Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 15d. 11:42

Egmontas Bžeskas: „Šiemet vesiu ir susilauksiu vaiko“ (papildyta sausio 15d.)

Egmontas Bžeskas ir Atalija
V. Ovadnevo nuotr. / Egmontas Bžeskas ir Atalija

Garsiausias Lietuvos viengungis, šiuo metu nuolat keliaujantis tarp Azerbaidžano ir tėvynės, E. Bžeskas (37) praėjusią savaitę atšventė savo 37-ąjį gimtadienį. Prodiuseris prieš pat sukakties paminėjimą perskaitė šių metų horoskopą ir sužinojo detalių, kurios, anot Egmonto, gali būti lemiamos ateityje.

Asm. albumo nuotr./Egmontas Bžeskas nuolat keliaujantis tarp Azerbaidžano ir tėvynės
Asm. albumo nuotr./Egmontas Bžeskas nuolat keliaujantis tarp Azerbaidžano ir tėvynės

Šiuo metu Egmontas – Lietuvoje. Čia grįžo trumpam – susitikti su išsiilgtais namiškiais, draugais, grupės „69 danguje“ merginomis. Taip pat vyras leidžia laiką ir su žavinga brunete Ataliya Mazuch (33). Ši moteris vieno bulvarinio portalo buvo pakrikštyta kaip nauja Egmonto mylimoji, tačiau pats vyras pyktelėjo, kad žurnalistai mano žiną geriau nei jis. „Neneigsiu, su Ataliya bendraujame jau gana ilgai. Gražiai sutariame. Tačiau kokia gali būti draugystė, kai nuolat esame skirtingose valstybėse? Būtų per drąsu vienas kitą vadinti antrosiomis pusėmis. Nei aš, nei Ataliya dar nesiryžtame“, – atvirai kalba Egmontas.

Pašnekovas prašo žurnalistų šiek tiek privatumo ir mainais už tai žada artimiausiu metu pasidalyti ypatingomis naujienomis iš savo asmeninio gyvenimo. Beje, Egmontas sako, jog visai neseniai perskaitė 2011 metų asmeninį horoskopą, kuriame buvo parašyti lemtingi žodžiai, galintys jo gyvenimą apversti aukštyn kojomis. „Perskaičiau, kad šiemet vesiu ir susilauksiu vaiko. Labai norėčiau, kad taip nutiktų“, – intriguoja prodiuseris.

Asm. albumo nuotr./Egmontas Bžeskas neslepia norįs turėti vaikų
Asm. albumo nuotr./Egmontas Bžeskas neslepia norįs turėti vaikų

O darbinėje veikloje Egmontas jau dabar skina sunokusius vaisius. Prodiuserį ir jo bendražygį Andrių Broką (30) pripažino Azerbaidžano kultūros elitas, įsileido į savo gretas ir pateikia vis daugiau pasiūlymų bendradarbiauti. Maža to, Egmontas užmezgė ryšius ir su Rumunijos pramogų bei kultūros pasaulio atstovais.

Egmontui belieka apsispręsti, kur gyventi, dirbti ir sukti meilės lizdą – Azerbaidžane, kur nuomojasi būstą, ar Lietuvoje, kur turi nuosavo nekilnojamojo turto.

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką