Reda Gikytė-Kandelienė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Maždaug prieš porą mėnesių prodiuseris ir verslininkas E. Bžeskas žurnalui „Privatu! + TV gidas“ prasitarė: „Jau labai greitai pristatysiu savo tikrąją mylimąją.“ Ir jis nemelavo. Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad vyro širdį pavergė nauja tamsiaplaukė – skyrybas neseniai išgyvenusi Reda Gikytė-Kandelienė (29).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Egmontas Bžeskas.
Gimimo data, vieta: 1974 01 04, Kaunas. 37 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvai – Marija ir Edvaldas Bžeskai.
Šeiminė padėtis: nevedęs; neturi vaikų.
Meilės romanai: draugavo su grupės „69 danguje“ narėmis Karina Krysko (29) bei Nijole Pareigyte (26) ir Oksana Zlatkovaite (27).

Už TĄ jausmą dėkoja Dievui ir likimui

Gandų, kad Egmontą ir Redą sieja kur kas daugiau nei paprasta draugystė, sklandė jau seniai, tačiau pastarosiomis savaitėmis tokios kalbos ypač suintensyvėjo. Prieš mėnesį „Privatu! + TV gidas“ šaltinis tvirtino prodiuserį ir R. Gikytę–Kandelienę matęs aistringai besibučiuojančius viename vakarėlyje, savo santykių pora neslepia ir nuo artimiausių draugų. Pagaliau  E. Bžeskas ryžosi prisipažinti, kad jo širdyje jau skamba meilės varpai.

„Žinau, kad šiuo metu yra milijonai laimingų žmonių žemėje. Aš – vienas iš jų! Jėėė! Linkiu visiems savo draugams tai pajusti. Ačiū Dievui ir likimui“, – džiaugsmu trykšta prodiuseris. Ir nors nieko plačiau nekomentuoja, tačiau leidžia suprasti, kad jį ir naująją jo merginą sieja ypatingas ryšys. „Vestuvių dar neplanuojam, tačiau Bžeskas pagaliau laimingas...“ – šypteli Egmontas.

Galbūt užmezgus kiekvieną naują romaną galima pasijusti lyg devintame danguje? Egmontas šiuo klausimu turi savo nuomonę: „Santykiuose su skirtingais žmonėmis niekada nebūna nieko panašaus – visada viskas kitaip. Bet kartais pasijunti labai saugiai, stabiliai, jaukiai ir užtikrintai. Tada viskas tampa spalvota. Manau, kad man pasisekė.“

Sveikinimai pasipylė it iš gausybės rago

Po atviro prisipažinimo apie pokyčius asmeniniame gyvenime Egmontas sulaukė galybės sveikinimų iš savo draugų socialiniame tinkle „Facebook“. Vieni linkėjo sėkmės ateityje, kiti vylėsi, jog šie santykiai bus tvirti, o treti tiesiog pasidžiaugė nuostabiomis prodiuserio naujienomis.

Štai grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva (24), sveikindama Egmontą, išreiškė viltį, kad tai nebus tik dar vienas trumpalaikis jo romanas. „Gal pagaliau mergina bus pastovi ir nereikės kas pusę metų džiaugtis nauja meile“, – rašė Goda ir pridūrė, kad naujajai E. Bžesko mylimajai labai pasisekė.

O žurnalistė ir vakarėlių liūtė Justina Ragauskaitė (25) buvo tiesmuka. „Gana vaidinti svajonių jaunikį arba verkti, kad tos vienintelės šitoje žemėje išvis nėra“, – sveikinimą parašė Justina ir pridūrė, kad dabar nebus apie ką su Egmontu diskutuoti naktimis. Tačiau prodiuseris iš karto atsakė, kad nuo šiol Justinai naktimis pasakos, „kaip gerai jaučiasi“.

„Žinau, kad šiuo metu yra milijonai laimingų žmonių žemėje. Aš – vienas iš jų! Jėėė! Linkiu visiems savo draugams tai pajusti“

Reda: „Su daug kuo bučiuojuosi“

Nors praėjusią savaitę net keli garsūs Lietuvos žmonės, panorėję likti nežinomi, žurnalui „Privatu! + TV gidas“ patvirtino, kad Egmontas ir Reda užmezgė romaną, tačiau pati istorijos kaltininkė teigia, jog tai tėra išpūstas burbulas. O mūsų informatoriai tvirtina, kad Reda esą neigia draugystę su E. Bžesku todėl, jog dar oficialiai neišsiskyrė su teisėtu vyru šokėju Andriumi Kandeliu (29).

Reda, be jokių užuolankų noriu paklausti, kaip vertinate kalbas, kad su Egmontu Bžesku esate pora?

Pasijuokiau, ir tiek. Gerai, smagu. Neturiu, ką pasakyti.

Kodėl?

Nes viskas yra netiesa.

Tiesą pasakius, Reda, žmonės kalba, kad leidžiate laiką su Egmontu. Be to, buvote pastebėti aistringai besibučiuojantys...

(Juokiasi.) Tai aš su daug kuo galiu pasibučiuoti, apsikabinti, nueiti į klubą, išgerti kavos... Čia visiška nesąmonė. Bent jau iki šios dienos viskas tėra išpūstas burbulas.

Bet neneigiate, kad pažįstate Egmontą?

Ne, aš pažįstu Egmontą, mes esame draugai. Tiesiog kažkas paskubėjo mus suporuoti (šypteli).

O gal kol kas nenorite apie santykius atvirauti todėl, kad dar oficialiai neišsiskyrėte su buvusiu mylimuoju?

Čia apskritai nesusiję dalykai. Ir šiaip aš nekalbu apie savo asmeninį gyvenimą: nei apie meiles, nei apie skyrybas. Niekada to nedariau iki šiol, nedarysiu ir dabar.

M. Žičiaus nuotr./Leopoldas Malinauskas
M. Žičiaus nuotr./Leopoldas Malinauskas

Leopoldas Malinauskas (53): „Ši draugystė nesibaigs vestuvėmis“

Sužinoję apie naują pramogų pasaulio porą, paprašėme tarologo L. Malinausko išmesti kortas ir išprognozuoti ateitį Egmontui bei Redai.

„Kortos sako, kad šis vyras dėl Redos yra pametęs galvą. Moteris tinkama meilei, tačiau nesutverta šeimai. Blogai tai, kad Reda vis dar yra susisaisčiusi buvusiais santykiais. Kortos rodo, kad dar ilgai jai nepavyks nutraukti ryšių su buvusiu mylimuoju. Tai ilgainiui ims nervinti Egmontą, dėl to gali kilti skandalų jųdviejų santykiuose. Neatmetu galimybės, kad Reda draugystę su Egmontu apskritai pradėjo tam, kad paerzintų buvusį savo partnerį.

Ši draugystė tikrai nesibaigs vestuvėmis. Nenoriu būti blogas pranašas, bet kortos man sako, kad Egmontas ir Reda draugaus lygiai pusantrų metų, vėliau pusmetį bandys gerinti santykius, tačiau nuo susitikimo dienos praėjus dvejiems metams, gražiuoju ištars vienas kitam „sudie“, – prognozuoja tarologas L. Malinauskas.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką